Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 590 590

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

DericCaster
03.04.2020 5 z 5

Po nějaké době padla má volba opět na Briana Freemana a jeho knihu Vnitřní hlas. Protože Noční pták se mi líbil, očekával jsem, že i tato bude skvělá a nemýlil jsem se. Děj nás zavede do pátrání po sérovém vrahovi, kde - jak už to bývá - je hlavní vyšetřovatel osobně zainteresován a do toho se ještě vmísí trocha vztahů. A i přesto, že děj je opět - a asi je to tak trochu i autorův styl - lehce předvídatelný, vůbec nic to neubírá knížce na čtivosti. Kniha se mi velmi líbila a určitě ji směle doporučuji ke čtení.

bigben
20.03.2020 1 z 5

Knížka mě vůbec neoslovila...díky skautíkovi zemřeli další dva lidé....jen díky tomu, že neodkládám knihy, jsem ji dočetla....

čef
18.03.2020 5 z 5

Nadprůměrný thriller napsaný v současném stylu. Marně však budete hledat druhý plán, nějaký vyšší smysl, jde hlavně o pátrání po motivu činů velmi organizovaného pachatele, který si s policií většinou jen zahrává. Zápletka je zaručeně originální, překvapivý konec je zde také takový, jaký má být. Určitě upoutá a bude se líbit mnoha čtenářům.

Havrdak
10.03.2020 3 z 5

Zajímavě psaná kniha, která ale občas postrádala napětí. Trochu mi i vadily události, které jsou nereálné.

Pajic21
04.03.2020 5 z 5

Tato kniha má vše, co má správný thriller mít....Napětí, zápletku, sympatického vyšetřovatele, příjemný styl vyprávění, chytrého vraha a ještě přiměje k zamyšlení. Za mě velmi milé překvapení.

SoniaR
01.03.2020 5 z 5

Moje druhá kniha od Briana a opět nezklamala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mohu jen doporučit.

whiolet
28.02.2020 3 z 5

Průměrná kniha. Čekala jsem od příběhu něco víc, na druhou stranu se to četlo dobře.
Pořád jsem nepochopila pointu celé knížky,detektiv se nechá zmanipulovat vrahem, ten se dostane na svobodu, zavraždí dvě ženy,pak ho detektiv dostane a ještě mu gratulují. Super! Vraždy se sice nemusely vůbec stát,ale stejně jsi frajer! Nevim no..

svanta
26.02.2020 5 z 5

Super kniha! Od začátku známe vraha a stejně je to napínavé, dej odsejpá a překvapivý konec se také objevil.

Haen
24.02.2020 5 z 5

Skvělý thriller. Detektiv Frost Easton je fascinující postava a Brian Freeman výborný spisovatel. Vypadá to, že mám nového oblíbence.

Terka18
22.02.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, jen od druhé poloviny byl příběh lepší, měl větší spád a rychleji se to četlo.

Hedžoková
20.02.2020 4 z 5

Jak už bylo psáno, nechápu propuštění vraha, přišlo by se na to i tak, ale stejně. Lepší průměr, další díly vynechám.

Knihomol2108
18.02.2020 4 z 5

Pěkná krimi, rychlý spád, dynamika. Doporučuji.

MartinProtschke
17.02.2020 5 z 5

Noční pták se mi líbil,ale Vnitřní hlas je o stupeň lepší. Easton není žádný superhrdina, příběh je uvěřitelný a závěr strhující, nemohl jsem přestat číst.

Summer7
17.02.2020 3 z 5

Kniha je velmi dobrá, přečtena během pár dní. Nenajdete v ní moc hluhých částí, kapitoly utíkají rychle. Žádné zbytečné obkecávání a zdlouhavé popisování, což hodnotím jako velké plus. Příběh je postaven tak trošku jinak, od začátku víte, kdo je vrahem, není to špatně, jen je to takové zvláštní. Díky tomu v té knize asi chybí trošku větší napětí dle mého názoru. Neumím to lépe popsat, ale asi mi víc sedí u tohoto žánru styl honba za vrahem..
Byla jsem velmi překvapena, jak Frost jednal na začátku knihy. Ukázalo se, že jako správný policista dodržuje zákony, ale ruku na srdce, kdo by nechal propustit vraha svojí sestry... ?
Každopádně další knihu s Frostem určitě zkusím taky, je to sympoš :-).

švícko
16.02.2020 5 z 5

Výborná kniha. Skvělá zápletka s brilantním koncem. Až mě to překvapilo. Mohu tedy jen a jen doporučit. Už se teď těším na další knihu.

maličkán
11.02.2020 5 z 5

Výborný thriller. Od obálky po obsah prostě skvělé. A ten konec mne dostal.

monulam
10.02.2020 5 z 5

Brilantně napsaný thriller. Mám tento žánr ráda ale nepotrpim si na krvavé scény. V knize jde spíš o napětí než vypodobnění těchto scén a tol mi sedí. Příběh je velmi dobrý, jen se mi nějak nechce věřit tomu, že by propuštěného vraha nikdo v ulicích nepoznal a že by na případu dělal jen jeden policista. Všechny zápletky byly na konci vysvětleny, což se někdy nepodaří.

Šárka88
09.02.2020 4 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se do knížky kousla a rozrčetla se. Druhy díl o Frostu nebyl špatný, ale Noční pták byl o malinko lepší. Konec byl, jak z pohádky, kocour strůjcem jeho štěstí. I tak dávám palec nahoru.

cedos
09.02.2020 5 z 5

Trošku jsem se bála druhého pokračování, abych nebyla zklamaná po skvělé první knize. Chvíli trvalo, než jsem "vklouzla" do příběhu, ale pak už to bylo "jedním dechem". Závěr s kocourkem mi nijak nevadil, jednak vím, co umí hodně naštvaná kočka a navíc vím, že čtu thriller a ne literaturu faktu. Takže 5 hvězd a snad bude další kniha s Frostem a samozřejmě se Shackem.

nada3314
08.02.2020 5 z 5

Precteno za jeden den. Napinava paradni detektivka od ktere se neodtrhnete. Trochu neuveritelna, ale co.... Pribeh jako takovy velmi ctivy. Me se kniha libila moc!

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman