My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 738 150

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Us , 2016

Tesset
06.11.2019 5 z 5

Jak už tady psali další, naprosto famózní! Stejně skvělé jako první díl, asi míň humoru a více vážnějších věcí. Ty dva prostě miluju, škoda jen že dál se mihnou jen jako vedlejší postavy, protože Wesmie je top. Telefonát od Reggieho - och, skvělý. Čivajleři taky zaváleli. Krása, krása, krása. Stejně jako Off - Campus a WAGS je tohle série, ke které se budu neustále vracet, už teď ji mám přečtenou hned dvakrát. Elle je prostě boží a se Sarinou ještě lepší. A nebojím se říct, že tohle je asi nejlepší lovestory EVER! Doporučuji všem, neumím si představit, že by na tom někdo našel nějakou chybu.

Katka7922
05.11.2019 5 z 5

Jedním slovem DOKONALÉ :-)
Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první.
Asi to bude tím, že kluci v tomto díle řeší problémy mnohem vyzráleji a dospěleji a i Jamieho "útěk" dává smysl.
Hlavně v tomto dílu má pro mě každá postava svůj charakter, takže se mi to nepletlo jako v díle předchozím.
Blake je k popukání a ani se nedivím, že si ho Jess zamilovala, však ten obr nemá chybu :-) Jeho jehněčí kotleta na závěr mě fakt rozesmála - prý nejlepší obrana je útok :-) :-)

NicNedaNicNema
04.11.2019 5 z 5

Krásnej díl.
Ty dva si nejde neoblíbit prostě.
I tady se Blake zas sem tam objevil s "pubertálním" chováním, ale kdo by mu mohl cokoliv vyčíst. :D

Cometka
03.11.2019 5 z 5

Super! Dočteno a je mi to skoro líto. Vedlejší postava ve formě Blakea Rileyho a jeho suchý humor nelze nemilovat. Určitě doporučuji, série hned dostala nový rozměr :-D

Majuš333
03.11.2019 5 z 5

Tak toto bolo naozaj nádherné... Vtipné, dojemné a tak neskutočne precítené... Zamilovala som si Wesa a Jamieho a tiež hokejovú tematiku. Dúfam, že Elle a Sarina (alebo teda len Elle) nás prekvapia a vytvoria niečo nadväzujúce na už existujúce série alebo prídu s novou sériou o hokeji... Potrebujem pokračovať v tomto krásnom zážitku a je na čase si prečítať o čivave a rotvajlerovy :)

narisa
01.11.2019 5 z 5

Aaah, absolutně úžasná kniha :). Nebo je to jen tím, že je to Jamie a Wes :). Já je prostě miluju :). A taky Blake, to je prostě nádhera. Vřele doporučuji :) :) :).

