Jako led

Jako led https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/bmid_jako-led-8fN-184144.jpg 4 1025 179

Frigid série

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Frigid , 2013

malazluta
01.07.2014 5 z 5

Hezký příběh, sympatičtí hlavní hrdinové, předvídatelný děj, ale bavila jsem se.

kacaaba
30.06.2014 5 z 5

Klasická odpočinková romantika. Pěkný čtení, taková moderní červená knihovna.

SindyEM
23.06.2014 4 z 5

Pekný príbeh..predvídateľný, ale krásny a dobre napísaný...ľahko sa číta. Zhltla som to asi fakt na jeden dych. Zasa ten typ oddychovky, od ktorej netreba čakať zázraky, ale účel splní a milo prekvapí. Z románov tohto žánru určite jedna z lepších kníh. Môžem len vrelo odporučiť.

Nikolka001
08.06.2014 5 z 5

Nemám slov. Velice čtivý, vtipný příběh, který Vás již na prvních stranách vtáhne do děje, nadchne a uchvátí. Rozhodně doporučuji. :)

andulka1406
24.05.2014 4 z 5

Super oddechovka, ale má to hrozně předvídatelný děj. Určitě si ale od této autorky ještě něco přečtu.

Kayla
22.05.2014 5 z 5

Kniha se mi prostě líbila. Byla to krásná oddychovka během učení na zkoušky :-)

Lucka.79
16.05.2014 4 z 5

Souhlasím, že kniha je předvídatelná, přeslazená a zápletka slabá .... ale mě přišla celkem vhod, někdy to chce vypnout a moc nad tím nepřemýšlet, takže pokud přesně tohle potřebujete, můžu tento příběh o přátelství dvou mladých lidí doporučit. Předchozí autorčina kniha se mi líbila víc a tak dávám o hvězdičku méně.

machrus
09.05.2014 3 z 5

No tato kniha mi přišel takový mišmaš.Spisovatelce by prospělo,kdyby se raději zaměřila na jeden žánr.Jako,že buď ať teda píše romance jako byla Počkám na tebe a nebo ať teda píše thrillery,což se nepovedeně pokusila zapasovat sem do té knihy. Já bych řekla dost nepovedeně.

MisuleB
03.05.2014 4 z 5

Tak musím říct, že po Wait for you docela zklamání. Po přečtení předchozí zmíněné knihy jsem opravdu očekávala něco víc a do čtení jsem se kolikrát i musela nutit. No, nic moc. :/

LibraryGirl
02.05.2014 5 z 5

Přeslazené jak blázen, ale také strašně roztomilé.:-D Předvídatelný konec. Milá oddychovka. Doporučuji. Jsem zvědavá na ostatní knihy autorky.

Marcia
02.05.2014 3 z 5

Autorka mi bohužel zklamala. Její tvorbu mám moc ráda (hlavně sérii Lux) a toto považuji za průměr. Ostatní knížky mě hned chytly - děj, hlavní postavy, humorný hlášky ... Člověk si hlavní hrdinku hned oblíbil, vžil se do ní a prožíval. Tato mi moc originální nepřišlo, do čtení jsem se chvilkami musela nutit, a Syd s tím jejím věčným slintám a toužením mi spíš lezla na narvy :-/

luciiik123
30.04.2014 4 z 5

rozhodně slabší než první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla (Počkám na tebe)!!...ale jinak tato knížka není špatná, hezká a romantická oddechovka :)

hrubik
28.04.2014 3 z 5

Pro mě tahle knížka byla rozhodně slabší než první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla (Počkám na tebe). Už to bylo na můj vkus hodně přeslazené, asi nesmím číst tolik "romanťáren" po sobě, protože pak už mi to přijde na jedno brdo a nutně potřebuji změnu žánru. Ale jinak knížku hodnotím vcelku pozitivně, dávám tak 3,5 hvězdiček.

Ivy
26.04.2014 4 z 5

Příjemná oddychovka u které od začátku víte jak to dopadne. Trochu mě zarazilo to všechno se Zachem, ale jo dejme tomu, že v Americe to není nic neobvyklého. Knížky o kamarádech z dětství se mi líbí. Přijdou mi roztomilý donutila-jsi-mě-sníst-bábovičku vzpomínky :)

IvcaK98
26.04.2014 2 z 5

Asi je to moje chyba, že jsem se do knížky pustila, i když mi její anotace zněla dost lacině, ale říkala jsem si, tak co, hlavně že mě to bude bavit. Ha ha ha. Přišlo mi to ještě horší, než to znělo. Proti oddechovkám nic nemám, ale ne když jsou takhle stupidní a špatně napsané. Prostě jeden velký omyl.

barca8336
22.04.2014 3 z 5

Příjemné čtení, ale že bych z toho byla zas tak vedle se říct nedá. Četla jsem rozhodně lepší knížky, Ale určitě příjemná oddychovka. :-)

shey
20.04.2014 3 z 5

Přečteno za tři hodinky, super oddychovka u které i slzička ukápla :)

JajaAP
19.04.2014 5 z 5

Po přečtení první ukázkové kapitoly jsem si představovala jiný příběh, ale i tak jsem na konec byla mile překvapena. Moc pěkná knížka a za mě plný počet hvězdiček. :-) Miluju příběhy o prátelství, co k tomu dodat.

Efka.J
18.04.2014 5 z 5

Moc hezký příběh. Dobře se četla bylo v ní vše co dobrá knížka má mít.