Galantní protivník

Galantní protivník https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37698/bmid_galantni-protivnik-rRt-37698.jpg 4 126 25

Anglie, 1273-1274 Lady Lilliane byla zaslíbena siru Corbettovi, dřív než se jejich rody staly úhlavními nepřáteli. Po letech si Corbett přijede pro to, co mu právem patří, ale Lilliane se vzpírá dopustit, aby se nenáviděný snoubenec stal vládcem jejich panství. Pomalu se jí však do mysli vkrádají pochybnosti. Ovládne udatný rytíř její srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

My Gallant Enemy , 1990

věra
30.05.2013 5 z 5

Nádherná knížka,dobu rytířů mám ráda.Určitě si ji ještě přečtu.

liletka_a
01.04.2013 5 z 5

Jej.. :) další knížka o rytířích co mě chytla za srdce. ;) Chvílema mi bylo Corbetta až líto, jak neustále potkával Williama v blízkosti Lily a ona jen vykuleně koukala a nebyla schopná říct jak to je doopravdy. Chvílema jsem s ní chtěla zatřást a říct jí, tak mu to řekni ty huso :D Ale jinak bych příběhu nic nevytkla :)) nádhera! :)

maryzka
04.05.2012 3 z 5

tahle kniha byla dobrá tak že ji mám zařazeno v moji knihovně.

Aria85
10.04.2011 5 z 5

Od tehle spisovatelky jsem cetla vsechno, co vyslo a Galantní protivník patří k mým nejoblíbenějším

LibraryGirl
03.01.2011 5 z 5

Pěkný romantický příběh. Bylo to moje první setkání s touto autorkou a myslím, že dopadlo docela dobře. Knížka sice nebude patřit k těm nejhezčím romancím, ale pěkně se mi četla. Dobré počtení. Akorát se mi nelíbí název. Protože rytíř Corbett rozhodně není galantnost sama.