Hněv andělů

Hněv andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482033/hnev-andelu-FgU-482033.jpg 4 249 58

Michael, mafiánský boss, využil právničku Jenifer přímo v soudní síni, její život i slibná kariéra se ocitly v troskách. Dokázala se zase postavit na nohy a stala se obávanou obhájkyní, která ctí spravedlnost. Jenže osud si s ní opět pohrál a ona musí Michaela požádat o pomoc. Uvědomuje si, že tímto krokem pomůže svým milovaným, ale podruhé sama sebe zničí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Rage of Angels , 1980

vaili
11.02.2014 5 z 5

No skvělá kniha co dodat, napínavá se skvělými zápletkami. Nechápu jak někdo může napsat červená knihovna, když na 500 strankách je všehovšudy tak 5 z nich o vztahu či sexu :))

Val
14.11.2013 5 z 5

Opět výborná kniha od úžasného pana spisovatele. Člověka strhne svět velkých peněz, soudních síní a charismatických mafiánských bossů.... ale pak je rád, že je ve své ložnici s knihou a tohle nemusí prožít..... :-)

rebo
31.10.2013 5 z 5

Líbila se mi a velmi dobře se čte

fvtm
21.10.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila. Je to moje první kniha od Sheldona a určitě si budu chtít přečíst další. Je to jednoduché čtení plné očekávání. Jen ten konec mě trochu zklamal.

bezprezdivky
13.10.2013 1 z 5

Nevěřím, že tento autor byl jedním z nejprodávanějších amerických autorů, protože něco tak hloupého a předvídatelného a plného trapných klišé jsem už dlouho nečetl. Kdybych dostal pětikorunu za každé použití slov "půl tuctu", tak jsem milionář, i když to zřejmě jde na vrub překladateli.

Ronin Roujin
06.09.2013 2 z 5

Kdybych věděl o čem to je, tak tuhle knihu nikdy ani nezačnu číst. Ale jelikož mne zmátl název, tak jsem se do toho pustil a ačkoliv jsem po čase zjistil, že se jedná o mix červené knihovny a právnického trilleru, tak jsem nakonec knihu přelouskal celou. Kupodivu to nebylo tak špatné a myslím si, že nebýt chlap, tak by se mi to i o moc víc líbilo. takže pokud jste žena, můžete si hvězdičky vynásobit.

modranka
02.09.2013 5 z 5

Výborne spracované právnické prostredie, ukazuje ako sa dá manipulovať dôkazmi, ako sú právnici prešibaní a vo veľkej miere zákerní. Ako sú súdy prehnité a rozsudky nespravodlivé z rôznych uhlov pohľadu. Ako jedna nerozumná chyba dokáže zničiť začínajúcu kariéru šikovnej právničky, ako sa osud postaví proti nej, ako stratí všetko čo jej osud daroval len na krátku chvíľu. Právnikom odporúčam prečítať.

deuce
04.03.2013 4 z 5

Zaujímavý príbeh. Dobre sa kniha číta. Odporúčam je to z právnickej, politickej sféry a zároveň o živote právničky píše autor.

kika 13
23.01.2013 3 z 5

Pěkný román,který se čte jedním dechem.

MarkétkaD
12.12.2012 5 z 5

Moje první kniha od Sheldona..Přečtená téměř jedním dechem...

michtry
06.11.2012 5 z 5

Popravdě řečeno, jiné sheldonovy romány mě nelákají. Tento mi přišel do ruky náhodou a vždy se k ní moc ráda vracím.
Nepustí vás od první strany až do té poslední, a občas se ještě přistihnete, že doufáte, že jí nakonec bude dopřáno, už kvůli té hrozné eskapádě jejího života. Za mě velice dobrá kniha a vřele každému doporučuji!

jitkahav
16.02.2012 5 z 5

Moje první od Sheldna a naprosto skvělá ,výborná.

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Sidney Sheldon psal jen samé skvělé romány. Jeho knihy díky krásnému stylu psaní se čtou samy.

Radka Padka
29.12.2011 5 z 5

musím pouze SOUHLASIT...

maruna
13.11.2011 5 z 5

Moje druhá knížka od tohoto autora. Moc se mi líbila, napínavá od začátku až do konce., všech 501 stránek a ne 396, jak je nahoře uvedeno.

lucinka12
07.03.2011 5 z 5

jedna z nejlepších ale to jsou skoro všechny moc moc se mi líbila

HonzaHartman
30.11.-0001 5 z 5

Tahle kniha je vedle Pokud přijde zítřek Bible mezi bestsellery...naprosto nejlepší Sheldonovka!

pajonek
30.11.-0001 5 z 5