Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374310/bmid_neco-jako-laska-aRn-374310.jpg 4 287 53

FBI / US Advokát série

Napínavý thriller z amerického prostředí, jehož obě hlavní postavy jen stěží odolávají vzájemné smyslné přitažlivosti. Dcera miliardáře a majitelka jedné z nejlepších vinoték ve městě Jordan Rhodesová je zvána na nejexkluzivnější chicagské večírky. Jeden takový večírek však potřebuje využít FBI, když chce dopadnout slavného restauratéra, který získává peníze pro charitu, současně však i pere peníze pro zločinecké gangy. Výměnou za propuštění svého bratra z vězení je Jordan ochotna se akce zúčastnit – s partnerem, kterého jí dodá FBI. Špičkový agent FBI Nick McCall, pracující v utajení, má jednu zásadu: nikdy se s nikým při práci nesblížit. Jeho „rande“ s Jordan Rhodesovou je jen úkol – který jsou oba rozhodnuti zvládnout, třebaže když jsou spolu, neuplyne ani pět minut, aby vzduchem nelétaly sarkasmy a jiskry. Nickovi však hrozí prozrazení, a tak nemají s Jordan jinou možnost než předstírat, že jsou pár. Co začíná jako obyčejný úkol, začíná se měnit v něco víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A Lot Like Love , 2011

Kudík
03.04.2020 4 z 5

Líbí se mi, že se zde míhají postavy z předcházejícího dílu, takže člověk ví, jak to s nimi pokračuje. Dále zde oceňuji u Jordan Rhodesové její znalost vína a degustaci, kterou přirovnává jako přístup k novému vztahu. U Nicka McCalla (Stantona) alias "vysokého, snědého a žhavého" :) se mi líbilo jak Jordan oslovoval příjmením a popis jeho výrazu/grimasy "moc mě neser". A dále se mi zamlouval Kyle Rhodes. Jeho díl je ten následující a byl zatím top.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Celá tahle série se mi líbila. Přestože to možná zdá se podobné. Já si u takovýchto sérií dám chviličku pauzu a přečtu si jinou knížku a pak mi to tak nepřijde. Bavila jsem se. Líbila se mi ve všech knihách drsnost chlapů a křehkost a kousavost ženských.

peitho.1
31.12.2019 5 z 5

Velice dobře napsaná oddechovka, kde se kombinuje romantika s napětím. Když si chcete odpočinout a nemuset u knihy moc přemýšlet, tak je to ideální volba, ale nečekejte příliš propracovanou zápletku. Já jsem byla nicméně spokojená, protože jsem od knihy dostala přesně to, co jsem očekávala.

Tesset
28.11.2019 3 z 5

Vzhledem k tomu, že to bylo dost podobné prvnímu dílu, dávám o hvězdičku méně. Jinak stále trvám na tom, že kdyby to vyprávěly samotné postavy, získalo by to daleko lepší rozměr.

moudivlacek
10.11.2019 4 z 5

Hezký příběh, každopádně to byla ukázka dvou protikladů, kteří se přitahují, i když oba ví, že by spolu být neměli. Ale srdce si nevybírá a někdy je to dobře. Jako například u těchto hrdinů, krásný odpočinek s knihou.

jinbr
02.11.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila, v každé knize tohoto typu jsou některé věci více či méně uvěřitelné. Ale super oddychovka a moc se mi líbil návod, jak se naučit ochutnávat víno... Ten je super a krásný

genikuxik
09.10.2019 4 z 5

Četlo se to dobře s autorkou mám ovšem jeden problém. Vadí mi poměrně nedokončené konce, chtěla bych vědět víc. V dalších dílech už je vždy jenom zmínka (spoiler: jako například, že jsou manželé)

Cometka
22.08.2019 5 z 5

I druhý díl série byl skvělej. Místy jsem se smála i nahlas, jak to bylo vtipné. Musím říct, že mě autorka zatím dost nadchla a to jí "znám" teprve druhý den. Určitě doporučuji.

keiko33
28.07.2019 5 z 5

Tato kniha mala vsetko co od takehoto typu knih ocakavam. Bolo to vtipne, s kvapkou napatia a romantika so stipkou sexu. Sexi sarkastickych policajtov, ci agentov to ja mozem. A to podpichovanie medzi Jordan a Nickom dodalo pribehu stavu.

BlankaHill
23.07.2019 4 z 5

Ale jo, líbilo se mi to a vcelku jsem se i zasmala. Tyhle vztahy, kde se nejdřív nesnáší a je jasné jak to nakonec bude se mi líbí, je to alespoň sranda to spickovani na začátku. Jinak dej oddechovka.

bekule
09.07.2019 5 z 5

No napínavý thriller to není, ale je to velmi příjemná milá romantika s trošičkou napětí, spoustou vína, sarkazmu i humoru a hlavně hodně, hodně řečí o vínu. Bavila jsem se hodně, musím říct že autorka se mě začíná líbit ještě víc než Sandra Brown. Nezapomenu na Nickův pohled " moc mě neser" nebo pichlavé Jordanino oslovení "Brooklyne". Příští díl je o Rhodesové dvojčeti Kyleovi - už se těším...

jindra3953
06.07.2019 2 z 5

Asi jsem divná, ale mně to přišlo jako 264 stran o ničem.

Eeli
03.07.2019 4 z 5

Příjemný romantický příběh s akčními prvky. Tato kombinace autorce jde, což je znát i na jejích knihách. Této nechybí malé napětí a akce, dominantou je však "kupodivu" budování vztahu dvou velmi rozdílných lidí - agenta FBI a jeho svěřenkyně prostřednictvím vzájemného škorpení - otřepané, avšak osvědčené.

Knihomolka97
01.07.2019 4 z 5

Příjemné počteníčko. Romantika s ,,detektivkou", sympatické postavy, humor, sarkasmy, jiskření mezi hlavními hrdiny fungovalo perfektně. Mě se to líbilo. :-)

malazluta
26.06.2019 3 z 5

Kniha splnila přesně to, co jsem od ní čekala - romantický příběh s kriminální zápletkou. Žádný složitý děj, příběh "podle šablony", sympatičtí hlavní hrdinové a zábavné dialogy. Příjemná oddechová kniha u které opravdu nemusíte přemýšlet.

Terez9119
25.06.2019 4 z 5

Nebylo to tak dobré jako jednička, nebo aspoň mě to tak nebavilo. Zápletka byla hodně jednoduchoučká, to nebezpečí tam bylo trochu na sílu. Hlavní postavy byly obě fajn, dialogy mezi nimi i mezi ostatními agenty byly svěží a měly vtip. Jako oddechovka fajn, ale potřebovala bych tam ještě něco.

Lofda
01.06.2019 4 z 5

Romantika s detektivní zápletkou, příjemný nevtíravý humor a ještě spousta vína = ideální kombinace. Moc jsem si čtení (a k tomu i nějakou tu skleničku vína) užila :-) Stojí za přečtení.

Anna-Soltysova
29.05.2019 5 z 5

Tak toto sa mi veľmi páčilo. Prečítala som to za dva dni. Autorka patrí medzi moje obľúbené.

lusitta05
22.05.2019 5 z 5

Tak toto bolo skvelé, výborne som sa pobavila!

cukrovka
01.03.2019 5 z 5

Příjemné čtení. Detektivní zápletka a postupně se rozvíjející romantický vztah - super kombinace. A k tomu poučení o víně, hned jsem dostala chuť některé ochutnat.