Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 590 590

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

annettka1098
09.09.2019 4 z 5

Velmi milé překvapení! První díl jsem nečetla, takže jsem nevěděla co čekat. Přesto, že od začátku známe vraha, tak je kniha velmi napínavá a rozhodně stojí za přečtení. Rozhodně zajímavá zápletka!

Jiparis
09.09.2019 5 z 5

Co je důležitější? Dostat vraha do vězení nebo hrát podle pravidel? Těžké dilema. Easton Frost se s tím vyrovnal podle svého a má můj obdiv.

jahlina
08.09.2019 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. Frost je zajímavý typ vyšetřovatele, který neporušuje pravidla. Příjemná změna.

Denisa232623
06.09.2019 5 z 5

Druhý díl stejně dobrý a napínavý jako první. Jediná věc mě rozesmála a to konec se Shackem. Každopádně to je maličkost, která knížce na ničem neubírá. Doufám že pan Freeman bude i nadále psát takové super knihy. :-)

HankaHail
20.08.2019 5 z 5

Z druhého dílu, jsem byla ještě víc nadšená než z toho prvního. Bavilo mě, že jsem hned od začátku věděla kdo je vrah. A mohla jsem celou dobu sledovat hru na kočku a na myš. A konec? Tak to bylo bomba, to jsem opravdu nečekala. Asi neodolám a dál budu pokračovat v angličtině.

JustWomen
13.08.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, hlavně první polovina, ale vrahův motiv mě prostě nepřesvědčil a nelíbily se mi zdlouhavé popisy a vysvětlování všech situací. A Frost je Hujer, prostě někdy je třeba neříkat pravdu, účel světí prostředky. Ale jinak docela dobrá detektivka.

alilunka
05.08.2019 5 z 5

Knížka mě mile překvapila. Napínavá, dobře se četla, Frost je sympaťák, lepší než první kniha Noční pták. Doporučuju.

L.Helena
24.07.2019 4 z 5

Celkem slušná detektivka. K dokonalosti jí chybí větší dávka napětí.

Mischone
24.07.2019 3 z 5

První kniha se mi líbila více musím přiznat. A neodpustím si závěr knihy .... co to mělo být? Nezlobte se na mě ale tohle kočky nedělají, přišlo mi to strašně vtipné a celý pohled na knihu to totálně zabilo, jako kdyby autor už nevěděl jak situaci zakončit. Bohužel tentokrát nebudu jedna z nadšených, bylo to sice čtivé ale v budoucnu řeknu jen " Jo, tu jsem četla.."

Mandlevest
23.07.2019 5 z 5

Skvělá detektivka, která má spád, výborně vystavěnou zápletku, opravdu překvapivý konec, který málokdo bude čekat a navíc vše vyšetřuje absolutní sympaťák Frost Easton. Už první kniha Noční pták se četla výborně, Vnitřní hlas je ještě lepší. Netrpělivě budu čekat na další případ a všem milovníkům dobře napsané krimi tuto sérii jednoznačně doporučuji.

Erlif
10.07.2019 5 z 5

Tak tady už můžu dát plný počet hvězd. Kniha mě bavila :) o hodně víc než první díl a druhému dílu bych nevytkla nic.... Super zápletka, "fajnový" padouch, sympatický Frost, žádné extrémní nechutnosti, prostě klasická detektivka, kterou si člověk s chutí přečte. I přesto, že čtenář ví, kdo je vrah, knize to neuškodí, naopak je člověk zvědavý, jak se jim ho podaří chytit. Doufám, že tedy kvalita knih s detektivem Frostem bude nadále stoupat!

Ticiana
10.07.2019 5 z 5

Frost Easton je proste suprova postava. Takovej milej hezkej policista, kteremu to pali, i kdyz nekdy je temer pozde. Tenhle dil byl stejne skvely, jak prvni. Kocourka jsem si taky oblibila. Libi se mi styl autora, pise to proste lehce. Motiv, zapletka a celkove pribeh byl hodne dobre vystaveny. A jeste jsem se i zasmala. Uz se tesim na dalsi dil.

Lokina
08.07.2019 4 z 5

Další kniha ze série Frost Easton se mi líbila více než první díl. Upoutaly mě kapitoly vyprávěné z pohledu Rudyho, bylo zajímavé i děsivé číst proč to dělal a co ho k tomu dohnalo. Další plus bylo i odhalení, co se vlastně stalo Frostově sestře Katie.
Příběh byl napínavý, překvapivý a Shack zase válel, já pořád říkám, že kočky jsou super (taky mám tři) :-D

monika0356
01.07.2019 5 z 5

Zajímavé pokračování knihy Noční pták...přečteno téměř jedním dechem, příběh se mi líbil a konec mě docela překvapil.

astra3
01.07.2019 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Jen asi nemám moc pochopení pro "skautíky".

rodak
30.06.2019 4 z 5

Určitě velmi zajímavá a čtivá kniha se zajímavým zvratem ve finále.

Didi15
21.06.2019 5 z 5

Tak a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Miluju dvojku Frosta a Schaka. Líbí se mi Frostova smysl pro spravedlnost:)
Je to vymakaná kniha, která je doladěná od začátku do konce. Byla jsem ráda, že jsem se dozvěděla , jak to bylo pořádně s Katie a líbil se mi průnik do mysli vraha a jeho motivům vraždit.

mikika
10.06.2019 5 z 5

čtivě napsané, i když nic objevného. smutný hrdina proti celému světu, krásné prostředí San Franciska. jedním dechem!

georginaa
19.05.2019 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Novinářka mě tak překvapila, že jsem kroutila hlavou ještě druhý den. Jess mi bylo líto, ale dalo se čekat, že to tak dopadne. A kocour??? Je můj hrdina, doma též jednoho mám, tak vím jak se dokáží nepředvídatelně chovat. Chtělo by to dalších plno dílů s Frostem, ať mi čtenáři můžeme dychtit po každém příběhu, který Brian F. napíše.

Dumicek
11.05.2019 5 z 5

Po nočním ptákovi přichází další pokračování s detektivem Frostem Eastonem a já musím říct, že tohle bylo opravdu parádní čtení, které vás drží v neustálém napětí.. Vraha tu známe od začátku, ale snažíme se mu zabránit v dalších vraždách a přijít na klíč proč si vrah vybírá oběti, které si vybírá a že to není zrovna jednoduché. Frost je tu vykreslen více do hloubky, více se s jeho postavou seznamujeme...čelíme jeho morálním problémům, jeho utrpením, jeho samotářské duši..příběh je sám o sobě opravdu dobře vykreslen a Frost je pro mě opravdu úžasná postava, kterou jsem si zamilovala a kocoura Shacka ještě víc :)

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman