On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 949 219

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

Kristy.Seb
29.03.2022 4 z 5

Trošku jsem se bála, co mě v tomhle příběhu čeká.... Ale byla to naprostá bomba! Líbily se mi pocity obou hlavních hrdinů, které se nebáli dát najevo a líbili se mi hlavně oni dva. A Jamieho rodina byla skvělá. Doufám, že v dalším díle se objeví víc...
Skvělé zpracované téma ohledně gayů.

Bexoxo
31.01.2022 5 z 5

Tak tohle byla jednoznačně bomba! Příběh mě překvapil a úplně dostal. Strašně jsem byla zvědavá, jaké to bude číst knihu s LGBT tématikou a protože můj nejlepší kamarád je gay, jsem si připadala, že tak trochu nakukuju i do jeho světa, což bylo pro mě dost zajímavé a vzrušující. Někdo namítá, že zde bylo moc erotických scén, ale mě to vůbec nevadilo. Jamieho a Wese si zkrátka zamilujete určitě doporučuji knihu přečíst!
xoxo

Luskal
28.01.2022 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale asi jsem čekala víc. Víc děje, víc pocitů, víc popisů. Všechno se odehrálo moc rychle, bez detailnějšího popisu toho, proč která postava jedná tak, jak jedná. Chyběly mi vnitřní monology a větší rozbor toho, jak Jamie bojuje se svými pocity, jak se Ryan snaží zapomínat na to, co se stalo… Za počet sexuálních scén by se nemusela stydět kdejaká fanfiction povídka, ty byly oproti tomu popsány velmi detailně ;) Druhý díl asi číst nebudu, celkově bych hodnotila 3/5, na oddech fajn kniha :)

BlueTer
17.01.2022 4 z 5

Docela fajn čtení, kniha byla přečtená za 3 dny a chystám se i na druhý díl. Přiznávám, že příběh byl hodně jednoduchý a stále jsem čekala na nějaký zádrhel, nějaký problém, ten ale nepřišel (asi jsem zvyklá z jiných knih s tímto tématem). Ale je to čtení u kterého nemusíte moc uvažovat, takové odpočinkové. Některé pasáže vyzníají dost kýčovitě, ale myslím, že v tomhle případě dost uškodil překlad. Takže určitě neočekávejte nějaký silný příběh jako třeba v Dej mi své jméno nebo Líbali jsme se, ale je to obstojná a chytlavá kniha.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Kniha On mě naprosto dostala! Absolutně nechápu, jak tohle mohly autorky napsat. A to myslím v dobrém slova smyslu. Knížka byla strašně čtivá. Kluci jsou naprosto úžasné postavy, fakt jsem si je oblíbila. A ten příběh!? Naprostá bomba! Fakt jsem z toho byla unesená :D Rozhodně moc doporučuji!!!

MocPísmenek
13.11.2021 3 z 5

Zejména Elle Kenedy se v poslední době patří k autorkám, které na mě vykukují na každém rohu. Chtěla jsem tedy zkusit téma, které se pomalu tlačí na výsluní, ale na první dobrou bych ho nezvolila. Hodnocení i anotace ukazovaly, že tuto knížku bude fajn zkusit. Prostředí ledního hokeje a sázka, proč ne. Líbil se mi pohled obou stran, a je znát, že autorky už mají své zajeté koleje, jak budovat erotickou linku.

Karin_Kim55
18.10.2021 5 z 5

Přečteno za dva dny!(Ne že by to bylo kvůli rozbitému mobilu a nemožnosti přístupu k internetu.)
Tohle mě skutečně bavilo! Už jsem zapomněla, jak moc mi ta červená knihovna chybí.

Příběh je svižný a uhání stále dopředu. Je to vtipné, a i když některými rozhodnutími a nedorozumění v komunikaci ty postavy dokážou naštvat, tak to není v tak velké míře.

Hodně se mi líbilo, jak byly popsané sexuální scény - zvlášť ta první! (Jejich poprvé je asi moje nejoblíbenější scéna.) Na můj vkus tu bylo sexu tak akorát.

Za mě jediná výtka je ta, že je to v ich-formě a pohledy se střídají. A není to vždy přesně na střídačku. Někdy je 2x za sebou pohled Wese a pak 3x za sebou pohled Jamieho. I když je to napsaná v er-formě, tak se toho dají dostat myšlenky a názory postavy a čtenář pak nemá guláš, za koho pak čte. (U holka/kluk to poznáte z koncovek, ale u kluk/kluk bohužel. Párkrát jsem musela přeskakovat na začátek kapitoly, abych si to ověřila.)

První díl se mi rozhodně líbil víc. Osobně mám ráda víc tohle poznávání druhého, ty začátku vztahu. Druhý díl se zaměřuje na jejich společný život, partnerské problémy (převážně v komunikaci), apod... nakonec ale vše samozřejmě dopadne happyendem.

Evule114
02.10.2021 5 z 5

Moc jsem se těšila, až se pustím do čtení. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Hltala jsem každou stránku a za den měla přečtenou. Líbilo se mi seznámení s oběma hrdiny. Na jednu stranu by někdo mohl namítat, že zde bylo moc erotických scén, ale za mě mi vůbec nevadily, naopak mi přišly hodně vzrušující. Celkově se knížka četla velice dobře. Určitě si si někdy zopakuju přečtení. Za sebe mohu jedině doporučit. Příběh je moc chytlavý a napínavý. Pro mě i návykový.

Terez25
28.09.2021 5 z 5

Tak tohle byla lahůdka. Zajímavé prostředí hokeje, dva nádherní chlapi a osudová láska. To, že ta láska je homosexuální není nikterak rušivé, naopak a k milostným scénám (kterých je tu tedy nepočítaně:)), autorky přistupovaly velmi citlivě a s respektem. Oba charaktery mi velmi sedly a jak Ryan, tak Jamie byli velmi sympatickými hrdiny. Určitě stojí za přečtení, ráda se k ní vrátím.

anna7852
22.09.2021 5 z 5

Delsi dobu jsem knihu odkladala,nebyla jsem si jista zda příběh homosexuálů bude pro mě.
Ale to co jsem četla,bylo uzasne. Už teď se těším na druhy dil :)

tadeas96
20.09.2021 5 z 5

Nádherný příběh dvou homosexuálů. Našel jsem v něm porozumění a odvahu vyjít s pravdou ven. Sexuální scény se mi líbily, byly něžné a realistické. Příběh jako takový byl překrásný, romantický a vzrušující.

Heri76
19.09.2021 5 z 5

Hm tak bylo to zajímavé. A nebylo to vůbec nudné. A mne zastihl ten příběh nepřipravenou. Láska mezi osobami stejného pohlaví, navíc muži. A velmi dobře vykreslen. Líbil se mi pohled ze strany obou protagonistů, který ukazoval, jak se na stejnou věc dívá Wes a jak Jamie. Příběh čtivý, dobře napsaný, kniha neměla žádná hluchá místa, četla se sama. Vznikající vztah mezi Jamiem a Ryanem byl obdobou vztahů mezi heterosexuálními páry, jen s problémy, které přináší homosexuální vztah. A přiznám se, že byť mám mezi svými přáteli i homosexuály, pohled na těžkosti, se kterými se musejí potýkat od tajení své sexuální orientace, až po odmítání rodiny, mi tato kniha ukázala některé věci v novém světě a seznámila mě s „problematikou“ LGBT vztahů o kousek více. Charaktery jak Ryana tak Jamieho se mi moc líbily a představa dvou hokejistů v jedné posteli mi vůbec nevadila. Naopak. Bylo zajímavé číst popis sexuálních scén, ostatně málokdo z nás se ocitl v posteli se dvěma muži, takže pro mě rozhodně něco nového a poučného 
V knize se našlo i hodně vtipných scén, jako například mě šokovalo, že Jamie svůj vztah oznámil rodině prostřednictvím Facebooku, ale to jsem ještě neznala báječné Canningovi a reakce členů rodiny mě opravdu bavily. Vyrovnaly skóre Wesova homofobního otce a odcizené matky, jejichž odmítnutí nutí Wese automaticky předpokládat, že jeho homosexualitu nepřijme nikdo.
Čím víc o této knize přemýšlím, poté co jsem některé pasáže přečetla znovu a i podruhé mě dostaly, se kloním k vyššímu hodnocení, protože si myslím, že si knihu přečtu v budoucnosti ještě jednou a to mohu říct jen o málo knihách.

TPWK
16.09.2021 5 z 5

Úžasná kniha! Opravdu mi sedla a navíc se četla sama. Doporučuji.

kayu
13.09.2021 3 z 5

Od knížky jsem moc neočekávala, ale nakonec to bylo docela příjemné čtení. Děj byl snadno předvídatelný a bylo jasné, jak to všechno nakonec dopadne, ale i tak mi konec dokázal vykouzlit úsměv na tváři. Líbilo se mi, že se v knize střídaly pohledy obou kluků, a my tak viděli, co se každému odehrává v hlavě. Erotických scén tam bylo tak akorát, i když jejich popis na mě moc nezapůsobil, a vzhledem k žánru knihy by si zasloužily trochu víc rozmanitosti.

Ketfl
21.08.2021 5 z 5

Tak teď lituji, že jsem si tohle nepřečetla dřív. Jo, přiznám se, tohohle tématu jsem se trochu bála, ale teď si říkám, že je to velká škoda. Protože tohle se četlo úplně samo. Moc hezký příběh, oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a jejich vztahu jsem moc fandila. Jamieho rodina byla super! Líbí se mi, když to lidi umí přijmout bez nějakých keců a problémů kolem. Skvělé, moc se těším na další díl.

Domkar9116
19.07.2021 5 z 5

Zdráhala jsem se číst ze dvou důvodů. Jednak jsem měla chuť si přečíst klasickou červenou knihovnu a jednak kvůli tématu. Vysoké hodnocení mě ale přinutilo si knihu koupit a prostě...aaaa...nelituji. Byl to naprosto krásný příběh, oba kluci jsou super a člověk jim opravdu fandí celou dobu. Nenecht se zvyklat a jděte do toho. Nebudete litovat. Navíc je to perfektně napsané a čte se to vlastně samo. Jdu na druhý díl.

Jita160
14.07.2021 5 z 5

Lowe Story o dvou mužích hokejistech?
Velmi záživné čtení.
Příběh také popisuje jak i v dnešní době se společnost dívá na gaye jako by to snad ani nebyly lide (naprosto nechápu,diskriminace mě vadí)
Příběh byl sexem nabitý,zábavný a přitažlivost,která mezi nima rostla tolik let se nedala zastavit.
Prostě láska na ledu...

Rozhodně Doporučuji.

Siwan
15.06.2021 5 z 5

Holky prostě umí psát. I když jsem vůbec nečekala tuhle tématiku, vlastně to nakonec nevadilo. Má to prostě ten šmrnc co vždycky.

Aprilek
31.05.2021 3 z 5

Šlo to

seracén
31.05.2021

Skvělå kniha,podle mě patří k nejlepším v tomto žánru, nemohla jsem se odtrhnout*****