My

My https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413419/bmid_my-F04-413419.png 5 738 150

Him (Baronet) série

< 2. díl

Hokejový útočník Ryan Wesley vede život, o jakém vždy snil. Pět měsíců po nástupu do NHL patří k nejúspěšnějším profesionálním hráčům a každý den se vrací domů k muži, kterého miluje – Jamiemu Canningovi, svému dlouholetému nejlepšímu kamarádovi a nyní i životnímu partnerovi. Je tu jenom jeden malý problém: Nejdůležitější vztah svého života musí tajit, jinak by ho čekala mediální bouře, která by mohla ukončit jeho kariéru. Jamie Wese nade všechno miluje. Jenže tajit vztah je na nic. Tohle není život, jaký si Jamie představoval, a obavy, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch, si začínají vybírat svou daň. Nijak nepomáhá, že v nové práci to nejde tak hladce, jak Jamie čekal, ví však, že dokud má Wese, všechno zvládne. Aspoň že ve svém bytě můžou být sami sebou. Nebo snad ne? Když se do stejné budovy nastěhuje Wesův nejvlezlejší spoluhráč, hrozí, že pravda vyjde na světlo. Varování: Obsahuje milostné scény, vibrující křeslo a důkaz, že hokejisti jsou sexy ve všech odstínech zelené.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Us , 2016

seracén
31.05.2021

Lepší než předchozí díl, ty dva:),bezva příběh, už se těším na ,,Přísně tajné ",měl by to být podobný příběh, mohu jen doporučit.

johana3160
21.05.2021 4 z 5

Tenhle dil se mi libil vic nez predchozi, ale taky mel sve mouchy. Vsechny knihy, pod ktere se podepise Elle, jsou skoro neodlozitelne. Ne perfektni, ale maji v sobe neco, co si me upouta. (Za Sarinu nemuzu mluvit cetla jsem ji jen ve spojeni s Elle.)
Kluci byli super a vetsinu knihy jsem slzela (většinou smichy). Uz bych tak nejak rekla ze to byl typicky tlamolep na oddech:)

Grohlinka
19.05.2021 3 z 5

Další skvěly příběh od těchto dvou spisovatelek, kluci jsou pořád stejně skvělí jako v prvním díle. Snad by mi ani nevadilo, kdyby autorky psaly jednom o nich. Rozhodně doporučuji a už se těším na další kluky, doufám, že jich bude hodně a hodně brzy.

kubyrd
23.04.2021 5 z 5

Co dodat. Skvělý, stejně jako první díl. Příběh je od erotických scén z prvního dílu posunut do vztahové fáze hlavních hrdinů, vzájemné zamilovanosti a strachu o druhého.

Janiss_89
11.04.2021 5 z 5

Tak toto bylo hodně dobrý. Snad ještě lepší než první díl - On. Popravdě nevím zda mam radši Wese nebo Jamieho. Hmm asi nejlíp dokupy. Ale teda vyšlo to 2016 a ten příběh se šířící se divnou chřipkou? Dobrá předpověď.

VercaV
23.03.2021 5 z 5

Wow, takt o bylo něco. Druhý díl byl více o vztahu, pocitech a hokeji. Oproti prvnímu dílu je tu podstatně méně sexu, ale je tu. Kniha se četla sama a rychle. Je to stranš dobře a poutavě psané. Ti tva jsou boží, až mě mrzí, že jsou jen dva díly.

petulkapeta
22.02.2021 4 z 5

Jsem teď přemyšlela proč jsem to odkladala..no už vim..MM..
Zkratka bylo to povedene,ale nezlobte se na mě,ale Miluju Blaka ten mě tolikrat pobavil až jsem měla zase chuť přečist si jeho přiběh...a chyběl mi muj milovany epilog...no ještě že jsou všichni tři v Blakově přiběhu :)

Lofda
13.02.2021 5 z 5

(SPOILER) Páni.. První díl mě bavil, ale tohle?? Čtu, najednou půl třetí ráno a říkám si jen "sakra, ráno musím do práce".. Prostě jeden z těch příběhů co vás chytne a nechce pustit.. Přiznávám, že vlastně pořád jsem podvědomě hledala ty rozdíly mezi "normálním" a jejich vztahem. A pak mi to došlo, někde to tam i zaznělo, že nejde o to, jestli je to homosexuální vztah, je to prostě vztah. Úplně jiný, než o jakých čtu obvykle, ale pak to uvidíte, že tihle dva jsou vážně úžasní, milující, někdy plní obav.. a vůbec nezáleží na tom, že jsou to dva kluci, jsou to partneři! A to se vším všudy. A i když krom sexu měli tentokrát i dost co řešit, zvládli to :-) Taak a teď si ještě zopakuju příběh "toho ukecaného" souseda.. Četla jsem to kdysi dávno, ale vím, že hned na začátku čeká svatba..

