Hľadanie vytúženého dňa

Hľadanie vytúženého dňa https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235949/mid_hladanie-vytuzeneho-dna-235949.jpg 4 648 110

Hledání série

V malebnom mestečku Verily v tesnom susedstve NewYorku sa Kate Seymourovej a jej dvom najlepším priateľkám a spoluzakladateľkám zoznamovacej agentúry Kinnections nesmierne darí. No Kate nie je len úspešnou majiteľkou agentúry. Do vienka dostala neobyčajný dar, dotyk, vďaka ktorému s neochvejnou istotou odhalí, či to, čo vzniká medzi dvomi ľuďmi, je láska. Pocíti ho, keď sa dotkne záhadnej knihy ľúbostných zaklínadiel vo svojom obľúbenom antikvariáte... a s ešte väčšou silou, keď stretne Slada Montgomeryho, takmer vo všetkých smeroch úžasného a sexi rozvodového právnika. Slade jedného dňa vtrhne do Kinnections, pretože sa obáva, že praktiky agentúry sú pochybné a ublížia jeho sestre, Katinej najnovšej klientke. Jediný spôsob, ako presvedčiť tohto zarytého cynika, že agentúra nie je organizovanou bandou sobášnych podvodníčok a že láska nie je prelud, je nájsť mu ženu jeho snov. Podarí sa Kate udržať ich vzájomný vzťah v hraniciach vymedzených zmluvou, keď ju už pri prvom stretnutí nesmiernou silou zasiahne vzrušujúca energia ich vzájomnej príťažlivosti? Alebo sa azda nakoniec aj majiteľka zoznamovacej agentúry zoznámi s mužom svojich snov?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Searching for Someday , 2013

raty
09.11.2015 4 z 5

Souhlasím s větičkou na přebalu: Vtipné a sexy.

perpe2a
06.11.2015 3 z 5

příjemné, oddechové a lehce erotické, doporučuji

Ankavi
05.11.2015 4 z 5

Dobrý nápad, romantika, nenáročnost - prostě oddechovka. Pohádka o tom, jak nikdo není dokonalý, i o tom, že bojovat s kouzly - resp. proti nim - se zkrátka nemá. Příběh okořenila trocha erotiky. A epilog, ten mě tedy dostal.

Yana-66
03.11.2015 4 z 5

Pěkné, romantické, neurazí, nenadchne. Takové zbytečně moc natahované bych řekla.

red_marionette
12.10.2015 4 z 5

"Vypadal jako kdyby dostal do hlavy cihlou." :D

kejty91
11.10.2015 3 z 5

Čtivá, vášnivá kniha s typickým šarmem, který pobaví. Styl psaní, který autorka má, se mi velmi líbí ale tato kniha nebyla tím, co mi nabízela série manželství s miliardářem. I když plus, které bych přičetla knize je ta propojenost. Objevily se zde postavy, které jsem si oblíbila.

Knihu bych doporučila, stejně jako ostatní knihy od autorky.

Karolína18
09.10.2015 3 z 5

Výborný nápad, kniha mě hned zaujala. Četla se hezky, zasmála jsem se u ní, jen to prostě nebylo ono. Zatímco jinde oceňuji pasáže z pohledů obou hlavních hrdinů, zde jako by byl pohled Slada spíše na škodu. Určitě části mi přišly i celkem nudné a zdlouhavé. Kate ani Slade nijak zvlášť neodpovídali mým představám o oblíbených hlavních hrdinech. Myslím si, že série Manželství s miliardářem se rozhodně povedla víc.

Alouette
05.10.2015 4 z 5

Knížka mi vyloženě sedla. Klasická červená knihovna. U toho Epilogu mi skoro dojetím ukápla slzička...:D

machrus
05.10.2015 3 z 5

Nápad dobrý,kniha měla spád,ale prostě přišlo mi, že autorka to chtěla mít rychle za sebou. Měla bych i tedenci srovnávat to s Manželskou smlouvou, protože tam autorka měla chvíle, při kterých se mi sevřela hruď a chtěla se mi uronit slza, protože do situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové jsem byla na měkko.Nebylo to, že bych se mi chtělo brečet,ale prostě se mi z té dané situace hlavních hrdinů sevřela hruď a cítila jsem jak bych se cítila v dané situaci asi já. Tohle u knih zbožňuju. Ale prostě vím, že mi v knize i něco vadilo a nesedělo.

petule1
04.10.2015 3 z 5

Hodně podobné jako první série:-(

Anyv
02.10.2015 5 z 5

Tak autorka mě dostala, dlouho jsem váhala, jestli si knížku koupit a nelituji. Moc pěkná knížka, líbilo se mi, že autorka píše jednou za ženu, pak za muže, což se pěkně doplňovalo.

