Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 871 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

Siwan
26.12.2022 3 z 5

Jako je to čtivé, takže to fakt ubíhá. Co kazí dojem jsou nedomyšlená zápletka, postavy jednající více či méně v podstatě neustále nelogicky, příliš mnoho postav, které jsou jen hrubě načrtnuté, žádný velký prostor začít je mít rád....vlastně jediný kdo mi přilnul je Nate...a to ani nevím proč :-))))
Ale když člověk nebude řešit, že to místy nedává smysl, tak je to fakt paráda :)

nikdonekdy
15.12.2022 3 z 5

To byl dobrý zmatek. Začátek dobrý, posledních 20 stránek taky, ale to mezi tím... No ale stejně mi to nedá a další díl si určitě přečtu.

Bryel
07.12.2022 3 z 5

"Jsem stříbrná labuť! Jsem pozůstatkem polamané loutky, kterou všichni využili."

Kniha je to čtivá a vlastně mě celkem bavila, ačkoliv mám dost připomínek. Madi se chová hrozně hloupě, naivně, bez špetky sebeúcty. Druhá polovina knihy vyznívá dost překombinovaně a nedotaženě. Náměty lítají jeden za druhým a úplně chybí nějaká logická provázanost.

Šárka88
03.12.2022 3 z 5

Pane bože :-D, do jaké ptákoviny jsem se to nechala ukecat k přečtení. Myslela jsem, že už neexistuje stejná blbost jako Cizí dluh a ono ano! Jak už zde někdo psal, Madison je fakt naivní, nehledě ve srovnání s její drsností vůči ostatním. Ze začátku se to opravdu rozjelo zajímavě a konec už jsem tlačila očima, aby to skončilo. Chyběla mi tam větší akce, neustále se točil kolotoč dokola o jednom a tom samém a fakt chaos. Banda snobských lidí, co si myslí, že jim patří svět, hlavně ti kluci králové . Časem dám šanci dalšímu dílu, ať vím jak to dopadne.

Kniholapka
21.11.2022 5 z 5

Veliká horská dráha, kdy nemá člověk šanci se nadechnout. Tahle kniha mě pohltila a oči lezly z důlků. Super čtení, které se zamotává čím dál více... Originální téma, se kterým jsem se ještě nesetkala. Juchu!

Ketrin.TR
14.11.2022 2 z 5

Po sérii Koruna jsem se na Elitní krále dost těšila a teda jsem těžce zklamaná. Nevím jestli je to tím, že je to vlastně autorky prvotina, ale za mě to je dost velká slátanina. Ač píše čtivě, tak ty scény jsou občas tak nelogicky poskládané, nikam nevedou a nemají kolikrát žádnou pointu. Časem mě přestaly bavit dokonce i rozhovory, které taky občas postrádaly smysl. Chybělo mi nějaké napětí a šponování děje. I když autorka rozehraje zajímavou hru na kočku a myš, tak ten nápad je taky o ničem, dalo by se z toho tolik vytáhnout! Co teda Amo umí, tak je vhodit čtenáře do těžké frustrace, protože až do posledních stránek vlastně nevíte co čtete, hlavou vám lítá stovka otázek, na které vám nikdo nedá odpověď. A taky ve vás umí probudit neskutečný odpor k hlavní postavě; Madison je snad jediná knižní postava, kterou jsem začala doslova nesnášet. Zezačátku se jeví jako sympatická a svá holka, co miluje zbraně, přířodu a knihovnu. Jenže co z ní autotorka během pár stránek udělala? Neuvěřitelně blbou, naivní couru, která sebou nechala šíleně zametat. Už jen kvůli ní jsem příběh chtěla odložit, ale potřebuji otázky na odpovědi, takže mi nezbude nic jiného, než číst další díl.

Jenny46
29.10.2022 3 z 5

Příběh není dost dobře propracovaný jsou tam nejasnosti, nelogické myšlenkové pochody.
Začátek se rozjížděl dobře, ale pak taková změna a chaos...
Zkusím ještě další díl a uvidím asi jsem se namlsala knihy Havraní bratrstvo

moma08
30.07.2022 4 z 5

Tohle byla další chaotická jízda.
Knihu nelze odložit z ruky a pokud tak uděláte, tak jedině s těžkým Srdcem. Tak čtivě napsaná, s tolika tajnosti.
Jsem zcela zmatená, takže musím začít číst druhý díl.
Každopádně na pátou ⭐️ hvězdičku mi tam něco málo chybělo.

