Egregory. Strážní andělé?

Egregory. Strážní andělé? https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243754/mid_egregory-strazni-andele-243754.jpg 4 6 4

Kniha ruského autora se zabývá sílami, které působí na lidi a ovlivňují jejich myšlení i chování. Cílem je tyto síly nejenom odhalit, pojmenovat a poznat, ale také se je naučit ovládat a pozitivním způsobem využívat.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

Egregory , 2002

valecekm
04.04.2023 3 z 5

Problematika egregorů je zde poměrně dobře principiálně popsána, akorát po mém osobním poznání spousty dalších informací z jiných informačních zdrojů se domnívám, že mnoho uvedených tzv. egregorů ve skutečnosti nejsou tím, za co je autor knihy sám považuje, nýbrž mohou mít dokonce i poměrně fyzičtější formu ;-).

Drohtnian
23.09.2019 3 z 5

Po přečtení můžu srovnávat se "Strážní andělé? Egregory", co byl jakýsi předchůdce tyhle knihy. První část byla doslovnou kopii první části starší verze, co je dobře, protože starší verze mi přišla dobrá.
Ve druhé části byli ale jiné kapitoly, které mi sice připadaly míň kontroverzní ale i míň zajímavé. Rušivě na mě působilo zapomenuté odkazovaní textu na kapitoly, které v tyto verzi nejsou. Celkově však hodnotím knihu jako obohacení pro každého kdo se zajímá o fenomén egregorů.

Drohtnian
26.08.2019 3 z 5

Informace o egregorech se hledají těžko, a i když jsem neměl velké očekávání, byl jsem milo překvapen.
Problematika egregorů byla vysvětlena z pozice běžného profesního a osobního života, co a proč jsou přivedeny v bytí ale taky jak se od nich osvobodit. Autor píše srozumitelně a s jeho úvahami se lze lehko ztotožnit, protože do sebe zapadají. Knihu bych doporučil každému.

M-arta
26.01.2019 5 z 5

Zajímavý alternativní pohled na fenomén kolektivního nevědomí.

andělé strážní andělé

2010  87%Egregory. Strážní andělé?
2013  91%Omezující mateřská láska
2008  100%Přehnaná mateřská láska