Lee7
30.09.2015 4 z 5

Přečteno za jediný den. Jenifer Probst ukázala, že psaní ji opravdu a baví. Knížka byla vtipná a vůbec jste se u ní nenudily. Navíc za brouzdala do předešlé série hrdinek a ukázala jak teď žijí. Už se nemůžu dočkat další knížky, hezky nás v této navnadila na další dva párečky :o)

shey
27.09.2015 4 z 5

Velké plus za postavy z předchozích knih...doufám,že na Wolfeho přeci jen dojde. Kate byla skvělá, bohužel Slade mi k srdci příliš nepřirostl - takže za mě 4* i když epilog byl i se slzou :)

Anne123
20.09.2015 5 z 5

Vtipná, úžasná kniha! Četla jsem ji jedním dechem. Miluji všechny předešlé knížky od autorky, ale tahle se dostala mezi top :)

Nuttelka
11.09.2015 5 z 5

Jo jo, knížky od Jennifer mě prostě baví :-) Kate mi padla do oka hned, konečně kde hlavní hrdinka není úplně dokonalá, ale o to víc mi je sympatická, navíc já také zadrhávám, takže jejímu handicapu naprosto rozumím... Slade mi tedy zpočátku vůbec nepadl do noty, nabubřelý arogantní chlap, kterému bych dokonce i jednu vrazila :-))) Ale jak se děj vyvíjel, vzala jsem ho na milost, i když pořád zabedněný a nepřístupný, ale ... ach ta láska, ta dokáže divy :-)))

barborelka
08.09.2015 4 z 5

Probstová je super autorka....:-D a její další kniha je toho důkazem. Pěkné, romantické čtení...přesně akorát do sychravého podzimního počasí ;-) Doporučuji

Erinien
05.09.2015 4 z 5

Je to tady, zase jsem do toho milé Jennifer spadla. Říkala jsem si, že knihy z manželské série stačí. A teď jsem si koupila tuto a zdá se, že brzy budu vlastníkem další kompletní série. Ach jo;)
Což znamená, doporučuji všem milovnicím romantiky:)

Maragad
31.08.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne je mým prvním setkáním s Jennifer Probstovou, ale mohu říci, že jsem si její knihu oblíbila již od prvních stránek. Příběh mě do sebe ihned vtáhl a já si připadala, jak kdyby postavy vůbec nebyly fiktivní, bylo tomu právě naopak, připadala jsem si, jak kdyby to byli mí dlouholetí přátelé. Navíc já zrovna erotické romány nevyhledávám, ale v této knize erotických scén rozhodně není přehršel a hlavně vůbec nejsou vulgární. Hledání vytouženého dne mě opravdu nadchlo a já si velmi ráda přečtu jak pokračování této volné série, tak i předchozí sérii Manželství s miliardářem.

LibraryGirl
22.08.2015 5 z 5

Pro mě pěkná, milá a oddechová knížka. Užila jsem si hezký den se sympatickými postavami. Kate byla prostě správná holka a Slade, no než mu to došlo... První půlka příběhu trošku drhla, kdyby autorka ubrala omáčku kolem, tak by měl příběh větší spád a jiskru. Moc se mi líbilo, že se i v tomto díle objevila rodina z Manželské série. Doporučuji:-)
Zajímalo by mě, jaké tajemství bude mít Kennedy... Ale hodně se těším na Wolfeho, ale o něm by měl být až třetí díl :-(

LucyNej
16.08.2015 5 z 5

Výborná oddechová kniha.... Příjemné dovolenkové čtení....

"Nikdy se prostě nesmíte vzdávat naděje, ani když jste zlomení." Robert