On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 950 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

margitka13
13.09.2019 5 z 5

Páčil sa mi ten nápad spraviť Wesleyho a Jameiho vlastný príbeh. Priznám sa, že taký výboj akým kniha začala som nečakala.
TAKTO SA PÍŠE EROTICKÝ ROMÁN!
Elle nikdy nesklame a ešte keď sa k nej pridá Sarina?
Toto bola bomba. Na to, že vlastne už poznáme ich príbeh z inej série je tam sakra dost překvapení. :D
Našla som si nového miláčika... Ach Wesley! Zamilovala som si ťa.
Už sa teším na pokračovanie.

malazluta
13.09.2019 4 z 5

Kdo četl "Hodného kluka" tak ho tento příběh, a to jak dopadl, nijak nepřekvapí. Ale to vůbec nevadí, autorky tuto knihu opět zvládly skvěle - čte se lehce, děj je místy vtipný, místy plný emocí a to vše je dávkováno tak akorát. Hlavní hrdiny nejde nemilovat:-)

peitho.1
13.09.2019 5 z 5

Opět se ukázalo, že tyhle autorky prostě umí. Trochu jsem měla obavu, jak se se vším popasuje Jamie, přeci jen Wes už měl jasno od začátku, ale bylo úžasné sledovat, jak se pomalu jejich vztah buduje, bez zbytečných dramat a přehnaného pitvání vlastní identity.
Oba hrdiny si nejde nezamilovat, jsou skvělí a krásně k sobě pasují. Jen je škoda, že tahle série nevyšla až po Hodným klukovi. Jednoznačně 5*.

jirka9453
12.09.2019 4 z 5

Zajímavé, čtivé. Nemyslel jsem si že tuhle knížku otevřu, začnu a nakonec mě nepustí až do konce... byl jsem zvědav na něco atypického a ač mi některé pasáže zabrat daly, nevadilo mi zásadně nic.

sofie92
09.09.2019 5 z 5

Opravdu jsem nečekala, že mě kniha bude tak bavit. :) Hrozně jsem se rozhodovala a pak koupila a jsem za to opravdu ráda.

Tereza18
08.09.2019 4 z 5

Svým způsobem v mnoha směrech klasický příběh a jeho vývoj - ozvláštěný tím, že jdeo gay vztah. Čte se to dobře.

adela3429
07.09.2019 5 z 5

Tak mám knihu přečtenou podruhé, poprvé jsem ji četla už v angličtině, protože mi bylo proti srsti, abych četla "Hodného kluka" a "Zůstaň" bez knih, které jim předcházejí. :D Nechápu, proč to u nás vydávají obráceně, ale co už... Jsem ráda, že to vůbec vydají, protože je to opravdu super příběh, který si zaslouží dostat se ke čtenářům i u nás. Knihu jsem si i tentokrát moc užila, Jamie s Wesem se rozhodně můžou zařadit na seznam mých nejoblíbenějších knižních párů, ale musím říct, že jsem občas měla trochu problém s překladem. Tím, že už jsem knihu právě předtím četla v angličtině, jsem si místy všímala špatně nebo pro mě divně přeložených vět (dvakrát jsem to dokonce šla konfrontovat s originálem, abych se ujistila, že je to opravdu špatně přeložené a není na vině, že bych si to třeba blbě pamatovala), ale to už je holt riziko čtení knih ve dvou jazycích. :D Překlad sám o sobě ale jinak nekritizuju, naopak tam bylo i několik frází, u kterých jsem si při čtení v originále říkala, že opravdu netuším, jak bych to přeložila do češtiny, a byla jsem hodně zvědavá, jak si s tím překladatelka poradí. A poradila si s tím bezvadně. :) Druhý díl si určitě taky pořídím a už se na něj moc těším!

