Ella a kamarádi

Ella a kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394869/bmid_ella-a-kamaradi-kpI-394869.png 4 9 4

Ella série

Další veselá dobrodružství Elly a jejích přátel v podobě tří krátkých příběhů. Ella a její přátelé jdou do druhé třídy a pan učitel je na pokraji zhroucení. Dokonce zkouší na sobě i žácích jistý druh meditace s korálky. Po čase do třídy přijde záhadný nový žák, který všechny šikanuje. Děti jsou přesvědčené, že je to mimozemšťan, který se proti nim spiknul s panem učitelem. V posledním příběhu je zoufalý pan učitel proti své vůli donucený uspořádat přespání ve škole, při němž se mu z rukou vymkne naprosto vše, co se vymknout může. Zasahují hasiči i policie, ale nakonec samozřejmě všechno dobře dopadne a Ella i její kamarádi si celé bláznivé dobrodružství náramně užijí. Určeno především čtenářům ve věku 6–10 let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Portál

Ella ja kaverit 2

jasmína
31.10.2021 5 z 5

My jsme se opět nasmály, dokonce jsem knihu "musela" na přání dočíst, až mi vyschlo v krku :)

MartinaF
11.02.2021 4 z 5

Mně se příhody Elly a jejích kamarádů líbily. Autor pokračuje ve stejném duchu jako u prvního dílu a už se těším na další pokračování. Je potřeba si trochu odpočinout od dnešní náročné doby a právě Ella a její kamarádi tuto podmínku krásně splňují.

m.zirhut
08.09.2020 2 z 5

Nevím jestli to bylo překladem, ale kniha nezaujala ani mě ani děti. Například jsme nepochopili jakou roli hrají v příběhu evidentně důležité korále pana učitele. Dokonce jsme ji pro nezájem dočetli jen do půlky.

Ladasom
26.03.2020 4 z 5

Ella a lumpárny, které provádí ona a její spolužáci pokračují. Jako u předchozího dílu, se čtenář zasměje a pobaví, chudák pan učitel :)

příběhy pro děti

Timo Parvela