Egregory. Strážní andělé?

Kniha ruského autora se zabývá sílami, které působí na lidi a ovlivňují jejich myšlení i chování. Cílem je tyto síly nejenom odhalit, pojmenovat a poznat, ale také se je naučit ovládat a pozitivním způsobem využívat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243754/egregory-strazni-andele-243754.jpg 42
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Eugenika

Egregory, 2002

Kniha Egregory. Strážní andělé?

Drohtnian
23.09.2019

Po přečtení můžu srovnávat se "Strážní andělé? Egregory", co byl jakýsi předchůdce tyhle knihy. První část byla doslovnou kopii první části starší verze, co je dobře, protože starší verze mi přišla dobrá.
Ve druhé části byli ale jiné kapitoly, které mi sice připadaly míň kontroverzní ale i míň zajímavé. Rušivě na mě působilo zapomenuté odkazovaní textu na kapitoly, které v tyto verzi nejsou. Celkově však hodnotím knihu jako obohacení pro každého kdo se zajímá o fenomén egregorů.

Drohtnian
26.08.2019

Informace o egregorech se hledají těžko, a i když jsem neměl velké očekávání, byl jsem milo překvapen.
Problematika egregorů byla vysvětlena z pozice běžného profesního a osobního života, co a proč jsou přivedeny v bytí ale taky jak se od nich osvobodit. Autor píše srozumitelně a s jeho úvahami se lze lehko ztotožnit, protože do sebe zapadají. Knihu bych doporučil každému.

M-arta
26.01.2019

Zajímavý alternativní pohled na fenomén kolektivního nevědomí.

Ženy, které běhaly s vlky
Ženy, které běhaly s vlky