Dela90
29.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Otec Madison se znovu oženil a jeho nynější manželka žije v Hamptons. Madi začíná chodit do místní soukromé Akademie Riverside a taky získá nového nevlastního bratra Cartera, který se o ni až přehnaně zajímá. Kromě něho se o ní začne zajímat i divný, ale naprosto sexy týpek jménem Bishop, který je vůdce jakéhosi Elitního klubu králů. Tento klub ji doslova převrátí život naruby. Už nic nebude takového, jako na začátku. V jejím životě se skrývá jedno tajemství za druhým a ona je navíc ve smrtelném nebezpečí.

S touhle autorkou jsem dlouho otálela, protože prostě nejsem ten typ, který má rád násilí. Bishop mě nějakým způsobem fascinuje, ale taky se ho upřímně trošku bojím. Madi má sakra kuráž, ale na můj vkus je moc povolná. A tak třeba v dalších knížkách dospěje. Ze začátku se mi příběh fakt líbil a hltala jsem každé slovo, asi v polovině knihy nastal zvrat a já jen prostě koukala, jako že cože? Knížka opravdu není pro slabé povahy. Ačkoliv je knížka fakt zvrácená, plná tajemství i tak mě moc bavila. A rozhodně se brzy musím pustit do dalšího dílu.

senoritar
27.07.2022 1 z 5

(SPOILER) Většinou nebývám takhle kritická ani k jednodušší literatuře, ALE tohle byla vážně hloupost.
Hlavní hrdinka, no co o ní napsat kladného? Asi nic, tak hloupou husu bez kapičky sebeúcty a hrdosti jsem dlouho neviděla. Ochotně roztáhne nohy každému, kdo projeví zájem a samozřejmě jí všichni chtějí, protože, no já prostě nevím proč, asi jsou stejně hloupí jako ona.
A králové? Jako fakt se nám autorka snaží namluvit, že sedmnáctiletí puberťáci budou tak loajální, chladnokrevní a jsou to v podstatě masoví vrazi? Ten alkohol, drogy a frackovitost zlaté mládeže, která si myslí, že může všechno, tam to asi odpovídalo.
Jednu hvězdičku dávám za čtivost.

CiaKawlone
27.06.2022 3 z 5

Kniha byla napsána čtivě, ale často jsem se musela vracet, abych vůbec chápala o co že jde. Madi je celkem naivka a to mě dost vytáčelo. Čekala bych nějaké rozvedení děje v průběhu, ale přišlo mi, že celá tahle kniha byla tak spíš úvod. Nebylo to úplně špatný, ale geniální zase taky. Uvidíme jestli můj názor nezmění další díly.

Karin94
25.06.2022 2 z 5

Táto kniha je tenučká jednohubka. Tí ktorí sa do nej pustia ju zhltnú na jedno posedenie.

Štýl písania bol dobrý a ľahký, presne tak ako to mám rada, ale to je asi tak všetko. Za mňa trvalo dosť dlho, kým sa to celé rozbehlo.

Postavy boli všetky úplne nesympatické. Chalani z klubu boli tajomní, arogantní, zvrátení (ževraj aj sexy), ale pre mňa odporní a jednoducho zlé charaktery mladých chalanov.
Madison, tak okolo tej bohužiaľ ženská hrdosť ani nešla. A o ostatných som tiež radšej ticho.

Chápem o čom kniha mala byť, ale za mňa toto bolo až príliš. Na teraz mám tejto knihy naozaj dosť.

Nerozumiem, ako sa takýto typ knihy môže niekomu páčiť. Každopádne, kým som sa k tým “hrám” dostala, tak dovtedy to bola čistá nuda, ktorá sa okrem sexu, arogancie a nudy ani neviem okolo čoho točila. Nemyslím si, že úplne každého čitateľa bude baviť niečo na takýto spôsob, akým bola táto kniha. Aj keď skončila celkom zaujímavo, nepresvedčila ma sa hneď vrhnúť na ďalšiu časť. Možno raz.

snilek.holka
21.06.2022 3 z 5

Tak nevím.... Kniha byla čtivá, o to žádná. Nutilo vás v příběhu pokračovat už jen skrz tajemství čím je opředený, ale to je asi tak všechno. Autorka hlavní hrdinku vykreslovala,jak kdyby se sama nebyla schopna rozhodnout, jaká by měla být. Díky tomu tu máme hrdinku, ke které si prostě nemůžu najít cestu. Občas mi dost lezla na nervi a to nemluvím o tom, že by očividně roztáhla nohy všem, kdo o ní projevy zájem. A Králové? Banda rozmazlenych děcek, kteří jsi sou vědomí, že díky penězům můžou takřka cokoliv a ono jim to projde. Prostě jsem měla občas chuť, popadnout je a pro fackovat. Ale jsem zvědavá kam tenhle příběh bude směřovat. Třeba změním názor

