Příliš krátký provaz

Příliš krátký provaz https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326102/bmid_prilis-kratky-provaz-On8-326102.jpg 4 206 67

Gibson Vaughn série

Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší kamarádka z dětství, zachycena v době, kdy už se pohřešovala, pouští se do vlastního pátrání. Jenomže podle všeho není jediný, kdo se o osud ztraceného děvčete začne znovu zajímat… Vynikající, akcí nabitý politický thriller!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Short Drop , 2015

gad
25.03.2019 4 z 5

Když jde o politiku, tak je to vždy hodně zamotané. A pokud se politik dostane do průšvihu, tak jdou žerty stranou. Hlavní hrdina Gibson Vaughn by o tom mohl vyprávět. Nebylo to špatné čtení. Nyní se pouštím do pokračování Gibsonova příběhu v knize Otrávené pírko.

mikika
18.03.2019 5 z 5

velmi slušné, bavilo mě to, i když rozuzlení předvídatelné.

T.rinka
14.03.2019 4 z 5

Sice jsem si z konce nesedla na zadek, ale děj mě bavil a všeobecně se kniha dobře četla.

jonathan
11.07.2018 4 z 5

Veľmi dobrý politický thriller, čítalo sa to dobre a môžem len odporučiť.

Ivka14
10.06.2018 odpad!

Absolutně mě kniha nebavila. Nedočetla jsem ji, protože mi chybělo nadšení. Nikdy se mi nestalo, že bych knihu nedočetla. Na to že je to "Bestseller" ,tak mě to zklamalo :)

FillaSFC
20.05.2018 5 z 5

Četlo se výborně od začátku až do konce. Některé postavy možná mohly být vykresleny trochu hlouběji, ale za nutné to nepovažuji. Já se bavil, nemám výhrad.

Kerberos
17.05.2018 4 z 5

Dobrý politický triler,děj měl spád místy trochu moc zapletené i pár padouchů bylo potrestáno,ale těch nevinných lidí kolem.Prostě lidé kolem politiky nemají žádné morální zábrany.

Enxinka
09.05.2018 4 z 5

Četlo se to moc pěkně, ale na ději mi pořád něco nesedělo, možná to má na vině i jednoduchý směr, který nebylo příliš obtížné odhadnout.
Nelíbily se mi přechody mezi politickými, hackerskými a dršnácky akčnimi liniemi, které někdy působily až lehce nesouvisle. Osobně bych uvítala i bližší seznámení s hlavními postavami - nedokázala bych říct ani o Gibsovi, že ho “znám” :)

astra3
01.04.2018 3 z 5

To nebylo nic pro mě. Trochu příliš americké. Děj předvídatelný.

francouz
21.02.2018 4 z 5

Po knížce jsem šáhnul spíše proto, že již nějakou dobu ležala v poličce a já nevím proč jsem si vybíral jiné. Možná mám vždy trochu odstup od knížek se samolepkou bestseller.
Ale tentokrát to nebylo vůbec špatné. Byla to poměrně bláznivá jízda s takovým trochu antihrdinou, který uměl s počítačem pro nás laiky asi poměrně velké divy, ale i v tomto oboru platí jako jinde, že vlak na nikoho kdo se nechce posouvat nečeká. K němu nesourodá dvojice a za vším hledej politika. Namixováno trefně, ale přesto konec, který se dal očekávat, na pět hvězdiček to nebylo.

jarin58
16.02.2018 4 z 5

Dal bych pět hvězd,něco mi v tom ale brání a nevím co.Snad předvídatelný konec.Ten jsem tipnul správně.

hanča34
08.02.2018 4 z 5

Občas jsem se v ději ztrácela a připadal mi překombinovaný, závěr to spravil.

dagmar.rub
03.02.2018 4 z 5

Politické prostředí knihy není nijak komplikované, postupy různých pátracích týmů a hackerů jsem přijala, že to tak opravdu může fungovat a tak jsem si to užila. Děj napínavý, zvratů tak akorát....prostě dobrá detektivka, která odsýpá a nenudí.

Artep25
25.01.2018 5 z 5

Dávám pět hvězdiček.Děj knihy se odvíjel ve svižném tempu a neuhodla jsem hned na začátku ,jak to bude dál .Docela mi to trvalo .Můžu jen doporučit .

Dousabel
15.01.2018 5 z 5

Perfektní thriller! Když jsem potřebovala knihu odložit, nebo třeba usnout :D, přišel nějaký zvrat nebo šokující odhalení a to prostě nešlo, kniha měla přednost :) Závěrečné rozuzlení skvělé a postava Gibsona nemohla být lépe napsána!

Niraj
27.11.2017 5 z 5

V 10:00 hod. jsem si knihu půjčil v knihovně, v 1:30 v noci dočteno ... to myslím mluví za vše.

Knihu jsem zvolil náhodou, jen kvůli čtenářské výzvě - kniha roku 2017. Dlouho jsem v knihovně vybíral, zde mě oslovila zajímavá obálka i název. A byla to pro mě trefa do černého.

Dixinka
26.11.2017 5 z 5

Vynikající.Od prvního do posledního slova naprosté napětí.

SimonaP
26.10.2017 3 z 5

Kniha se dobře četla, politické prostředí bylo srozumitelné-toho jsem se trochu bála, ale rozhodně bych knihu nenazvala politickým thrillerem.

Kacule88
15.10.2017 5 z 5

Navzdory špatným hodnocením jsem si knihu přečetla.
A nelituju toho,politické prostředí mi nevadilo,podle mě super knížka.

CHezunka
07.10.2017 4 z 5

kniha se čte poměrně dobře a utíká, je tak celkem přiměřená spádovnost a jako oddychovka ve stylu kdo to udělal to není špatné.

detektivní a krimi romány intriky hackeři krimi pohřešovaní zmizení lidí

Matthew FitzSimmons
americká, 1970
2017  79%Příliš krátký provaz
2019  72%Otrávené pírko

Kniha Příliš krátký provaz je v