Démon z Hex Hall

Démon z Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114117/bmid_demon-z-hex-hall-36k-114117.jpeg 4 678 101

Hex Hall série

Druhý díl z knižní série Hex Hall. Hlavní hrdinka Sophie Mercerová se dověděla o původu svých magických schopností. Ačkoliv se jich po setkání s duchem své prababičky naučí částečně používat, zjistí také, že mají svou stinnou stránku. A to je hlavní důvod proč chce Sophie podstoupit "odstranění". Rituál, kterým bude její moc odebrána. Jenže tento rituál nemusí přežít, proto do Hex přijíždí Sophiin otec, jakožto člen Rady její žádost odmítne a požádá jí aby s ním strávila prázdniny v Londýně a teprve potom se rozhodla... Sophie si uvědomuje, že v Londýně sídlí L´Occhio di Dio, a také tam jistě bude Archer Cross. Přesto nabídku příjme. Záhy se věci dají do pohybu.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Demonglass , 2011

KachnaN
08.12.2014 4 z 5

Pomalejší rozjezd, ze začátku jsem se nemohla moc dobře začíst, ale někde kolem poloviny se to parádně rozjelo. Opět jsem se nemohla odtrhnout, hltala jsem každý řádek, každé další slovo.
Jsem ráda, že jsem si v knihovně půjčila i 3. díl a můžu se na něj hned vrhnout :)

Samira
28.11.2014 5 z 5

Pokračování splnilo má veliká očekávání. Kniha je stále úžasně vtipná, postavy jsem si ještě víc zamilovala. Vývoj zápletky byl nečekaný a více než napínavý. Jen mi to přišlo jako první část jedné knihy, nejde jinak než se pustit okamžitě do dalšího dílu.
Doporučuji!

sisi koblizc!
24.10.2014 5 z 5

Nejlepší díl z celé série :)

LenkaWal
20.10.2014 5 z 5

Zrovna jsem tenhle díl dočetla a rovnou se vrhám na další. Nemohla jsem se odtrhnout. Nevím jestli je první díl lepší nebo naopak, ale rozhodně jsou oba dokonalé. Jsem zvědavá jak to dopadne.

estelina2300
06.10.2014 5 z 5

Rozhodně lepší než předchozí díl.

Michaela241299
10.09.2014 5 z 5

Skvělá knížka, jen škoda, že je pak už jen 3 díl. Ale taky pravda, o čem by dál psala že? :) ale jinak super :3

ElisR1
12.08.2014 4 z 5

Stejně dobrý díl, jako ten předešlý. Je mi líto Sophiina táty... Ale rozhodně se těším na další díl, protože po tomhle otevřeném konci nejde jinak, než si ho přečíst.

Kotomi^^
31.07.2014 5 z 5

Dokonalost ale ten otevřený konec. Musím si přečíst ještě poslední díl a jsem na něj opravdu zvědavá. Zajimá mě jak to všechno dopadne.

zuza.floderova
23.06.2014 5 z 5

Díl, který krásně uzavřel tuto čtivou sérii. :)

Kačík
18.05.2014 5 z 5

super pokračování plné napínavých okamžiků, už se těším na 3.díl a jsem moc zvědavá,jak to celé dopadne

trynitrix
31.03.2014 5 z 5

Nevím proč ale tohle se mi taky líbilo apoň nějaký děj akce a má to souvislost už se těším až seženu třetí díl jak to vše dopadne bude to hodně zajímavý :-)

Terry.89
08.01.2014 5 z 5

I do druhého dílu jsem se zamilovala stejně, jako do toho předchozího. Čte se jedním dechem, jsem příliš zvědavá, než abych ji dokázala odložit! Zhltala jsem ji za jediný den a míru oblíbenosti podporuje i fakt, že si zítra před prací ještě zaskočím koupit třetí díl :) .
Serie je pěkně psaní, čtivá a vtipná. Snad v každé kapitole narazím alespoň na jednu větu, která mě pobaví, Sophie je zkrátka úžasně sarkastická.
A mimochodem, Lara se mi nezdála už od začítku, byla podezřele sladká!

Knihomolka Rů
30.12.2013 4 z 5

Napínavější než první díl, ale rozhodně minimálně stejně dobré. Když jsem knihu dočetla, otevřený konec mě trochu naštval a okamžitě jsem si řekla, že si musím další díl koupit co nejdřív. Pevně doufám že mi Archera nezabijou :D Oba první díly jsem přečetla za míň než dva dny a samotnou mě překvapilo, jak rychle jsem si tuto sérii oblíbila a rozhodně patří k mým nejoblíbenějším.

locin
30.12.2013 4 z 5

Musím říct, že i druhý díl mě opravdu zaujal a doslova jsem ho přečetla jedním dechem. Už se nemůžu dočkat až bude konečné rozuzlení. Děj se neustále vydává úplně jiným směrem než bych očekávala. Opravdu chytlavá kniha, doporučuji :)

Michaela98
19.12.2013 5 z 5

Dramatičtější než první díl, ale přesto, nebo možná právě proto je stále úžasná a těším se na třetí díl! Všem doporučuji, dokonalá kniha!

RosMeggie
07.11.2013 5 z 5

Super, Paní spisovatelka nezklamala a vtip se nese i ve druhém díle... Moc se mi líbila ta akce, láska, napětí, atd... No prostě superová knížka... Doporučuju... :)

*Táňa*
02.10.2013 4 z 5

Napínavé, akční a čivé. Druhý díl u mě sklidil o dost větší úspěch než první díl! Je fakt, že jsem se u něj i hodně nasmála, protože Sophie je někdy trochu sarkastická (:

Kate.S
07.09.2013 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale beru ji jako zcela průměrnou. Rozhodně není lepší než první díl, přijdou mi kvalitně stejné. Jedná s o jednoduché, ale zábavné čtení, u kterého se dá odpočinout. V tomto díle jsem si oblíbila Cala a fandím mu, i když je mi jasné, jak to dopadne. Párkrát jsem se při čtení zasmála, protože Sophiiny hlášky jsou celkem zábavné. Jsem zvědavá, jak celá série dopadne.

DariDerek
26.08.2013 5 z 5

Ty jo, ty jo, ty jo :)) To je napínavé, to je šílené, nevděční zmetci se tam objevili, hnusáci, podrazáci, ale je tam i to, co jsem chtěla :o)) No dobrý, dobrý :o)) Doporučuju, parádička :)

Canney
30.07.2013 4 z 5

Druhé pokračování série Hex Hall obsahuje hned několik vtipných situací a ještě více vtipných hlášek, ty si ovšem ve většině případů bere na starosti Sophie. Ani vám to nepřijde a už jste téměř na konci a nutně potřebujete další díl. Démon z Hex Hall totiž končí otevřeně. Jsem tedy ráda, že jsem si z knihovny půjčila i třetí díl, v opačném případě, bych nadávala.