Halton

Halton https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483705/bmid_halton-H4T-483705.jpeg 4 409 69

Vested Interest série

Když se láska změní v nenávist – tehdy do hry vstupuji já. Jsem Halton Andrew Smithers, právník. Pro klienty a přátele Hal. Špinavé rozvody, otcové, kteří nechtějí platit alimenty, manželky na útěku a podvádějící partneři – tohle všechno já zvládám. Znám stinnou stranu lásky, a nic pěkného to není. Vyhýbám se citovým vazbám, až příliš často už jsem viděl, jak se horká vášeň mění v zamrzlou tundru. Stačí mi to, když můžu lidem pomáhat za scénou. Dává mi to pocit uspokojení a smysl života. Dokud do něj nevstoupí ona a neobrátí vzhůru nohama všechno, v co věřím. Zaplňuje prázdnotu, o níž jsem ani nevěděl, že ve mně existuje, a vím, že bez ní už můj život nikdy nebude jako předtím. Poprvé to chci zkusit. Pro ni. Ale jsem dost silný?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Halton , 2019

Sarkak94
20.03.2022 5 z 5

Nemám slov. Moc jsem se na tuto knihu těšila a bylo to něco jjiného než předešlé díly, ale bylo to úžasné. Od začátku do konce. I když konec byl takový přeslazený, ale to jsou všechny u této série, ale mně to nevadí. Já to miluju. Je to neskutečně sladké, romantické, nějaké to drama a erotické scény jsou takový bonus na víc….
Halton a Fiona jsou skvělý pár a já si je oba moc oblíbila. Ona ho dokáže rozesmát. A vidí ho takového jaký je. Ze začátku působila celkem zakřiknutě, ale díky Halovi a jeho ochranářské povaze, se postupně měnila.
Halton je takový umanutý paličák, který hlavu strčenou v zadku a až jí konečně s tama vytáhne, tak dojde co skutečně má. I když se tváří že je to arogantní právník, jeho činy o něm vypovídají něco jiného. I přes to jak o sobě smýšlel, já si ho zamilovala.
Z vedlejších postav jsem si moc oblíbila Reného. Je to skvělý kolega, kamarád a rodina…..
Scott tam trošku rozvířil vlny, čekala jsem, že bude dělat víc problémů….ale i tak tam toho napáchal dost
Opět se tu objevují i kluci z BAM, sice jen takovým náznakem, ale i tak. A já jsem za to ráda, že se tu mihli. Skvělé bylo, jak si pokaždé do Hala nějak rýpli a on chudá nechápal.
Rozhodně psát umí, a o tom jsem se přesvědčila už několikrát. A tento díl se řadí mezi mé nejoblíbenější. Trošku mě i mrzí, že toto je už předposlední díl této série.

Artep071
08.03.2022 5 z 5

Další povedený příběh , který se četl jedním dechem , nic náročného, žádná velká akce, přesto to mělo pěkné tempo a svým způsobem jiskru. Bavila jsem se ..

Myška43
18.02.2022 5 z 5

,, Měl jsem všechno, o čem jsem kdy snil a v co jsem se bál i jen doufat. Skutečný domov a rodinu, kterou zbožňuju a to díky ženě, která mi ukázala, že láska nemusí vždycky přicházet s bolestí. Která byla dost silná na to, aby mi to dokazovala každý den.
Vytvořila pro mě úplně nový svět a já jsem jí dával ten, který si zasloužila. Svět plný nekonečné lásky.
Tohle jsme byli my. Náš příběh, my navždy. My šťastně až do smrti. "

Další kniha, kterou jsem si náležitě užila, jako vždy. Tato série mě opravdu moc baví.
Tento díl byl pro mě dost emotivní, vztek se střídal s radostí a ukapla mi nejedna slza, při epilogu celý potok slz.

,, Někdy musíš důvěru nabídnout, abys důvěru získal Haltone."

Mnozí z nás si prožili nelehké dětství. Díky tomu máme v dospělosti o sobě různé pochybnosti, v některých oblastech si nevěříme a máme pocit, že si nezasloužíme být šťastní. Přesně jako Halton. Důležité je být obklopeni lidmi, kteří vás podporují, milují vás i přes chyby které máte a dokazují vám, že jste pro ně důležití.
S Fee se v mnohém ztotožňuji. To, že si konečně uvědomila, že život který žije, nestojí za nic a dospěla do bodu, kdy s tím hodlá něco udělat. A vězte, že to není lehké rozhodnutí, zvlášť když měla za muže takový hovado.
Takže se oba našli v pravý čas a já si mohla přečíst tento krásný a dojemný příběh.

,, Já ve svém životě nepotřebuju lidi, kteří ubližují. Potřebuju lidi, jako jsi ty. Bylo na čase se odříznout od minulosti a posunout se vpřed. "

genikuxik
07.02.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem, krásná nenáročná kniha na odpoledne.

