Eskorta

Eskorta https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24191/bmid_eskorta-WRC-24191.jpg 3 24 3

Svet sa zmenil a staré pravidlá už neplatia. Západ je teraz na východe a Michal Kirchner to vie lepšie ako ktokoľvek z jeho generácie. Mladý potomok škandalóznej rodiny žije medzi Bratislavou, Prahou a Berlínom divokejšie ako jeho predkovia.

Romány Literatura slovenská
Vydáno: , Marenčin PT

Eskorta , 2007

marhoul
21.10.2018 1 z 5

Druhá kniha autora, která mě utvrdila v tom, že nejsem jeho cílová skupina.. Mě to nebavilo a nezajímalo.

Koňadra
05.02.2015 3 z 5

Neviem, veľa toho nezostáva, ale nedočítam. Na jednej strane musím priznať schopnosť pána Hvoreckého navodiť takú, či onakú atmosféru a ide mu veľmi dobre. Na strane druhej však niektoré rozpravačské postupy, zvraty ... Neviem, ako by to už niekto žuval. Proste ma to nebaví. Okrem toho mi strašne vadila zjednodušujúca implantácia Hvoreckého politických názorov do knihy, a je jedno, že sa, ako pravidelný čitateľ jeho stĺpčekov, s nimi v podstate stotožňujem.

kadgam
15.09.2012

Prehnané, nadsadené. Začiatok som chápala, ako pohľad dieťaťa. Roky ako gigolo rozmaznávaný ženami tiež postrádali reálny pohľad na život, ako pohľad "muža veľkého sveta ", dobre. Veľká láska a cesta na východ krajiny, to už bolo nad limit. Záver, no, čo nie je môže byť aj Verne najprv sníval o lietaní...

Michal Hvorecký
slovenská, 1976