Erotické pověsti staré Prahy

Erotické pověsti staré Prahy https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198590/eroticke-povesti-stare-prahy-198590.gif 3 9 4

Naše nejznámější pověsti mohou být pro většinu lidí spojeny s nudou školních lavic a povinnou četbou. Když se však pojmou zcela netradičně a fantazie autorova se nechá pracovat, mohou se z nich stát příběhy plné tajemství, romantiky, ale také krve, násilí a divokého sexu. Vydejte se na erotickou a dobrodružnou procházku historickou Prahou. Kněžna Libuše, Václav IV., Faust, ale také hříšná kurtizána, úchvatná lazebnice a mužní vojáci už na vás čekají…... celý text

brunettlibrary
04.05.2022 3 z 5

Líbí se mi, jak autor v knize pracuje s pověstmi. Občas mě až pobavilo, jak fantazie autora pracovala a jakým způsobem tam ten erotický prvek vsadil. Kniha je psaná líbezně, čte se sama. Pověstí je tu opravdu hodně a na různé témata.

Damato
17.07.2017 4 z 5

Kniha se čte příjemně, ovšem kámen úrazu bylo to, že jsem si knihu vzala - v dobré víře- na dovolenou, kdy je spousta času a pohody a trochu jsem zapomněla na vnučky, které byli s námi. Takže jsme ve finále četli knihu až po návratu z dovolené, kdy už jen známé stěny ložnice připomínají každodenní stres a tak moje představy, jak si s partnerem při čtení "vyrazíme ze stereotypu všedního dne " vzalo krutě za své. Ale kniha je psána velice mile a čte se příjemně.

ondrej6240
23.01.2015 3 z 5

Kniha se velmi dobře četla.
Nicméně mě příliš nezaujala.

rlupinek
05.03.2014 4 z 5

Velice dobře čtivá kniha se zajímavými i poučnými příběhy, z nichž některé jsou až překvapivé a ve škole nám o nich vyprávěli úplně jinak (Libušina lázeň, Legenda o Mistru Hanušovi), některé jsou možná až příliš hororové a syrové (Lakomá hraběnka, O ohnivém psu, Prohrané láska) což asi do prostředí středověku patří. Jenom je asi zbytečný v každé legendě stejně se opakující úvod.

Jan Žáček
česká, 1963