Devátý hrob ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Další temný případ Fabiana Riska, bestsellerové série, která oslovila čtenáře po celém světě. DVĚ ZEMĚ V SEVŘENÍ ZIMY. Nejchladnějšího dne roku se švédský ministr spravedlnosti vydal do sněhové bouře – a zmizel. Téže noci objevila manželka dánské celebrity a televizní hvězdy ve svém domě neznámého muže – a setkání s ním nepřežila. DVA VRAZI KRÁČÍ PO ULICÍCH. Jeden je chirurg a své oběti pečlivě rozpitvává. Druhý je brutální lovec zaměřující se na ženy. Stockholmské a kodaňské policejní pátrání se k sobě brzy přiblíží. Ale jak obloha temní a mrtvol přibývá, jejich vyšetřování se čím dál víc zamotává. NĚKDY JE VRAŽDA TEPRVE ZAČÁTEK…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399776/big_devaty-hrob-jxS-399776.jpeg 4.1785
Série:

Fabian Risk 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Knižní klub
Originální název:

Den nionde graven, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (258)

Kniha Devátý hrob

IVANA0123
13. října

Celkově kniha špatná nebyla. Námět i zápletka byly zajímavé a celkově knížka, hlavně druhá půlka, byla hodně napínavá. Co se týká postav, ty nesympatické - a že jich nebylo málo - mi plně vynahradily obě policistky. Co mi vadilo, bylo velké množství linií, které se začaly splétat až od půlky a přišlo mi, že některé se nakonec nespojily vůbec. Trochu zmatená jsem byla i tím, že až během čtení mi došlo, že tento "druhý díl" je vlastně časově první a nesedl mi ani závěr. Při rozsahu knihy si myslím, že už pár stránek navíc s podrobnějším dořešením by čtenář ještě zvládl a vlastně uvítal. Trochu mě to mrzí, protože autor psát umí, ale tentokrát jsem se s knihou trápila. Rozhodně, ale v dalších dílech pokračovat budu. 3,5*
(10/21)

ctenarkaEva
10. října

Oběť bez tváře se mi líbila víc. Tato kniha se mi asi úplně netrefila do správného období, proto je možná můj dojem z ní ovlivněný mým momentálním rozpoložením.


playada
27. srpna

Ja jsem okouzlena vykreslenim kriminalistů. Mne zkratka vsichni hrozne bavej. I to, jak se v mnoha pripadech chovaji iracionalne , a tak trochu na palici. Zamilovala jsem si je vsechny !!

mataj
19. srpna

Napínavé čtení - určitě, zajímavý motiv - to jistě... ale... Postavy detektivů se (stejně jako v prvním díle - i když ne chronologicky) chovají pro mně dost nepochopitelně a nelogicky. Kromě toho jsem dost dlouhou dobu měla problém s množstvím jmen (obětí) a střídáním prostředí. Pak se to všechno propojilo a už to bylo v pohodě.

March
12. července

Zklamání z toho, že se vracíme do minulosti, i když tento typ zápletky zboznuji, autor chce vysvětlit co se vlastně událo, než se FR ocitl zpět v rodném městě. Ale....je to takove ne moc zajímavé, tento dil bych si precetla jako prvni, kdybych to vedela...napětí se knížce odepřít nedá, ale něco občas přes hranu a zdlouhavé, policajt, který se bojí vystřelit...poradne nám to autor nevysvětlil, neshrnul....no, neva, dávám další šanci:)

Vendula84
24. června

Kniha dobrá, ale...
Příliš mnoho nepravděpodobných situací.
Knihy se čtou dobře, když člověk nad některými věcmi přimhouří oči.
Určitě si přečtu i další knihy ze série.

Lena78537
22. června

Tak tady jsem se tak nějak trápila a po dočtení jsem si akorát tak oddechla. Příběh je to zajímavý, ale hlavní hrdina mě prostě až tak moc nebaví. Uvidím, možná se po čase pustím do dalšího dílu.

VeruMalfoy
18. května

Tuhle knížku jsem četla jako první v sérii a podle komentářů jsem udělala dobře. Detektiva jsem si moc oblíbila. I když má chyby, tak má úžasnou povahu, kterou si zamilujete. Samotný příběh byl plný napětí a překvapení.

1 ...