Vetřelkyně
08.02.2021 5 z 5

Za mě nejlepší MM romance. Obě knížky jsou úžasné. Nevíte někdo, zda a kdy by měla být k dispozici česká verze 3. dílu Epic??

krevetka79
02.02.2021 5 z 5

Krásné pokračování příběhu...
Tentokrát trošku vážnější příběh, ale i v této knize jsou vtipné okamžiky...

Klaaarka
31.01.2021 5 z 5

Nevím,která z knih série je lepší. Obě jsou čtivé,úsměvné a místy smutné. Nicméně jsem okouzlena a nadšená z autorky,která se pustila do červené knihovny a jako hlavní postavy použila dva muže. Pochybuji,že po přečtení bude někdo litovat času s touhle knihou. Mě se líbila. Moc.

INCOGNITOREADER
26.01.2021 5 z 5

Většina romantických příběhů končí tím, že se hlavní postavy dají dohromady a .... co bylo dál? Žili šťastně až do smrti? Opravdu? Už třeba Sněhurka od Disneyho z roku 1937 ukazuje jak většina romantických příběhů skončí. Princ políbí Sněhurku, naloží na koně a směřují k zámku, který se koupe ve sluneční záři.
Ale je to opravdu tak? MY právě přesně ukazuje jak to je dál po tom typickém romantickém happyendu.
Sledujeme to jak nově vzniklý vztah ustojí všechny tlaky okolí. Především se rozvíjí téma co se stane když se objeví první přiznaný gay v NHL. Ale nejen to. Řeší se i další problémy. Hlavně co se stane když spolu partneři přestanou komunikovat. Ubylo sexuálních scén. Přibylo důležitých témat. Četlo se to stejně dobře a rychle jako ON. Doufám, že u nás vyjde i dodatečná novela, kterou jsem viděl na Goodreads.

LucySmile
18.01.2021 5 z 5

Druhý díl byl trochu slabší, na druhou stranu reálnější. Blake byl skvělým oživením a i když jsem ho ze začátku úplně nemusela, později jsem změnila názor. Rozhodně mohu tuhle sérii doporučit a těším se na sérii WAGs.

Chou
10.01.2021 5 z 5

Tato kniha předchází sérii Wags. Škoda že u nás nevyšla dříve nez tato série. Protože jsem Wags četla už to pro mě nebylo tak napínavé, protože jsem tak trochu tušila co se v ní stane.

petraLI
27.12.2020 3 z 5

Jednička se mi zdála dobrá...proto jsem taky hned po přečtení najela na dvojku a nějak nevím, myslím že to mělo skončit jedničkou. Oba jsou mi velice sympatičtí, ale už to nemělo tu šťávu.

Rudolf14
25.12.2020 5 z 5

Přečetla jsem několikrát, mám ráda jejich story. :)

Brolly
29.11.2020 4 z 5

O jednu hvězdičku méně než první díl, ale pořád parádní :)

Vendulik
23.11.2020 1 z 5

Kniha byla nudná. Když jsem byla na začátku, tak jsem chtěla knihu odložit. Jen jsem ji dočetla, abych věděla, jak to bylo mezi Jess a Blackem.

liletka_a
28.10.2020 5 z 5

Krásné pokračování prvního dílu. Zase dávám plný počet hvězdiček. Bylo zajímavé sledovat jejich nové společné dobrodružství. Wes je na vrcholu kariéry, kdežto Jamie na tom moc růžově není. Nevím, zda je to tou karanténou, nebo jsem už doma moc dlouho, ale chvílemi mě kluci až dojali. ;)

JanuldaN
22.10.2020 5 z 5

Nenáročná, čtivá, žhavá gay romance. Zamilovala jsem si ústřední pár a byla jsem moc ráda, že se k nim autorka vrací i v dalších knihách (série WAGs). Druhého dílu jsem se bála, ale zbytečně, duologie je skvělá.