Goon #4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidožravé bulvy z jiné dimenze, šílení vědci, běsnící vraždící roboti a duch vánoc minulých – ve světě Goona nic neobvyklého. Pojďte se tedy opět potulovat po Lonely Street s Goonem a s jeho kumpány, kteří brání svou milovanou část města před všelijakými pohromami a přízraky v příběhu Goon 4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí. Tato kniha obsahuje tři temné, ale zároveň zábavné příběhy, ve kterých náš starý známý bojuje s hordou vraždících robotů a dokonce i se stvůrami z jiné dimenze, aby pomohl zachránit svého příležitostného spojence a přítele Dr. Hieronyma Slitinu, sužovaného temnou chorobou. Jak už to tak bývá, na své cestě má Goon mnoho překážek, které ho po sléze přivedou až do vězení na ostrově Cade. Zde nám dokáže, že žádný dobrý skutek nezůstane po zásluze potrestán....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268438/goon-4-cest-a-desive-konsekvence-z--268438.jpg 4.356
Série

Goon 4.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Comics Centrum, Comics Centrum
Orig. název

The Goon, Volume 4: Virtue and the Grim Consequences Thereof, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Goon #4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí

Přidat komentář
trudoš
01.02.2019

Takový normální Goon. První kapitola je skvělá, humorná a s pointou, což vždycky dokážu ocenit. Naopak druhá je výrazně slabší, třebaže po vizuální stránce nádherná. Ovšem na fórky s kadícíma dementama jsem už starej (nebo moc mladej?) a v kombinaci s klasickou Dickensovou Vánoční koledou mi to neštymovalo už vůbec. Ale to je prostě styl humoru Erica Powella. Následné tři propojené příběhy uzavírající zbytek alba jsou už zase tou starou zábavnou masakrovanou, s geniálními vtípky na pokračování, přičemž zombie kšeftman u mě zabodoval na plné čáře. Nějak jsem však protentokrát postrádal Frankyho, lépe řečeno postrádal jsem jeho osobitou roli v zápletkách. Veškerou pozornost na sebe strhává čistě Goon, který je ze všech nejlepší, přičemž smysl sebevražedného holohlávka se v dynamickém duu nějak rozplynul. Když tedy nepočítám nějaké to uklouznutí na banánové slupce, aby se ukázalo, jaký je to Franky komik. A mně teď chybí ten střízlík se samopalem, co byl v každé rvačce vždycky první.

Covenant
03.01.2017

Všechno bylo skvělý, až na tu vánoční část. Ano, bylo to i vtipné, ale i tak to byla pro mě zbytečnost. Nicméně, jak už jsem uvedl, se vším ostatním, jsem nadmíru spokojen. Kresba, vtip, rozmašírovaný ksichty.....super!


Kapis
05.04.2016

Sice ty části se Slitinou a jeho roboty jsou obecně slabší, ale Goon si mě už kompletně získal. Svět, který se povedlo Powellovi stvořit je tak zábavný a božsky nakreslený, že se od něj nedá odtrhnout a po dočtení přichází těžký absťák.

3DD!3
23.12.2015

Čím delší dobu s Goonem trávím, tím lepší je. Buranské historky s hospody kombinované s návštěvou jiné dimenze a znovuzrozením dr. Slitiny + jeho armády patří k tomu nejlepšímu co Powell napsal. Vánoční příběh zvlášť v těchto dnech přijde k duhu. Finále ve vězení hýří invencemi. Skvělé.

borknagar
22.12.2015

Powell opět srší nápady, humorem (tím trochu méně) a vším, co od světa Goona očekáváme. Závěrečná kapitola ála Shawshank Redemption je prostě the best. Ke kresbě se netřeba vyjadřovat, dokonalá, krásná a pokaždé jiná. Goon mě potěšil, super čtení......

martinstefko
15.12.2015

"Goon 4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí" je knihou, která se vám bude líbit, pokud vám už u předchozích knih sedl Ericův styl humoru a jeho vedení příběhu. Tahle kniha pak přináší spoustu dalších nápadů, ale také příběh, který se nějakým směrem vyvíjí. Eric si jednoduše hraje se svými postavami, předvádí je v různých podobách a vy mu všechny podoby budete žrát. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/12/1060-goon-4-cest-desive-konsekvence-z.html

DennisMoore
07.12.2015

Ano, ano, ano a zase ano. I čtvrtá Goonova kniha patří k tomu absolutně nejvtipnějšímu, co jsem (co se týče komiksů tedy rozhodně) kdy četl. Je to zkrátka a dobře sranda až za hrob, ačkoliv armády nedochcíplin a pikle Pátera Monster se tentokrát (skoro) nekonají. Hieronymus Slitina, jeho robotičtí ničitelé, lidožravé bulvy a také neodolatelný hnijící obyčejný člověk Willy Nagel je totiž hravě zastoupili.

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova