Totožnost neznámá

Totožnost neznámá https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309924/bmid_totoznost-neznama-EXJ-309924.jpg 4 114 28

Eva Dallasová série

V tmavé uličce je nalezeno tělo muže se stopami po mučení. Na kůži má vyryté srdce s písmeny E a D, podpisem zamilované dvojice, kterou vzrušuje utrpení obětí. Eva Dallasová zjistí, že zavražděných bylo víc, a aby odhalila totožnost vrahů, potřebuje najít první z obětí, která šílené řádění odstartovala.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Devoted in Death , 2015

Litocha
23.05.2017 3 z 5

Autorce se podařilo u mě vzbudit sympatie k obětem, to je pak vždycky lepší čtení. Postava detektiva z maloměsta se mi zamlouvala, méně už předvídatelné vedení výslechu.

mirunda
08.05.2017 5 z 5

Knihy J.D.Robb mě prostě bavit nepřestanou nikdy :-)

zdenulkavac
26.02.2017 5 z 5

Autorku jsem neznala, do knihy jsem se po pár stránkách začetla a zhltla ji jedním dechem. Překvapilo mě umístění děje - do roku 2061 - a velmi rychlé vyřešení případu poručíkem Dallasovou :-).

Danuše7
30.01.2017 5 z 5

Napínavý děj s relativně dobrým koncem. Eva Dalasová má Roarkovi zastání. Pachatelé jsou potrestáni.

ademar
28.01.2017

Knihu právě čtu a bohužel mám problém se do ní pořádně začíst. Nevím co, ale něco mi tam prostě nesedí. A souhlasím s názorem, že je trošku zmatek ve vykání a tykání mezi hrdiny.

Evus
19.01.2017 4 z 5

Tentokrát to nebylo úplně ono. Už mě začíná poměrně nudit ta neustálá shoda mezi Evou a Roarkem a kdybych měla dělat v bazénu to, co oni, nejspíš bych se utopila. Ale jinak nechybí napětí, Evini přátelé i "rodina" a všechno, co k ní patří. Akorát si říkám, co je J. D. Robb za člověka, když dokáže vymyslet a barvitě popisovat ty mučící scény...

Terry11
10.12.2016 4 z 5

Tak trochu jsem se těšila, že se objeví nový muž a maličko rozdmýchá Rourkovu žárlivost, ale zase nic. Příliš dlouho už je mezi nimi poklid, těším se, až to zase bude mezi nimi jiskřit. Jejich sex (víc, víc, chci víc) už vyloženě přeskakuju.

mariva
08.11.2016 5 z 5

I když tentokrát čtenář už od začátku zná pachatele, nepostrádá kniha napětí a opět se výborně čte. Jen už se trochu ztrácím v překladu - v některých dílech si Eva s Peabodyovou tykají, tady si opět vykají....

thrillery

J. D. Robb (p)