Nás se nezbavíš

Nás se nezbavíš https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501989/bmid_nas-se-nezbavis-vtZ-501989.jpeg 5 81 19

Eva Dallasová série

Vše nasvědčuje tomu, že nový případ Evy Dallasové je zločin z vášně. Když ovšem vyslechne ženu, která zavolala policii, její výpověď prostě nesedí. Navíc jí trvalo více než hodinu, než vraždu po nalezení těla ohlásila. Na jednu lež se nabalují další a Eva se dostává do víru událostí, v jejichž středu stojí fanatická skupina, a na povrch vyplývá šokující zločinné spiknutí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Faithless in Death , 2021

Inka8
15.10.2023 5 z 5

Tato kniha byla opět super. Eva Dallasová opet exceluje a ze zdánlivě banální vraždy, která vypadala jako z vášně se vyklube odhalení fanatické skupiny, která se zaměřuje na unášení mladých žen za účelem plození dětí a další hrůzné praktiky. Četla se jedním dechem a už se těším na další titul

lucie3944
06.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Jo jo, takovéto "organizace" jsou na nic. Další příběh Evy Dallasové, který vás dovede někam, kam zpočátku vůbec nemířil. A člověka ani nenapadne, kde skončí. A to je super.

mirunda
20.06.2023 5 z 5

Při představě, že by se něco takového klidně mohlo dít, mi je fakt zle. Zajímavý příběh.

TaLu
17.04.2023 5 z 5

Za vraždou mladé umělkyně se toho skrývá mnohem více, než by se zdálo na první pohled. Eva s velkým nasazením ( jak jinak) svým, Roarkovým, i celého týmu, odkrývá jednu vrstvu za druhou a nechte se překvapit, kam až je to dovede!
A jen tak mimochodem se dozvídáme o koupi nového domova pro přátele a mnoho dalšího. Příběh poklidný, ale rozkrytí zločinu obrovské.

mariva
08.04.2023 5 z 5

Tentokrát pěkně zamotaný příběh se spoustou pachatelů, až jsem se v těch jménech trochu ztrácela. Odhalení celé složité organizace ubíralo prostor pro ostatní život hlavních postav, který vždy knihy obohacuje, takže pro mě méně zábavné, ale stále skvělé čtení.

lenka8922
15.02.2023 5 z 5

Za mě zatím nejlepší kniha z celé série

lifeoptimist
24.11.2022 5 z 5

Další jízda .. už se těším na leden a nový díl :-)
Tady u té série jsem prostě nekritická =)

kolacky
21.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Pěkně zamotané. A museli máknout všichni, aby pochytali celou hnusnou organizaci. Jen jsem napětím skřípala zuby, i když jsem věděla, jak moc dobrá Eva je a že to dá...

MirrorIsis
19.11.2022 5 z 5

Jako vždy báječný příběh.

munka
30.10.2022 4 z 5

Ďalší príbeh a znovu skvelá Dallasová a jej tím. Vždy sa poteším novému dielu.

Kešu1981
14.10.2022 5 z 5

Asi takhle... série Smrtící je jako pizza...mňam. Dávám si jí dvakrát do roka, takže se pokaždý těším jak malá... už už uuuuuž. Je jedno co všecko na ní bude navíc...hlavně že je salámová! Slupnu jí jak malinu...a fakt u toho chrochtám blahem. Pak oblíznu všech deset, vzdychnu a... už aby byl čas zas na další...sem s tím 53 dílem říkám :o)

georginaa
09.10.2022 5 z 5

Ne vždy musíme čekat na bojové akce, plno dějů apod. Tento díl se vyznačuje především o detektivnímu pátrání, hledání důkazů nad fanatickou skupinou, rozlezlé po plno městech. Eva se zaměřuje především pomoci obětem, kteří byli násilně strčeny do převýchovy a vedla ji k tomu jedna vcelku nenápadná vražda. Tím odkryje daleko větší organizaci než si kdo uměl představit, ani FBI kteří na tom dlouho pracovali, nedokázali v tak krátké době najít tolik důkazů co Eva. Tím se rozpoutá peklo a rozbíjí tak organizace která nemá obdoby. Celé vyšetřování jsem hltala a ani mě nevadilo, že tentokrát nebylo více akčních scén jako v jiných příbězích. Prostě miluju detektivní práci Evy a Roarka a celé její tlupy.

aralka
07.10.2022 3 z 5

To, kvůli čemu jsem si oblíbila tuhle sérii s Evou Dallasovou, se začíná z knih této autorky postupně vytrácet a samotné případy jsou šité čím dál tím víc horkou jehlou, tuto považuji vážně za nejslabší ... v knize mi chybí popisování technických vymožeností roku 2060, jako tomu bylo dříve, vytratili se androidi,špičkování mezi Summersetem a Evou, chybí mi alespoň sem tam nahlédnout i do života ostatních postav, to, že se časově postavy vůbec neposouvají, je také divné, co takhle nechat Evu otěhotnět?? nechtěl by Roarke dítě? Cítím z toho, že i samotnou autorku to už moc nebaví, ale píše už jen ze setrvačnosti, dle mého názoru by to chtělo nějakou novou jiskru a nápad.

Evelin2506
07.10.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila. Zápletka dostatečně napínavá a děj má spád. Rozuzlení je jasné ještě před půlkou, ale líbí se mi postupné hledání důkazů a skládání případu.

Ulala
02.10.2022 5 z 5

Autorka má obdivuhodný talent držet neustále čtenáře v napětí. Kniha má opět spád a téma sekt je stále aktuální, co víc říct než, že se těším na další pokračování.

bekule
29.09.2022 5 z 5

Další velký případ, myslím že Nadine má nový námět na třetí knihu. Tentokrát se opravdu celý díl motal jen kolem vyšetřování, žádné vedlejší odbočky,kromě jediné kratičké navštěvy u Mavis. Opět jak už je u autorky zvykem velmi povedený napínavý díl.

helenkan
23.09.2022 5 z 5

Jak jinak než opět skvělý díl. Tentokrát tam nebylo tolik akčních scén, ale vůbec mi to nevadilo. Naopak, moc se mi líbilo takové normální hledání důkazů a trochu klidnější vyšetřování. I když se tam děly neskutečný zvěrstva. Co dokáže jedna fanatická skupina provádět je šílené. Celou knížku jsem přímo hltala. A konec si parádně užila, když je všechny pochytali a usvědčili. Prostě paráda. Dala bych klidně i víc než pět ***** :-)

hana1039
21.09.2022 5 z 5

Další skvělý zážitek z pera Nory Roberts... tyhle příběhy s Evou , její partou vyšetřovatelů a Rourkem mě nikdy nepřestanou bavit.. chtělo by to už zase další díly :-))) !!!!!

biki
21.09.2022 5 z 5

V poslední době dává autorka v této sérii přednost detektivnímu pátrání a hodně šetří s akčními scénami, které bych v ději občas i přivítala. Ovšem ono pátrání, na kterém se kromě Evy a Roarka podílí i řada dalších spolupracovníků a kolegů, probíhá logicky, takže není problém sledovat řetězec důkazů a postupné utahování smyčky kolem pachatelů. A tentokrát jsem v závěru opravdu měla pocit zadostiučinění z polapení padouchů, protože z duše nenávidím takový způsob zneužívání nevinných lidí, což bohužel jak všichni víme, rozhodně není jen fikce.

Nora Roberts
americká, 1950