Kdo se bojí, nesmí do školy

Kdo se bojí, nesmí do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422873/bmid_kdo-se-boji-nesmi-do-skoly-sKQ-422873.jpg 4 28 10

Emil a upíři série

Když Emilovi přijde prázdný dopis od dědečka Leopolda z Hrobu, maminka má podezření, že dědu trápí Alzheimer. Emil ale tuší, že za tím bude něco víc. Dědeček Leopold mu posílá tajný vzkaz. Hrob je v ohrožení a Emil musí zachránit hřbitov a jeho obyvatele před zkázou. Hrabě Esterházy a učitel Komár totiž chytili zápasnickou slinu. Další příběh z úspěšné série o Emilovi a upírech je tady! Kniha je určena pro děti od 6 let.... celý text

Ellis03
03.02.2024 5 z 5

Já si nemohu stěžovat. Osobně mě baví všechny díly. Je to takove svěží, ulitle, vtipne a originální. A já říkám - proč ne. Čtu s mým 5-let starým synatorem a většinou co čtení, to jeden díl. On posloucha, ani neduta a je spokojený a pohlceny příběhem. Takže naprosto super. :)

Atlantis
30.08.2023 4 z 5

3,5* Oproti druhému dílu už to zase vypadá jako plnohodnotná kniha, ale pořád je to takové zmatené, pětina knihy je recept a autor tyhle věci nejspíš píše za dvě odpoledne.

Aknel26
15.03.2022 4 z 5

Tento díl nám přišel dějově slabší - a slabší byl, i co se týká šířky hřbetu, měl jen čtyři kapitoly a působil spíš jako lákadlo na čtvrté pokračování.

š.m.i.k
11.03.2022 4 z 5

Třetí díl je o poznání slabší, ale pořád je to pro nás skvělá a zábavná série o česnektariánech a upírech. A komtesky úplně milujeme ;) Určitě jdeme na další díl a to co nejdříve.

gretl74
02.12.2021 3 z 5

První díl byl bomba, druhý a třetí o malinko slabší, ale čtvrtý, na který se teprve chystáme, vypadá slibně. 3.5*

broskev28
18.03.2021 5 z 5

Nápad s komteskami je skvělý a hlavně: na pokračování příběhu je takříkajíc zaděláno, což nás, nadšené hltouny všech dosavadních dílů, velmi těší.
Ovšem v tomto dílu mě nejvíc dostala první strana textu, tedy věnování:
"Všem, kteří zlu čelí čelem. A česnekem." Pavel Brycz

Katka07
21.10.2020 5 z 5

Souhlasím s Abiou, dcera tuto sérii (ale i Bílou paní na hlídání) miuje. Série má vtip, šikovnou grafiku, dceru to moc baví - ale česnek jí to jíst nenaučilo. Jen pořád vykřikuje "česnek útočí, se vším zatočí".

viki77
01.08.2020 5 z 5

třetí díl také nezklamal :-)

natka08
26.06.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha akorát jsem nepřečetla 1 díl takže vč to m mám trochu bordel ( moje chyba ).

Abia
27.05.2020 4 z 5

Nový objev, knížka se dceři moc líbila a musíme si vzít z knihovny další díly. Krásné ilustrace, přehledný text, super jako první čtení. Děti to bude bavit.