Akademie Evernight

Akademie Evernight https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212528/mid_akademie-evernight-212528.jpg 4 452 61

Evernight série

Raquel se ke mně naklonila a zašeptala: „Nemáš někdy pocit, že na téhle škole je nějaké …zlo?“ Hlas se jí zachvěl. „Věříš ve skutečné zlo?“ Na tohle se mě nikdy nikdo nezeptal, ale přesto jsem znala odpověď. „Ano. Věřím.“

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Evernight , 2008

warca
28.03.2015 2 z 5

Jelikož jsem si nepřečetla, o čem to má být, tak mě vážně hodně překvapilo, když se na scéně objevili upíři. Podobných knížek jsem přečetla už hromady a tak mě tato nijak nezaujala. Ani by nevadilo, že to není nijak moc originální, ale kniha mě zkrátka nebavila.

sarah2851
27.03.2015

Moc se mi a kniha líbila. Není to ten klasický příběh o upírech :)

Samira
26.02.2015 5 z 5

Knížka si mě rozhodně získala, po recenzích jsem od ní tolik neočekávala a o to víc jsem byla mile překvapená. Styl vyprávění mě natolik zaujal, že jsem ani nepostřehla a byla na konci. Obrácené role byly opravdu osvěžující, postavy sympatické a škola celkově skýtá ještě spoustu tajemství, stejně jako Bianca. Moc se těším na další díl.

julliette
05.01.2015 3 z 5

Je to celkem normální příběh. Nic extra, ale vzchopím se na druhý díl :)

vikimi
01.12.2014 1 z 5

Začátek se mi docela ještě líbil, ale potom se mi znechutily všechny postavy. Hlavně Lucas. Asi 30 stránek před koncem už jsem nedokázala souvisle číst a jen jsem knihu prolistovala do konce, jen jsem se utvrdila v tom, jak moc mě to nebaví a jak moc mi to přišlo nereálné.
Nazvala bych to úletem, ale vím, jak je těžká nejen časově něco spáchat, proto jen řeknu, že zřejmě autorce nevyšel záměr! :/

Samaret
17.11.2014 2 z 5

jedna z těch slabších upířin. Docela utahané a přišlo mi to i zbytečně natažené. Prostě nic moc.

CraWer
02.11.2014 2 z 5

Takový průměr...
V některých částích mi styl psaní připomíná profesionála, ale někdy zase jako by to napsala patnáctiletá fangirl Twilight ságy.

58%

Zdery
01.07.2014

Pro Beni: Podívejte se o kousek výš na této stránce, kde je obrázek s obálkou knihy a její anotace. Pod ní je Série: Evernight. Klikněte na název série a objeví se Vám řazení knih v sérii. Je to tak u všech knih na tomto webu.

Beni
01.07.2014

Mohu se zeptat,jak jdou díly této série za sebou?

martina321
28.06.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Byla plná zvratů, nečekaných odhalení a nechyběla ani pořádná akce... A Lucas byl prostě aww :D

Bunburistka
15.02.2014 4 z 5

Musím říct, že mě tato série bavila. Námět knihy mě opravdu zaujal. Při čtení děj poměrně rychle ubíhal, a hlavní postavu Biancu jsem si opravdu oblíbila. Určitě si tuto sérii přečtu znovu a všem ji vřele doporučuji ! :)

Cat-Ance
14.02.2014 5 z 5

Knihu jsem dočetla až na druhý pokus ,protože jsem se poprvé lekla ,,Hodných´´ upírů.Udělala jsem dobře ,že jsem tomu dala po půl roce další šanci.Doporučuji.

angelbooks
28.01.2014 5 z 5

Kniha mě nadchla. Tolik zvratů a ti všichni Upíři a Lovci upírů...
Nemám tedy ráda moc zvratů v jedné knize ale tohle me opravdu bavilo četla jsem ji naráz a každou chvíli ( i ve škole přihodinách ) jsem více myslela jak to bude dál s timto příběhem. Jak to dopadne s Biancou a Lucasem. Ikdyž některé chvíle se mi zdáli moc ukvapené a největší zvrat pro mě bylo když se její rodiče dozvěděli tu historku o které ji Lucas vyprávěl na začátku příběhu, o jeho příbuzným a pak jim došlo kdo Lucas je. Opravdu doporučuji přečíst čte se krásně a jedním dechem rozhodně se u té knížky nemůžete nudit :)))).
5 hvězd + mé doporučení :).

TessDragon
23.09.2013 4 z 5

No jsem mile překvapena. Knížka mě okouzlila, hlavně vykreslením prostředí a k tomu ty zvraty, které jsem vůbec nečekala. Spravedlivě bych udělila 4,5 ale bohužel tu nejsou půl hvězdičky, tak se přikloním k těm 4, protože přiznejme si, že mi vztah Lucase a Biancy přišel dost ukvapený. A když jsem se dozvěděla, že jsou další 3 knížky, tak jsem kroutila hlavou, proč autorka nenechala jejich vztah trochu více rozvést, ale myslím, že vzhledem k těm zvratům to muselo jít trošku rychleji. Z postav jsem si naprosto zamilovala Balthazara, jasně Lucas je super, ale Balthazar je prostě zlatíčko :3 :D .Také Vic, Raquel, Biančini rodiče byli skvělí. Příběh mi skvěle ubíhal a já jsem nadšená, že jsem si ho mohla konečně přečíst a nelituji! Konečně tu byl trošku jiný náhled do světa upírů, a upřímně se mi to moc líbilo. Doufám jen, že další díly budou také tak úžasné.

AjťačkaTýnka
30.08.2013 5 z 5

Skvělá knížka!
Četla jsem ji strašně dávno, ale do dnes si pamatuji, o čem byla a takto by se mi do paměti měly uložit všechny knihy, pokud jsou opravdu dobré :)

Dandulka
09.07.2013 5 z 5

Skvěle napsané a moc se těším na pokračování! Láska mezi upírkou a lovcem upírů- takový námět tady ještě nebyl, a že jsem těch "upírek" přečetla už hezkou řádku!! :-)

Dith
17.06.2013 1 z 5

Kniha bez děje, ploché nevýrazné postavy. Na začátku jsem si řikala, že se to zlepší, ale nezlepší. Jednoduše to je nuda od začátku do konce.

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Pro mě je tato knížka úžasná upíry miluji, mám jen jednu výtku hlavní hrdinka by se mohla jmenovat jinak, jméno Bianka se mi nelíbí...

LOtwilightVE
25.02.2013 1 z 5

Po dlouhé době se mi stalo, že bych nepřečetla celou knížku a tahle si to zasloužila, protože něco tak nudného, téměř bez děje a s tak nesympatickou hlavní postavou, jsem ještě nikdy nečetla. Nechala jsem se unést obalem a popisem děje, ale to byla velká chyba. Divím se, že jsem vydržela číst aspoň do půlky, pak jsem to už vzdala. Myslela jsem, že to nějak vydržím a že by bylo dobré přečíst i další díly. Ale byla by to jenom ztráta času.

~.Lucy.~
10.02.2013 2 z 5

Prostě knížka která nezaujme ani neurazí .. Zase se budu opakovat, ale bylo to pro mě moc "sladké". Asi jsem divná :D Ale jinak fajn, 2*