Přehnaná mateřská láska

Mateřská láska je globální fenomén, který je starý jako lidstvo samo. Základní myšlenkou této knihy je skutečnost, že příliš mnoho mateřské lásky škodí – a plodí spoustu problémů. Pokud si přečtete tuto knihu, trochu o tom popřemýšlíte a budete chvíli pozorovat svět kolem sebe, možná zjistíte, že věci se mají jinak, než se domníváte. Ale nejdůležitější je, že přijdete na to, co byste mohli ve svém životě změnit, abyste byli šťastnější. V knize najdete spoustu návodů, jak vylepšit vztahy s rodiči, dětmi, partnerem a příbuznými, uvidíte rodinné konstelace v jiném světle a odhalíte, proč některé z nich neklapou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65452/prehnana-materska-la-65452.jpg 51
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Eugenika

Kniha Přehnaná mateřská láska

Drohtnian
15.11.2019

Někrasov je pro mě objev. Všechny jeho knihy otvírají oči.
Tato kniha je víc zaměřena na základní myšlenku, že když chcete aby bylo vaše dítě šťastné, zaměřte se na vlastní štěstí se svým partnerem a výsledky se dostaví. Láska k dítěti nesmí jít na úkor lásky k partnerovi. Když se tento hodnotový řebříček napraví, dítě bude víc schopné uspět i ve bádání vlastního štěstí.
Autor dokládá tvrzení příběhy a pozorováními z letité praxe psychologa.
Za sebe můžu říct, že mě autor přesvědčil.
Kniha je cílena nejen na začínající matky, syny, ale i tchyně, které svoje děti nadále "přehnaně milují".

Anatolij Někrasov
ruská, 1950

všech 11 knih autora

Kniha Přehnaná mateřská láska je v