Zveď ma na úsvite

Zveď ma na úsvite https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94511/zved-ma-na-usvite-94511.jpg 4 335 33

Hathawayovi série

Pokračovanie hathawayovskej série (prvá časť Do polnoci moja). Po prekonaní šarlachu si Winnifred Hathawayová stanovila dva životné ciele: znova chce byť taká silná a zdravá ako pred chorobou a chce vedieť, či ju Kev Merripen ľúbi tak veľmi ako ona jeho...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Seduce Me at Sunrise , 2008

ketvin
08.10.2017 5 z 5

Moc se mi líbí, že série navazuje na super sérii Čekanky - objevují se tu již známé postavy a je to moc milé je "znova vidět" :)

Kev i Win jsou sympatické postavy, celý díl je hezky čitelný a chvílemi opravdu napínavý.

Adelin239
28.08.2017 5 z 5

Začíná to být čím dál zajímavější. Opravdu krásné čtení :-)
Už od začátku tohoto dílu jsem něco podobného tušila a nakonec se to opravdu stalo. Cam se tam nedostal jen tak náhodou. Už se těším na další díl, který mě určitě nezklame.

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

Tuto knížku jsem musela číst dvakrát, protože první pokus nedopadl moc dobře. Příběh se mi prostě nelíbil a tak jsem ho odložila stranou a vrátila jsem se k němu později. Nakonec jsem, ale dobře udělala, protože šlo vážně o hezký příběh...
Knížce dávám čtyři hvězdičky…

Majdule
09.04.2017 5 z 5

Tak na tenhle příběh jsem se těšila asi nejvíc a nezklamal. Hrdinové, kteří se milují od začátku, vášnivě a osudově, ale všechny překážky si kladou sami. Líbí se mi, když je v příběhu láska od začátku.

Turiel11
01.03.2017

Příběh byl příjemně oddychový, ale tentokrát jsem se s hlavními hrdiny nějak nedokázala sžít...Ovšem jsem moc ráda, když si můžu počíst, jak se mají postavy z předešlých knih a líbí se mi autorčino "vábení", kdy na druhou stranu naznačuje, co některé čeká. :-)

Tynyton
19.05.2016 3 z 5

Pěkná kniha pro chvíle, kdy chce člověk na pár hodin úplně vypnout a chvíli věřit v happyendy... :)
Děj mi ovšem přišel trošku více překombinovaný

Licie84
12.03.2016

Moc pěkné..

denisa30
14.12.2015 5 z 5

Užasná kniha moc se mi líbyla, někdy jsem měla slzy v očích :) klidně. Se k ni vratim znovu.

havrmoni
02.04.2015 5 z 5

Musím souhlasit,že knihy tak hezky navazují na sebe a prolínají se,že se to vyloženě nutí číst je hned díl za dílem bez přestávky. Což bez zanedbání domácích povinností nelze.:-). Jaká škoda :-),že v té chvíli nemám zástup sluhů a služek,abych mohla nerušeně číst :-).

luci2
08.06.2013 4 z 5

Příběh Win a Keva je moc pěkný a na konci nechybí ani vtipné zpestření. Líbila se mi čistota a houževnatost Win a Kevovo vyznání lásky. Jsou tu pasáže, ke kterým se budu ráda vracet. Také se mi líbí, že autorka jemně navazuje na předchozí knížku a rozvijí nejen vztah Amálie a Cama, ale také počínající vztah Lea a guvernantky. Knížky této autorky se velmi dobře čtou a někdy nám problém se od nich odtrhnout ;-)

Lexie321
06.02.2013 5 z 5

Podľ mňa to bola fantastická kniha... ale ktorá od Lisi nie je? vrelo odporúčam :)

lanusinka
28.12.2012 4 z 5

Nějak mi Merripen nepřirostl k srdci, já bych ho na jejím místě dávno nechala ať se v tom plácá jak chce, ale jinak pěkný příběh, jako obvykle...

Shakespeare
03.05.2012

další kniha která nám ukáže další šťastný konec jednoho ze sourozenců Hathawayovic rodinky