Lenadre
06.09.2019 5 z 5

Na tento příběh, jsem se moc těšila a jsem nadšená.Přečteno jedním dechem za pár hodin.Sexy, romantické odechové čtení.Už se moc těším na pokračování.

lusitta05
05.09.2019 4 z 5

No neviem či im to tak úplne verím, či už autorkám alebo hlavným hrdinom knihy. Chvíľami mi dej pripadal rozpačitý a trochu ťažkopádny, alebo ja som to tak cítila a úplne mi to nezapasovalo. Tiež mám asi radšej klasiku, muž-žena. No nebolo to zlé, ďalšia knižná skúsenosť za mnou, ale namakaných športovcov si radšej predstavujem v posteli s krásnymi ženami. Ale druhý diel si zo zvedavosti prečítam.

Kami97
05.09.2019 5 z 5

Skvělá kniha, už se moc těším na pokračování :)

PetraN17
04.09.2019 4 z 5

Mám osobně raději klasiku, muž - žena, ale kniha byla opět velmi čtivá :)

Evka3814
04.09.2019 5 z 5

Wouuuw,byla to žhavá-sladká pecka;) kniha mě velice překvapila, i když od těchto autorek se dalo čekat že to bude parádní čtení. Jamie i Wes sou zlatíčka,příjemná změna:)

AliceTief
03.09.2019 5 z 5

Naprostá spokojenost, hrozně jsem se na jejich příběh těšila a vůbec mě nezklamal, právě naopak!!!

narisa
01.09.2019 5 z 5

Absolutně kouzelná kniha :). Wese a Jamieho jsem si zamilovala už v knize Hodnej kluk, která u nás vyšla dříve, ale chronologicky následuje až po knihách ON a My. Opravdu mám tyto dva kluky moc ráda a to, co je mezi nimi je kouzelné. Moc se těším na pokračování :). Vřele všem doporučuji :)

Katka7922
31.08.2019 4 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami a EPILOG z toho udělal čtyřhvězdičkovou knihu :-)
Jinak jsem čekala víc humoru, protože od Elle a Sariny to prostě člověk čeká :-)
Mám moc ráda v knihách pohledy obou aktérů, ale tady by mi stačil klidně jen jeden, protože jsem měla často problém uvědomit si čí myšlenky vlastně čtu jestli Jamieho nebo Wese.

Etule
31.08.2019 5 z 5

Panečku tak tohle byla jízda. O.o Ty dva si prostě nejde nezamilovat. Když jsem četla ukázku, ještě než se mi dostala do ruky kniha, říkala jsem si, že jsem dost zvědavá, jak se autorky vypořádají s tím, že Jamie je hetero. Povedlo se jim to "uhrát" na jedničku s hvězdičkou.
Vzhledem k Hodnému klukovi, ti co ho četli samozřejmě, ví jak to dopadne. Přesto se moc těším na další díl a jsem zvědavá, kdo z nich učiní onu nabídku. :)
Oba jsou k sežrání, a přestože je to plné sexu, kterým to vlastně celé začne, já zbožňuju to jejich sbližování mimo postel. Ty letmé doteky, líbání či pohledy. A konec, kdy se Wes seznamuje s Jamieho rodinou? To je prostě úžasné. :)

Kiwicatko
30.08.2019 5 z 5

Ja tenhle pribeh MILUJU!!!
Co vic k tomu dodat? Proste skvele, bozi, uzasne...

Katy169
30.08.2019 5 z 5

Zatím nejlepší gay román, jaký jsme četla. Pokud se člověk chce odreagovat a pobavit a má rád tuto tématiku, je to kniha přesně pro něj. Splnila veškerá má očekávání a už se nemůžu dočkat na další díl.

jani.ruzicko
30.08.2019 5 z 5

Mě příběh nezklamal. Bylo to celkem roztomilé, na 2, tak velké chlapíky =) Bavila jsem se, dojala, prostě to mělo vše, na co jsem u autorek zvyklá. Za sebe mohu určitě doporučit, pokud Vám tedy není toto téma nepříjemné =)

Kukicka
29.08.2019 4 z 5

Prvni pulka me bavila moc, druhou knihu si urcite prectu, ale budu preci jen radeji kdyz se autorky vrati ke vztahu holka-kluk. Prijde mi, ze to jim jde lip, ale samozrejme muj pocit muze pramenit i z toho, ze se neumim do intimnich scen tak vzit...