Než udeří stín

Než udeří stín https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483621/bmid_nez-uderi-stin-7w3-483621.jpg 4 92 24

Eva Dallasová série

Eva Dallasová je pod tlakem. Na jedné straně musí vyřešit šokující vraždu bohaté matky, na straně druhé jí dělá starosti manžel Roarke, který v davu okolo mrtvoly zahlédne ke svému velkému znepokojení stín z minulosti. Eva si rychle uvědomí, že tento případ bude úplně jiný než ostatní a že její role lovce se může v mžiku obrátit a zvrhnout v nebezpečnou hru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Shadows in Death , 2020

Ulala
12.02.2022 5 z 5

Krvavé, napínavé, trochu více irských kořenů a to tomu přidalo na přitažlivosti. Opět skvělé a vážně bych také přivítala nový díl.

Staráknížka
10.02.2022 5 z 5

Tahle knížka je trošku obsáhlejší - mnoho vzpomínek na nehezkou minulost. Jinak napínavé od začátku do konce. Jen konec se mi zdál poněkud uspěchaný. Jak poldové z Velkého jablka dokáží za pár dnů najít někoho koho honí policie celého světa přes dvacet let - to je tedy jízda . A věčné hašteření Evy a Rourka - to je paráda. Už se těším na další díl.

hana1039
05.02.2022 5 z 5

Jako vždy, skvělé čtení, já se prostě nikdy nenabažím této série! Už by to chtělo zase další díl :-))!!!

Kešu1981
03.02.2022 5 z 5

Roarkův stín z minulosti je teda echt dáreček. Ještě že má Eva k ruce všechny "písmenka" a především toho svého Ira :o) ...napínavé, svižné, akční, ani trochu nenudí!
Jako nechápu, jak může někdo (J.D.) napsat už 51 díl Smrtící série a furt je to pecka?! Fakt velkej obdiv a už zase nedočkavě vyhlížím další díl.
Mmch nemohl by někdo (v tom velkým Hollywoodu) udělat z téhle série seriál? Chjoo, kdo by ale hrál Roarka, takovej se snad ani nenarodil :o)