Ententýky

Ententýky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232464/bmid_ententyky-232464.jpg 4 193 54

Helen Grace série

Když se mladí milenci probudí z hlubokého spánku navozeného drogou, jsou sami na neznámém místě, uvězněni bez jídla a pití. U pohozené pistole leží vzkaz: Živý se odtud dostane jen ten, kdo zastřelí toho druhého… Policejní inspektorka Helen Graceová hledá sériového vraha, jehož psychicky zlomené oběti se jen obtížně vyrovnávají s prožitou hrůzou. A rozluštit záhadu se jí daří teprve ve chvíli, kdy si postupně uvědomí souvislosti, které zdánlivě nelogické vrahovo jednání propojí se zasutými traumaty jejího vlastního života. Brilantně napsanému detektivnímu románu nechybí dramatický závěr s thrillerovými prvky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Eeny Meeny , 2014

makynka911
03.08.2018 4 z 5

Pro mě asi největší překvapení z letošních přečtených knih. Koupeno v Levných knihách, ale hned po prvních pár stranách jsem se nechala vtáhnout do děje a nemohla přestat. Skvěle napsané, sázení na životy lidí, kdo přežije, jak se potom bude cítit, atd. Opravdu dobrá koupě, mohu jen doporučit :)

Zoy
15.07.2018 5 z 5

Kniha byla super, velmi dobře se četla. Napínavá až do konce

eva2114
22.04.2018 5 z 5

Vyborna. Podobna ako knihy od Karin Slaughter - vela brutalnyhc vrazd. Pohlti ma to, neviem prestat citat, kym sa nedozviem, kto to robi a preco.

maličkán
24.02.2018 5 z 5

Tak toto byla jízda. Nemohla jsem se od ní odlepit. Docela nízké hodnocení tady na databzi, tak jsem od ní moc nečekala, ale byla jsem mile překvapena.

Irikihawa
11.02.2018 5 z 5

Skvělý příběh o životě southamptonské policejní inspektorky. Tento žánr nemám příliš v oblibě, takže jsem měl zprvu trochu obavy, že knihu nedočtu. Příběh mě ale naprosto uchvátil. Propracovanost příběhu je v tomto případě dost precizní. Nepředvídatelnost dalších kroků všech postav je bezchybná.

SoniaR
30.01.2018 4 z 5

Za mě ano, líbila se, dobře čtivá, mělo to děj

myshak
19.01.2018 4 z 5

Na můj vkus se tam těch zločinů stalo během chvíle nějak moc. Každopádně závěrečné rozuzlení mě ke knize naprosto přilepilo :)

Burdulínek
25.12.2017 4 z 5

Čtivá detektivka (spíše než thriller, jak stojí na přebalu) s rychlým spádem. Zajímavé je střídání pohledů různých postav a vhled do myšlenek jedné konkrétní, jejíž identitu napínavě odhalujeme až do posledních kapitol. Trochu slabší rozuzlení, ale neubere na celkově příjemném čtenářském zážitku.

Beky
05.12.2017 5 z 5

Neuvěřitelně čtivá, napínavá, strhující a překvapivá kniha! Zajímavý příběh s osobitým kouzlem a dokonalou propracovaností.

martina4041
18.11.2017 4 z 5

Kniha utíkala rychle, dva večery a byla pryč.Když jsem se dostala k místu, ke se píše proč se unášejí ti a ty lidi, jsem valila dosti oči, jak někdo dokáže tak čekat aby zničil ne jeden život.

Annkag
08.11.2017 3 z 5

Jo tak toto bolo podla mojho gusta...a proti gustu žiaden dišputát...
Ohromilo ma plánovanie vrážd a pozorovanie psychického rozpadu jednotlivca ktorý sa v pasti neznámeho vraha ocitol.
V retrospektívach sa vraciame do detstva kohosi-avšak až do konca sa nedozvieme koho-pretože v tomto bolo toto dielko úžasné,čakáte na rozuzlenie a myslíte si že viete kto je tak choro sadistický vrah...a zrazu hop...čítate posledné kapitoly so zatajeným dychom a čakáte už len odpoved na jednu otázku...PREČo???

Gracian1964
16.10.2017 2 z 5

Tak...pridávam sa so svojim skromným názorom. Áno, téma by nebola zlá. Bohužiaľ, tento autor ju nedokázal spracovať. Diletantsky a zle napísané. Ani si neviem odpovedať, prečo som to vôbec dočítal. Alebo je problém v zlom preklade? Nemyslím si to. Ďalšie "diela" tohoto pisálka už rozhodne zďaleka obídem.

Ďumbierka
15.09.2017 3 z 5

Príbeh mal potenciál, sľuboval veľa. Žiaľ pre mňa boli mrzuté scény so zvieratkami a toto mohol autor kľudne vynechať. U mňa aj preto kniha klesla a tiež som odhalila pointu celkom zavčasu . Nebolo to zlé, no ďalšie diely doma nemám a stále neviem, či im dať šancu.

Johhanka79
12.08.2017 3 z 5

Slibné téma, slibný začátek a uspěchaný, překombinovaný konec. Po dočtení si říkám zase rádoby psychologickým klišé. Škoda...

Leena
11.08.2017 5 z 5

Přečetla jsem ji za jediný den, byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Autor zvolil neotřelé zamotání osobních problémů hlavní postavy, ale nebudu prozrazovat:-) Doporučuji, drsná škola:-)

Žurinka
16.05.2017 5 z 5

Tak tohle bylo drsné........

kadgam
07.05.2017 2 z 5

Zaujímavý námet, napínavý dej. Na mňa príliš drastické aj surové.
Klobúd dole pred prácou detektívky, hoci v tejto knihe boli všetci policajti postihnutí rôznymi traumami, ktoré nevedeli spracovať. Môžu tak objektívne pracovať?

bigben
03.05.2017 4 z 5

Tak tohle bylo rychlé čtení, kdybych nemusela vstávat, dám ji na jeden zátah. Výborná zápletka a ta představa rozhodnutí, jestli já nebo ten druhý...vřele doporučuji.

JPBelmondo
07.04.2017 4 z 5

Vydařená detektivka se zajímavým námětem. Perfektní vylíčení psychiky a hranice člověka - kam až lze zajít, v zájmu přežití sebe sama. Přečteno jedním dechem. Malé minus za slabý konec.

Hvězdinka
27.03.2017 4 z 5

Ctive, napinave az do konce. Za me spokojenost, precteno jednim dechem.