Vnitřní hlas

Vnitřní hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399510/bmid_vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4 590 590

Frost Easton série

Sériový vrah omylem propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne, když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne, když je ta hra tak osobní. A ne, když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Voice Inside , 2018

Asterixxka
07.07.2020 4 z 5

Frosta bych za to, co udělal, zabila být pozůstalými, ale o čem by to bylo že...Zápletku jsem čekala trochu hlubší a nakonec fakt velké zklamání (přišla mi trapná a nesmyslná - i po vysvětlení). Proto 1* dolů. Co se týče čtivosti, určitě hodnotím kladně, i závěr docela překvapil. Ale musím říct, že překlad asi měl na svědomí někdo z jiných končin republiky, protože některé slovní spojení jsem musela číst několikrát a nedávaly vůbec smysl. "O všechno pryč" to je fakt děs :-)

Gabetka
16.06.2020 4 z 5

Zápletka je možná až trochu moc přestřelená a náhod neuvěřitelně mnoho, ale jde o velmi čtivý počin a Frost Easton je fakt sympaťák. A co teprve Shack. Na konci máte tak trochu pocit zmaru a beznaděje... Asi jako hlavní hrdina.

Danago
13.06.2020 4 z 5

Noční pták se mi líbil víc. Přesto to nebylo až tak špatné čtení. Chvilkama mně to trochu nudilo, místy mi to přišlo nevěrohodné. Příběh má několik zajímavých zvratů a na závěr překvapení. Další díl si přesto přečtu a uvidíme. Obálky jsou luxusní. Dala bych 3,5*

Zrzavá_Tereza
11.06.2020 4 z 5

Asi nemám dostatečně vyvinutý smysl pro spravedlnost, jelikož jsem Frostovi celou knížku v duchu nadávala a čím víc se toho dělo, tím víc jsem mu to dávala za vinu. Ale zas na druhou stranu - kdyby neudělal to, co udělal, nebyl by tenhle díl. Takže jo, už jsem se trošku uklidnila. A na čtivosti to vůbec neubírá. No prostě si to přečtěte, protože i tak to stojí za to. Miluju to prostředí San Franciska, miluju Frostova kocourka a jeho dům a miluju tenhle typ knížek aka thriller s vyšetřováním zasahujícím nějakým významným způsobem do osobního života hlavního hrdiny.

martisko3
09.06.2020 5 z 5

Napínavé a výborný závěr s kocourem. Vytýkám pouze v překladu frázi "o všechno pryč" :-) Těším se na další díl.

Refadora
04.06.2020 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha! Příběh je originální a zápletka přitom dává smysl, knížka je napínavá i psychologická a v žádném ohledu neklouže po povrchu.. doporučuji všem snad kromě slabších povah!

janastok
03.06.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, hlavní hrdina sympaťák, konec trochu nepravděpodobný, ale bavilo mě to. Hvězdu dolů za to, že nevěřím, že by se někdo zachoval tak jako Frost, musel by vědět, co bude následovat. Ale zase kdyby to neudělal, tak by nebylo o čem psát. Těším se na další díl.

Pája699
03.06.2020 4 z 5

Detektiva Eastona Frosta a jeho kocoura jsem si vážně oblíbila. I když tato kniha se mi líbila o něco méně než Noční pták. Tady mi chybělo více napětí, něco co by mě přimělo knihu neodkládat. Jinak to ale není vůbc špatná detektivka se zajímavým koncem. Útok kocoura radši ani nebudu komentovat :-) Určitě se těším na další knihu Klikatá cesta

TerezaaBaarova
01.06.2020 4 z 5

Vůbec nevadí, že vrah je znám od samého začátku, o to je to vlastně zajímavější.
Příběh čteme z pohledu sériového vraha a jediného policisty, který je opravdový správňák.
Poutavý a napínavý čtení a jak to vygradovalo? Úplně super!

Ivetinka
29.05.2020 4 z 5

Napínavý od začátku do konce. Překvapivé rozuzlení...

Pitu
26.05.2020 5 z 5

Zde nebudu komentář moc rozepisovat. Takovéhle knihy mám ráda a není nic, co bych vytkla. Četla se úplně sama. Kdo má rád tento žánr, určitě neprohloupí, když si knihu přečte.

veronika6239
23.05.2020 5 z 5

Další skvělá kniha s Frostem, která se čte jedním dechem. Rozuzleni překvapivé, jen mě štve, že Frost zase zůstal "na ocet"

ivoiro
19.05.2020 5 z 5

Nemůžu jinak, hodnotím tuto knihu jako skvělou. Bavilo mě to.

verca0794
08.05.2020 5 z 5

Zase pecka! Četla jsem i Nočního ptáka a musím uznat, že autor umí psát. Čtivé, svižné, zajímavá zápletka. Prostě perfektní. Těším se na další díly. Autora jsem si oblíbila. :)

Miluna40
04.05.2020 4 z 5

Moc se mi libila. Mam ji pujcenou od kamaradky. Sama bych si ji, dle anotace, nekoupila. Zacetla jsem se hned. Nechci prozradit moc,tak jen....parkrat to vypadalo,ze je uz konec,ze uz neprijde prekvapeni a byl to omyl. Zaver zajimavy,vlastne jako cela knizka.

Višnička
24.04.2020 5 z 5

Skvělý !!! Pro mě mnohem lepší než první díl ! Těším se na další.

RADOST
22.04.2020 5 z 5

Opět skvělá detektivka, stejně dobrá jako Noční pták. Důvod, proč se všechno dělo, mi připadá neuvěřitelný. Ale zajímavé to bylo a člověk opravdu neví, co ho v životě potká a jak se to na něm podepíše. Ráda si přečtu i další díl série.

sassenkka
16.04.2020 4 z 5

No teda musím říct, že tento autor mě vážně baví. Nočního ptáka jsem totálně hltala, byla to pro mě jedna z nejlepších knížek. Na další autorův počin jsem byla vážně zvědavá a nezklamal mě. Bylo to napínavé od samého počátku, rychle jsem se začetla a taky jsem se malinko bála, chladnokrevnost Rudyho z těch stránek přímo sálala, místy jsem ani nedýchala. Takže super, ve čtení Freemanových knížek budu ráda pokračovat, jediné mínus jsou ty nepěkné obálky, ale to už je věc vkusu... :)

jana1941
15.04.2020 5 z 5

Nočního ptáka jsem bohužel ještě nečetla, takže srovnání nemám. Dobré čtení se zajímavou zápletkou, konec mě překvapil.

argi111
04.04.2020 5 z 5

Tak to byla mega dobrá knížka. Čtivá, žádné zdlouhavé a nic neříkající informace. Perfektní!

napětí sérioví vrazi San Francisco

Brian Freeman