Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1025 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

Ketfl
15.01.2021 3 z 5

Série Počkám na tebe se mi velice líbila a pamatuji si, že když jsem kdysi četla tuto, tak se mi také celkem líbila. Dnes ale musím hodnotit opravdu jako "celkem". Jedná se o oddychovou četbu a děj příjemně utíká. Ale jinak to za mě bylo hrozně plytké. Nevím, jak jinak to nazvat. Zápletka by byla možná zajímavá a netypická, ale přišlo mi, že na ni hlavní postavy absolutně neadekvátně reagovaly. Jako by jim to vůbec nevadilo, že po nich někdo střílí apod. Taky mě štvalo, že Sydney pořád řešila, jak je Kyler nádhernej, a Kyler miluje Sydney od malička, ale i před ní stíhá balit jednu holku za druhou. Taky jsem moc nepochopila, jak tihle dva mohli být nejlepší přátelé od dětství. No, prostě logiku dle mého kniha opravdu moc neměla. Každopádně v závěru se to krapet rozjelo, tak se to pak už četlo samo. Ale na sérii Počkám na tebe to opravdu nemá.

adela_02
13.01.2021 5 z 5

O nejlepších přátelech? můj oblíbený děj. Kniha se prakticky četla sama. Postavy jsem si hnedka oblíbila. Doporučuji! Báječné čtení!!

moudivlacek
07.11.2020 4 z 5

Romantika pro mladé, vlastně pro každého, kdo má či si pamatuje lásku. Pár kamarádů Sydney a Kyler se mají rádi, jen si to nemají odvahu přiznat. Teprve když se spolu ocitnou sami díky sněhové bouři a kdy proti nim je jeden psychopat, si oba uvědomí, co jeden pro toho druhého znamená.
A i když minulost vystrkuje drápky, nakonec to má závěr hodný červené knihovny.
Odreagování na jedno odpoledne.

Siegrid
30.09.2020 3 z 5

Neurazí. Kdo měl rád tuto sérii, tak si určitě rád přečte.

Luc.i
07.09.2020 3 z 5

Jsem teda zvyklá na to že jsou romanťárny nereálný ale tohle bylo vážně divný. Nejen že Syd neustále vychvalovala Kylerovo tělo a on litoval toho co dělal ale ten vztah byl celkově zvláštní no a tak "akční zápletka " tam myslím nemusela ani být. Průměrná knížka která mě sice příběhem úplně nenadchla ale četlo se to dobře a rychle to ubíhalo 3/5*

pipa36
24.07.2020 3 z 5

Takové lehké čtení k vodě - vtipné, svižné, nenáročné. Příběh se mi líbil, jen celá část se Zachem mi připadala umělá, jakoby vložená dodatečně.

MarkétaI.
02.07.2020 2 z 5

Nevím jestli dát dvě a nebo tři hvězdičky. Většinu času jsem měla pocit, že věkem jsou mnohem mladší, než jednadvacetiletí dospěláci.
Na akční zápletku ani nevím co napsat. To byla úplná zbytečnost.

Ella161
18.05.2020 2 z 5

Moc mi autorčin styl nevyhovuje.

Myška43
18.05.2020 4 z 5

Milá, romantická, něžná oddychovka o lásce na celý život. Splnila moje očekávání.

FairyD.
01.05.2020 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, typický pre tínedžerov. Príbeh o tom ako sa rodí láska už od detstva ibaže hlavný hrdinovia majú strach z odmietnutia, preto sa tomu druhému so svojími citmi nepriznajú. Kyler bol neskutočné vtipný, nešlo si ho neobľúbiť. Celkovo príbeh bol humorný ale nechýbala ani dramatická vsuvka.

Marjanka956
30.03.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek.
Neměla jsem moc očekávání, o to víc jsem byla překvapená.
Jakmile jsem se začetla nemohla jsem přesta (vždy když už jsem chtěla přestat, objevila se nějaká situace a chtěla vědět jak to dopadne).
Za mě velmi dobrá kniha

lusitta05
22.02.2020 3 z 5

Prečítala som, ale asi to je pre mladé naivné pubertiačky. Nenáročné čítanie.

petulkapeta
09.02.2020 5 z 5

mě se přibeh libil,je to moje prvni kniha od teto autorky :)

Terez9119
05.01.2020 3 z 5

Milé a naivní. Dva hrdinové, kteří se mají rádi od dětství, ale ani jeden to není schopen tomu druhému říct. A pak spolu zůstanou úplně sami odstřiženi od okolního světa… Co se asi stane? Kyler je trochu blbec, ale sladký blbec, Sydney je trochu husička, ale sympatická husička. Není to špatné, ale série Počkám na tebe od této autorky je mnohem lepší.

Ivet1990
14.11.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Byla to taková oddychovka, která se dobře četla. Jediný co mě možná vadilo, tak byli kolikrát myšlenkové pochody hlavní hrdinky, to jak se pořád vsugerovávala do hlavy vždy tu nejhorší verzi, ať se dělo co se dělo.

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Autorčin styl psaní mi sedí ze všeho nejvíc. Není to nic náročného na čtení, což mi vyhovuje.

georginaa
25.08.2019 5 z 5

Taky by se mi líbilo u krbu, venku padá sníh a jste s osobou, kterou milujete. Až k na ten incident se sklem.....to už něco značilo, že se něco děje. A oni???? Nic, jako by se nic nestalo. Já už v tu dobu bych byla ve střehu a v obavách....vlastně bych šílela strachy.

majavcelicka
24.08.2019 4 z 5

Nádherná oddychovka! Četlo se mi to velice dobře. Akorát ten příběh nebyl moc nápaditý, ale líbilo se mi, jak jednu věc mohou dvě různé osoby vidět tak moc odlišně.

Kyparis
20.08.2019 3 z 5

Zajímavá kniha, která měla trochu příběh, hezky napsaná, dobře se čte, ale chvilkami už mi přišla zdlouhavá.

knihomolka27
29.07.2019 odpad!

Motiv uvíznutí na neznámém a nebo i známém osamělém místě se sexy chlapem je samozřejmě moc lákavý jak pro hlavní hrdinku tak i pro čtenářky, pravdou je, že v tomhle případě to na mě nijak nezapůsobilo.
Hrdiny jsem si nedokázala oblíbit, spíš mě štvali. Ale jako kniha u které nechcete přemýšlet se hodí.

DÁVÁM 1 HVĚZDU MÍSTO ODPADU