Čarodějnice z Hex Hall

Čarodějnice z Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88861/bmid_carodejnice-z-hex-hall-GCn-88861.jpg 4 821 183

Hex Hall série

Před třemi lety Sophie Mercer zjistila, že je čarodějka. Od té doby ji to dostalo hned do několika problémů. Její nenadaná matka ji podporovala jak jen to bylo možné a radila se s jejím otcem – nepolapitelným evropským čarodějem – jen v těch nejakutnějších případech. Avšak když Sophie na školním plese přiláká nepovedenými čáry až moc lidské pozornosti, je to právě její otec, který rozhodne o jejím trestu: exil na Hex Hall, izolované nápravné školy pro Prodigium, nebo-li čarodějky, víly a měňavce. A jen během prvního dne mezi dospívajícími podivíny se jí podaří dosáhnout prvních výsledků: získá tři mocné nepřítelkyně, které vypadají jako modelky; zakouká se do přitažlivého a nadějného čaroděje; děsivého ducha a novou spolubydlící, která je vůbec nejvíce nenáviděnou osobou a jediným upírem na škole. Mnohem horší je však zjištění, že na studenty útočí tajemný predátor a její jediná kamarádka je podezřelým číslo jedna. Když se však série hrůzostrašných útoků začne stupňovat, Sophie se musí připravit na největší nebezpečí ze všech: starobylé tajné společenství, které se rozhodlo zničit všechny Prodigium a především pak ji.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Raising Demons , 2009

009Ivana
08.05.2014 5 z 5

Hrozně vtipná. Dostala mě ta mrcha.Nedokážu se od ní odlepit. Je to ten druh knížky kdy si říkáte oddechovka ale než se nadějete tak ta knížka vás vezme za srdce a budete jí číst pořád dokola. Postavy příjemné a děj tak skutečný.........doporučuji na 100 % :) :) :)

Kačík
05.05.2014 4 z 5

Knížka se velmi pěkně četla, těším se na další díly.

Noreen
26.04.2014 3 z 5

Že by to byl nějaký skvost, to se říct nedá. Každopádně si mě kniha dokázala získat alespoň do takové míry, že si pravděpodobně přečtu i druhý díl.

barca8336
17.04.2014 5 z 5

Super, paráda, už od samého začátku jsem od knihy nemohla odtrhnout oči. Místy i vtipná. Mohu jen doporučit. :-)

Bramborka69
06.04.2014

Když jsem si tu knihu začala číst už na začátku mě chytla. Doslova jsem se od ní nemohla odtrhnout. Přečetla jsem jí za 2 dny a jsem ráda, že byla napsaná. :D :)

trynitrix
26.03.2014 5 z 5

Užasný aspoň něco se povedlo ce se týká příběhu docela mě to pohltilo. Už se nemohu dočkat až se vrhnu na druhej díl :-)

Relativion
11.03.2014 5 z 5

Skvělá kniha která mě bavila a na konci úplně dostala. Škoda že není větší ale má 3 díly tak se mam na co těšit.

CHB-SPQR
11.03.2014

knížka na jeden den, ale jinak mooooc pěkný!!

Nemesis Moriko
10.02.2014

Zrovna knihu čtu a zatím to vypadá moc dobře!

La Fiera
01.02.2014 4 z 5

Dlouho jsem si říkala, že se v knize nic neděje. Ale druhá polovina začala být o něco zajímavější. A mně se to líbilo, krásně se četlo a chvílemi i kniha dobře pobavila.

Terry.89
08.01.2014 5 z 5

Možná byste řekli, že je to kniha spíše pro náctileté, popravdě to tak nejspíš bude, ale k náctiletým už já pár let nepatřím a i tak jsem se do knihy zamilovala. Není to žádný velký trhák, ale je to milé a pěkné čtení. Sophie mi sice občas přišla celkem naivní, ale je jí teprve 16 let, tak se možná ani nelze tolik divit. Trvalo mi celé dva dny knihu přečíst, i když je vcelku dost tenká, ale to bylo způsobeno povinnostmi, které jsem doma musela splnit. Já osobně knihu doporučuji všem faninkám fantasy literatury a kouzel. Moje nadšení z této knihy dokonale vystihuje to, že už jsem si zakoupila druhý díl a nebýt rezečtených knih ( v současnosti jich je jen asi 6) už bycj jej také dávno zhltla. Tak jen do toho! :)

Knihomolka Rů
30.12.2013 4 z 5

Jedním slovem: Skvělé! Neskutečně jsem si oblíbila Sophii a její sarkastické a vtipné hlášky. Kniha mě bavila jako už dlouho žádná. Archera jsem si taky zamilovala a šílená růžová Jenna mě bavila stejně tak. Jsem zvědavá na další díly. Vtipné a zajímavé čtení.

locin
28.12.2013 4 z 5

Po dlouhý době zase trochu změna v žánru. Musím říct, že mě příběh vtáhl. Děj byl napínavý a každou chvíli se měnila moje představa o konci. Určitě budu pokračovat dál.

kackadoli
25.12.2013 5 z 5

Moc se mi tahle kniha líbila. Bylo tam plno zvratů a nepředvídatelných událostí. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díly. Určitě doporučuji k přečtení.

Silvina
04.11.2013 4 z 5

Prý je to pro náctileté, mně je pravda poněkud víc, ale přečetla jsem všechny - opravdu takový Harry Potter v dívčím vydání... Perfektní! :-) Za pár let předám dceři :-D

RosMeggie
04.11.2013 5 z 5

Superová kniha, vtipná a prostě perfektní... Jen doufám, že v dalších dílech bude kniha stále tak vtipná... :)

Eliiis
22.10.2013 5 z 5

Člověk by nečekal, že bude tak dobrá, jak je. Za mě super! :)

P.ary
16.10.2013 5 z 5

Wow, asi je to pro náctiletý, ale za mě prostě super... perfektně napsané... Takže rozhodně pokračuju dál...

Michaela98
26.09.2013 5 z 5

Krásná knížka!
Několikrát tam byly vtipné okamžiky, na druhou stranu mě knížka na konci dojímala až k slzám. Jsou tam věci, které čtenář nečeká (nebo já jsem je aspoň nečekala) - jen pro příklad třeba Archer, co se stane s Elodií, Sophiiny schopnosti, kdo je vlastně Alice...
Pro mně je to jedna z nejlepších knih, co jsem četla a už se těším na další dva díly.
Moc ji doporučuji k přečtení! :)

Anýsek :***
26.09.2013 5 z 5

Tuhle knížku miluju :) četla jsem ji minimálně třikrát :D Doporučuji :)

čarodějnice americká literatura lykantropové démoni víly, rusalky

Rachel Hawkins
americká, 1979