Divné hlášky z knihkupectví

Divné hlášky z knihkupectví https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339391/bmid_divne-hlasky-z-knihkupectvi-5Zd-339391.jpg 4 439 125

Hlášky z knihkupectví série

Když Jen Campbell začala sepisovat své zkušenosti se zákazníky z knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, tak i jejich knihomilské zákazníky kteří dokážou ocenit absurdní a literární humor.... celý text

Literatura světová Humor Citáty a přísloví
Vydáno: , CPress

Weird Things Customers Say in Bookshop , 2012

kalinkacz
20.05.2017 4 z 5

Opravdu vtipná a originální kniha, která je jak jsme později zjistila postavená na skutečných příbězích... Já sama v knihkupectví pracuju a celkem hodně jsem se v některých situacích viděla... Bohužel měla kniha spoustu edičních chyb, to mě zamrzelo...

Knihomolová
28.04.2017 2 z 5

Všelijakých poťouchlostí máme my všichni, kteří pracujeme s lidmi, každý den jistě dost a dost. Stejně tak se jich my sami dnes a denně dopouštíme, aniž bychom si to uvědomovali. Vyprávět by mohli nejen všichni prodavači, ale i zdravotníci, číšníci nebo třeba učitelé v autoškolách. A právě proto dávám jen dvě hvězdy. Jednu za ten pocit ,,jojo, to znám..." a jednu za upřímný smích, který ve mě některé ,,divné hlášky" vyvolaly. Nic víc, nic míň.

ravenn
26.04.2017 5 z 5

Myslím, že tu knihu oceníme my knihkupci a dávám pět hvězd :-)

apropo: přišel mi malý chlapec do krámu, jestli bych mu nedal bombón. řekl jsem mu, že bombóny neprodávám, ale vedle v potravinách určitě budou mít. On chvilku koukal a povídá, že o tom ví, ale že za to chtějí peníze.... tak jsem odvětil, že to předpokládám.. chvilku stál a pak povídá jestli bych mu tedy nedal alespoň 20,- Kč na ty bombóny :-)

shimice
25.04.2017 5 z 5

Tak za mě šest hvězdiček z pěti bez ohledu na tiskové chyby :-D "Mate tu knihu o těch zpívajících vousatých chlapících? Myslíte Hobita? Ne, ZZ Top!" :-D

DiLay
25.04.2017 5 z 5

Jelikož pracuji v knihkupectví, tak je to kniha dělaná přímo pro mě. V hodně situacích jsem se viděla :D Někdy jsou prostě lidi neuvěřitelně hloupí. :D Nejvíc mě dostalo : Zákaznice : "Dobrý den, chtěla bych se zeptat : napsala Anna Franková nějaké pokračování?" :DD
Jako opravdu netuším co si paní myslela, že by Anna jako napsala Deník Anne Frankové: Zmrtvýchvstání?! :D