Terka18
05.02.2022 5 z 5

Moc hezké čtení. Příběh je úžasný tak jako každý ze série.

DUNIKO
05.02.2022 5 z 5

Nádherné čtení ( ◜‿◝ )

Zomy
01.02.2022 4 z 5

Knihy od Melanie mě většinou začínají tak v půlce nudit, přesto se k nim ráda vracím a vždycky si přečtu i každou další její novinku.
Halton měl něco, co mě bavilo víc než předchozí knihy ze série, sama nevím co. Možná jsem se jen trefila nenáročnou slaďárnou do náročné doby, možná mě zkrátka baví číst o holce v nesnázích a silném zachránci.

Ketfl
26.01.2022 4 z 5

No tak tohle bylo teda počteníčko! Za mě spolu s Aidenem jeden z nejlepších dílů této série. Evidentně mě baví číst o takových těch poškozených kusech, jak já jim říkám. :-D Bavilo mě to od začátku do konce. A raptor, no to bylo něco, nasmála jsem se. Pěkný, moc.

wielka
18.01.2022 5 z 5

Melanie to ide. Dalsia dobra kniha v oblubenej serii. Ale ano, bolo to podobne tym predoslym... Ale bolo to prudko citatelne a presne take, ake to malo byt.
Veeelke plus za obalku Super buchty :-D Hoci v knihe bolo pisane, ze Halton ma chlpatu hrud.

kacenka6144
12.01.2022 5 z 5

Příběh s jasně danou dějovou linkou. Už dopředu víme, jak to dopadne, ale stejně se na to strašně těšíme. Mám ráda knížky téhle autorky.

lucka1998
10.01.2022 3 z 5

Tento díl mě upřímně zklamal. Po předchozích dílech jsem čekala více, dle mého zatím nejslabší díl série...

astra3
08.01.2022 5 z 5

Zase povedený, romantický, dojemný příběh.

peta88
05.01.2022 5 z 5

Nečetla jsem předchozí dily ze série, ale asi se na ně také vrhnu. Příběh měl vše, o co v těchto knihách jde. Postupné sbližování, zápletku a krásný konec. Je to další kniha, která v člověku zanechá dobrý pocit.

Jita160
30.12.2021 5 z 5

Když jsem začala číst příběh o Haltonovi zjistila jsem že nemusím jíst ani spát. Knížka mně prostě nechtěla pustit byla napsaná tak poutavě krásně a čtivě ,že jsem se jenom usmívala.
Halton právník který je přesvědčený že si nezaslouží lásku a když potká tu pravou ženu tak nehodlá vyndat hlavu ze zadku...no prostě chlap.
Jenže Fee jeho nová klientka, která ho požádala o pomoc s rozvodem mu tu hlavu z toho zadku prostě vyndala.
Boží příběh rozhodně doporučuji!!!!

martina1797
30.12.2021 5 z 5

Přečteno za jeden den, co víc dodat... Další povedený díl ze série.

katerina3329
26.12.2021 5 z 5

Top čtení.

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Ach. Můj. Bože.
Miluju to!! Totálně!
Je mi jedno, že to má šíleně sladký konec a že si Halton vytáhl hlavu ze zadku po fakt dlouhé době... Tohle je prostě boží!

Od začátku do konce. S úsměvem ve tváři. I když... když se objevil Scott, úsměv mi opadal. Totální kretén, u kterého mi nevadilo, že se mu něco stalo.
Halton a Fiona tvoří úžasný pár. ️
Je to přeslazené (hlavně konec), ale pořád dokonalé! René byl úžasný kolega a kamarád.
Líbí se mi, že se v knize objevují staré známé postavy. A neodpustí si rýpání do Hala. To bylo vždy skvělé, jak on nechápal.
Postelové scény jsou skvělá třešnička na dortu.

Melánie prostě umí psát!! O tom už jsme se přesvědčili několikrát. A já mám asi nový nejoblíbenější díl! ️

Hatshepsut
21.12.2021 4 z 5

Tak předně musím napsat, že celá série je povedená. Halton byl tvrdý právník, ale přesto v srdci velký ochranitel, no kdo by si ho nezamiloval? A Fee byla přesně ta správná oběť, která se dokázala zase postavit na své vlastní nohy světu! No snad jenom - je vůbec možné, aby bylo v jedné skupině tolik skvělých mužů? :-) No a tak právě proto je kouzelný každý okamžik, kdy nám autor umožňuje, abychom se mohli začíst do něčeho tak čtivého. :-)

Radka1727
17.12.2021 3 z 5

Zatím nejslabší ze série - příběhy kluků z BAM měli lepší drive ........

Adriana21
17.12.2021 4 z 5

Skvělá kniha! Celkově se mi celá tahle série moc líbí. Je to přesně šálek mého čaje, jak se říká. Ano, samozřejmě tam bylo plno věcí předvídatelných, ale co. Super čtení a odreagování. Určitě doporučuji.

láska

2019  80%Kontrakt