Hercule Poirot: Povídky

Hercule Poirot: Povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309413/bmid_hercule-poirot-povidky-c38-309413.jpg 5 101 24

Jedinečné vydání kompletního souboru povídek s Herculem Poirotem, jenž letos oslaví sto let od okamžiku, kdy se jako postava zrodil v hlavě Agathy Christie, nejúspěšnější spisovatelky všech dob. Luxusně vypravená, ilustrovaná sbírka zahrnuje více než padesát kratších případů tohoto proslulého belgického detektiva včetně jednoho, který byl ve Velké Británii publikován až sedmdesát let po svém vzniku: Poirot a záhada na regatě vychází česky poprvé.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Knižní klub

Hercule Poirot: The Complete Short Stories , 1999

Magdalena5
20.02.2017 5 z 5

Našla jsem pracovní polohu na čtení této repre knihy, sedím na velkém rehabilitačním míči u konferenčního stolku. Jinak nádhera.
27.5. Tak už jsem dočetla a zpestřovala jsem si četbu i souběžným poslechem audio Herkulovských příběhů v podání pana Freje. Bylo to moc fajn.

Petra de Valo
10.02.2017 5 z 5

Výborný súbor poviedok s mojim obľúbeným detektívom, veľmi pekné prevedenie knihy, strávila som s touto knihou v posteli niekoľko príjemných dlhých zimných večerov.

qydko
10.01.2017 5 z 5

Miluju Poirota, miluju Agathu... jen by to chtělo jiný formát. Dlouho jsem hledala polohu, ve které budu moct pohodlně číst tuhle bichli.

majáček
07.12.2016 3 z 5

Agatha Christie je bezesporu skvělá spisovatelka a nepřekonatelná svým stylem psaní.
Balení knihy je dárkové a pěkné. Bohužel je velmi nepraktické a váhově těžké. Vydavatelé by měli se zamyslet nad potencionálním čtenářem. Kdo bude číst tuto knihu? Agathu Christie milují všechny generace lidí, tak že jsou i mezi nimi starší lidé, lidé s nemocí páteře a slabých rukou apod. Jsem vděčná vydavatelům, že byly povídky o Herculu Poirotovi vydány kompletně.