Lavina
22.04.2022 4 z 5

Zajímavá kniha plná napětí a překvapení. Hodně podobná Hejnu havranů, kde nedočkavě vyhlížím další díl.Tady už jsou všechny díly jen mít tolik času, neboť se nemůžu odtrhnout.

ondrahasic
19.04.2022 4 z 5

Tak nevím. Příběh vypadá vcelku strhující. Přečteno zas chvíli. Chvílemi jsem si připadal jako při čtení 50 odstínů a když už jsem se na to začal těšit kniha volným tempem přešla zpět do svého příběhu.
Každopádně je to o bandě zazobaných amerických teenagerů. Uvidíme co v dalším díle.

AndyYoggy
08.04.2022 2 z 5

S touto knihou si nějak nevím rady. Podle anotace působí jako teen misteriórní detektivka? A celkem dobře působila i prvních asi 70 stránek. Ovšem potom to přišlo - špatně napsané erotické scény, hlavní hrdinka samé sprosté slovo - chápu, je to teenager, ale stejně mi to v knížce velmi vadilo. A já si jen říkala, proč to vlastně čtu - toto totiž není můj šálek kávy. Střídaly se zde momenty, kdy jsem si říkala, ale to přece není tak hrozné, s okamžiky, kdy se to absolutně nedalo číst v poměru 1:9. Někdo by mohl říct, proč jsem tedy ve čtení pokračovala. Prostě to tak mám, nemám ráda rozečtené knihy. Ovšem konec mě překvapil. Byl zajímavý. Možná to bude ten důvod, proč právě kvůli obsahu (erotické scény nutno přeskakovat) budu pokračovat ve čtení druhého dílu. Snad to bude o něco lepší než díl první.

Nioba
07.04.2022 5 z 5

Za mna, je tato cela seria ze wau, milujem taketo knihy, je v nich vsetko a nikdy neviete, co od toho mozete cakat. Urcite sa Amo zaradila medzi moje oblubene autorky. Zhltla som vsetkych 5 casti hned a uz len dufam, ze sa coskoro objavia aj dalsie.
Potrebujete ale na to klud, bez ziadnych vonkajsich vplyvov, lebo sa vam moze stat, ze sa budete k niektorym pasazam vracat, aby ste ich pochopili.
Vtiahne vas to tak do deja, ze knihu nechete odlozit a stale sa k nej musite vracat, ze ved precitam este kusok a idem robit, co treba.
Ked mate radi napatie, tajomstvo a samozrejme vela nesputaneho, drsneho sexu, smelo sa pustite do citania.

Micandy
27.03.2022 3 z 5

Teda nějak nevím, jak tuhle knihu hodnotit. Bylo to šílené, drsné a chvílemi strašidelné a hlavně čtivé. Moc se mi nelíbilo, jak se sebou Madison nechala mávat. To bylo pod úroveň normální holky, ale ona byla taky trochu praštěná :-). V knihovně jsem zahlédla celou sérii až budu mít chuť tak se možná vrhnu na další díl. No zkrátka není to pro každého.

Xena011
25.03.2022 5 z 5

Skvělá kniha a série, ihned ten začátek mě vtáhl do děje, že jsme musela číst dál a dál bez pokud možno sebemenších přestávek. A nejvíc mě na knize baví ty tajemství, kterým postupně přicházíme na kloub. Láska a moje oblíbená tématika mafie, i když občas zvrácená. Skvělý únik z reálného světa. Po tak dlouhé době mi ty knihy opravdu scházeli. Je to zase skvělý pocit se ponořit do děje a jiného života - nenahraditelná strava pro duši.

MonaLisa42
22.03.2022 5 z 5

Naprosto fantastická kniha.
Děj i postavy zbožňuju a toužím se dozvědět, jak to bude dál. Líbí se mi mnoho záhad a tajemství. V knize je úplně jiný svět než ten náš.
Medison je odvážná dívka, která mě stále překvapuje. O Králech zatím nevím, co si myslet.
Hned se vrhám na druhý díl. Moc děkuji!!!