Etule

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER
První myšlenka, která mi proletěla hlavou, když jsem přečetla poslední větu byla: "Sakra, to si chci přečíst znovu." Ale ne za týden, nebo za měsíc, ale hned. Vzápětí následovalo: "To dvouměsíční čekání se teda ku*evsky vyplatilo." Další pak: "Sakra, to bylo ještě lepší než první díl." To by tak nějak ve třech větách shrnovalo mé pocity po bezprostředním přečtení knihy.
Upřímně jsem se druhého dílu trochu bála, protože jsem si říkala, o čem by to tak asi mohlo být. Autorky se toho ale zhostily naprosto dokonale. Jasně, bylo tady daleko méně sexu, ale! tím, jak se jejich vztah vyvíjel to jaksi nabývalo na reálnější podobě a bylo to uvěřitelné. Krom toho to ukázalo, že i když najdete svou spřízněnou duši, ne vždy je všechno dokonalé.
Taky to zodpovědělo několik otázek, jež vytanuly v knize Hodnej kluk (minimálně já si nad tím docela lámala hlavu, hlavně nad tou první.) 1. Kde byl sakra Wes, když byl Jamie nemocný? Nešlo mi do hlavy, že by tam s ním nebyl, prokrista zrovna Wes! Naštěstí se mi v tomhle díle dostalo potvrzení, že se moje intuice nemýlila. Jeho reakce, když se dozvěděl, že je Jamie v nemocnici. Sakra, že se mi svíralo srdce pohnutím. (Právě tady jsem si zamilovala Blakea) 2. Kdo koho požádá o ruku? Můj typ byl mylný. Samozřejmě neprozradím, kdo to nakonec byl, ale netrefila jsem se. ;) Což ale ve finále vůbec nevadí. Škoda, že autorky nenapsaly, jak proběhlo Jamieho uvítání mezi Wagskami, protože porovnám-li to s Jess, tak to muselo být k popukání. :D A dost mě mrzí, že jsem nedostala odpověď na tu nejzásadnější otázku ze všech: Nechal si Jamie taky vytetovat snubní prsten? (Já vím, že v téhle knize to nebylo kam vložit, ale fakt mě to strašně zajímá.)
Myslím, že je trošku škoda, že Baronet nevydal nejprve tuhle sérii a teprve poté až Wags, protože musím říct, že v tomhle příběhu se mi Blake moc zamlouval, přestože v jeho vlastním mě ze začátku dost iritoval. Stejně tak Erikkson.
Co se mi dost zamlouvalo bylo přijetí té zprávy týmem Wese. Moje cynické já (podobně jako Wesovo) si tak nějak říkalo, že to vzali až nějak moc v pohodě. Jenže pak jsem si uvědomila, že to přece sakra je v pohodě (nebo by prostě mělo být vy zas*aní puritáni!), protože média, náboženství a tak dále a tak dále, nás masírují jen tím negativním. A je spousta ovcí, která se prostě přidá a bečí spolu se stádem (Blake by se mnou určitě souhlasil :D). Což je špatně, a proto mě potěšilo, jak se k tomu tým postavil. Jasně, uvědomuju si, že je to smyšlený příběh, ale takhle by to podle mě prostě vážně mělo být. Je ostuda, že v dnešním moderním světě ještě existuje tenhle strach z toho, že je někdo homosexuál. Ten strach před někým (ať už rodiči, přáteli, kolegy z práce) to přiznat. Jasně, nemá to tak každý, ale myslím, že se najde dost takových. A to je nesmírně smutné.
Finální scéna v restauraci, byla stejnou měrou dojemná i k popukání a to gesto bylo opravdu nádherné. Upřímně by se mi zamlouval klidně i třetí díl, protože by prostě byl o Nich. :)

jinbr
01.11.2019 5 z 5

Velmi nedočkavě jsem čekala na pokračování. Četla jsem i řadu o ostatních členech - Blakovi a ostatních. Již u té první knihy jsem zkonstatovala, že to je z mého nejkrásnější milostný příběh který jsem četla. Trochu jsem se obávala, o čem a jak bude druhá kniha, ale byla napsána se stejnou něhou a citem jako ta první. Nikdy předtím jsem se nezamýšlela na podrobnostmi homosexuálních soužití. Tyto knihy na mě opravdu zapůsobily.

Kukicka
01.11.2019 4 z 5

Tato dvojice spisovatelek je zarukou, ze Vas kniha nezklame. Je tam pribeh, je to neuveritelne ctive, nic tam nedrhne, ma to jiskru i vtip a v tomto pripade i presah. Pro me hlavne v tom, ze jsem si plne uvedomila, ze to neni vubec jednoduche. Bojite se jak Vas prijme rodina, pratele, resite problemy v praci a pritom i heterosexualni vztah ma nekdy problemy, natoz abych musela resit i hlouposti kolem, jestli musim tajit vztah nebo jestli muzu toho koho miluju chytit treba na verejnosti za ruku. Necetla jsem mnoho knih s touto tematikou ani v beznem zivote to nejak neresim, ale vse bylo podano tak prirozene. Prvni dil me dejove bavil ale malinko vic

LilianaFalcon
31.10.2019 5 z 5

Jsou série, u kterých je druhý díl na překážku, zkrátka ho nepotřebujete. Tahle série se napřed tváří stejně. Je tady jeden krásný příběh se šťastným koncem, až si říkáte, proč to kazit druhým dílem? Ale přísahám, že kdo se rozhodne číst dál, nebude litovat.
Strašně mě potěšilo, že se autorky vyhnuly těm steretotypům, co LGBT příběhy provází, a celé to postavily na obavách hlavních hrdinů nikoliv na otevřeném boji proti "šikaně". Najednou je z toho úplně jiný příběh. Příběh, který prostě chcete číst, protože málokterá romantická linka mezi "heterákama" může být tak silná.
Všechno to, co jsem si v prvním díle tak strašně zamilovala, je tady ještě umocněné.
Je to neskutečně vtipné, dojemné, romantické, dokonce i napínavé, s úžasnýma vedlejšíma postavama, o jejichž osdudu budete strašně chtít číst a nebo si ho budete strašně chtít přečíst znova (už totiž knižně vyšly i u nás), protože se na ty postavy najednou budete dívat z nového úhlu.
Pro mě je tenhle knižní duet jedna z nejlepších romantických sérií, co se mi dostala do ruky. A budu ji číst ještě určitě několikrát :-)