Umění milovat

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtivý a oblíbený autor Anatolij Někrasov přináší v knize Umění milovat duchovní a psychologické poznatky, které může ve svůj prospěch využít doslova každý z nás. Zkoumá mezilidské vztahy i lásku - muže a ženu, vztah k dětem a rodičům, a dokonce i lásku k vlasti a národu. Zabývá se rovněž tím, co se děje s člověkem po smrti a jak co nejlépe zvládnout odchod blízké osoby. Kniha je napsána na základě bohaté osobní zkušenosti a rozsáhlé psychologické praxe autora a skutečně pomůže vyhnout se mnoha problémům a najít řešení různých životních úkolů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121342/umeni-milovat-121342.png 4.43
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Eugenika
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Umění milovat

Přidat komentář
Drohtnian
21.10.2019

Někrasov je pro mě člověk, který mi přináší impulsy na zamyšlení z jiné galaxie. Po přečtení knihy rozumím lásce úplně jinak, než doteď. I když v některých věcech nesouhlasím, rozhodne rozšířil moje chápani světa. Nejvíc mě zaujala tematika o omezující mateřské lásce, která byla doplněna o situace z praxe psychologa.

Varvara
24.08.2015

Kniha, která by měla být povinnou četbou. Někrasov tu rozebírá různé podoby lásky, lásku k sobě, k partnerovi, dětem, rodu či vlasti a píše o jejich správné hierarchii. Přináší pro většinu lidí myslím revoluční myšlenky. Např. že mateřská láska by měla být až za láskou partnerskou, neboť děti se stejně nejlíp můžou vyvíjet v harmonickém a láskyplném prostředí, které vzniká mezi partnery. Velmi zajímavá kapitola je také ta o milostných trojúhelnících a potěšila mě i část věnovaná smrti.


Doporučujeme

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Humorné příhody očima odvážného otce
Humorné příhody očima odvážného otce
Pět jazyků lásky
Pět jazyků lásky
Najděte si svého marťana
Najděte si svého marťana