Egomaniak

Egomaniak https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371983/mid_egomaniak-V4j-371983.jpg 4 1239 250

Mladá psychologička Emerie sa práve udomácňuje vo svojej novoprenajatej newyorskej kancelárii, keď ju prepadne akýsi chlap. Emerie ho považuje za vlamača, no vysvitne, že tým nepozvaným hosťom je v skutočnosti ona. Nóbl kancelária patrí právnikovi Drewovi Jaggerovi, a kým dovolenkoval na Havaji, jeho priestory prenajal Emerie nejaký falošný realitný agent. Na druhý deň, po výsluchu na policajnej stanici, sa Drew nad ryšavkou zľutuje a dá jej ponuku, ktorá sa v jej zlej finančnej situácii neodmieta – môže zostať v jeho kancelárii, kým si nenájde iné miesto, výmenou za pomoc pri dvíhaní telefónov. Emerie by mala byť vďačná a držať jazyk za zubami, lenže keď počuje, aké rady rozdáva tento rozvodový právnik klientom, ide ju roztrhať. Emerie je totiž manželská poradkyňa a vzťahy napráva, nie rozvracia. Lenže Drew je nafúkaný, arogantný, samoľúby chlap, nadšený sám zo seba, a tak sa napätie medzi nimi stupňuje. Bože, keby aspoň nebol taký príťažlivý!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Egomaniac , 2017

tanecnica
07.02.2021 4 z 5

Tohle mě baví :-) Oddechovka, pobaví, rozesměje a není úplně blbá. Ideální kontrast dvou hlavních postav, mezi kterými to pekelně jiskří. Doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout a nechce se Vám přemýšlet.

Jenny46
06.02.2021 5 z 5

Další pohodové čtení .o)

Lucynell
02.02.2021 4 z 5

Skvělý, vtipný, oddechový příběh. Tato autorka mě opět nezklamala. Moc se mi líbily dialogy mezi Drewem a Emerií nabité humorem i vášní.

e.hawe
02.02.2021 5 z 5

Senzační čtení. Příběh prokládaný erotikou, jehož hlavní postavy mají charakter, perfektní literatura na víkend.

Janík511
30.01.2021 5 z 5

Další vtipná oddychovka na zpříjemnění víkendu. Tuhle autorku mám ráda. Její styl mě prostě baví!!

janina66
29.01.2021 5 z 5

Výborná a čtivá oddychovka. Moc se mi líbil začátek a slovní přestřelky mezi Drewem a Emerií. Oba moc sympatičtí a krásný závěr knihy. Při četbě jsem si odpočinula.

Ketfl
27.01.2021 5 z 5

Jé, to bylo tak krásný. Obě hlavní postavy byly moc fajn, sympatické a vtipné. Navíc, Drew a ta jeho nevymáchaná tlamizna? To si nejde nezamilovat. K tomu všemu pěkná zápletka a ještě lepší závěr, při kterém moje srdíčko opět plesalo blahem. Krásná oddychovka, Vi to prostě umí napsat.

betule3
20.01.2021 4 z 5

Poslední dobou jsou nenáročné knížky to jediné, co zvládám číst. Tahle byla moc fajn. Hlavní hrdinka stála, na rozdíl od velkého množství ostatních, nohama na zemi a její smýšlení a rozhodování dávalo smysl. Líbilo se mi zakomponované hlubší téma, které tu bylo skvěle zpracované.

lihate
14.01.2021 5 z 5

Na knížkách od Vi se mi moc líbí, že je v příběhu vždy zakomponované nějaké hlubší téma. Stejně i v této knize. Postavy byli všechny velice sympatické, zvláště jsem si užívala rýpavé rozhovory mezi Drewem a Emerií.

petkasable
11.01.2021 5 z 5

Oddechové a pohodové čtení

JanuldaN
07.01.2021 3 z 5

Poslední dobou nemůžu číst nic jiného, než samé oddechovky. Asi je to dobou... Poslední kniha s vážnějším tématem mne na několik dnů doslova "odstavila". Takže jsem i tentokrát sáhla po něčem jednoduchém, milém a zamilovaném. Příběh byl krásný, hlavnímu páru jsem fandila.

martinka3875
31.12.2020 5 z 5

Úžasná knížka ani jsem se od ní nemohla odtrhnout

derrry
10.12.2020

Přečteno kvůli výzvě, protože to má hnusnou obálku. Ale s klasikem řečeno never more.

Raislin
10.12.2020 5 z 5

Krásný příběh! Za mě jeden z top od autorky!

EvaSupovic
08.11.2020 5 z 5

Opět boží

Ka-čí
06.11.2020 5 z 5

Hezký příběh na rozptýlení tak akorát

Klaaarka
01.11.2020 5 z 5

Podle nazvu jsem cekala trochu neco jineho,ale musim rict,ze co jsem dostala v teto knize stalo za to. Libila se mi. I jsem se zasmala. Autorka( a jeji casta spoluatorka)jsou v ramci zanru podle me top.

janaky
10.10.2020 5 z 5

Myslím si, že sa autorke kniha podarila. Spaja všetko, čo mám ráda dohromady. Humor, romantika, napatie a erotiku. Najviac má upoutalo ako sú spojené hlavne postavy prostřednictvím svých zaměstnání. Myslím si, že stojí za to si přečíst.

Zuzana207
11.09.2020 5 z 5

Táto autorka dokáže vytvoriť krásne oddychové dielka. Do príbehu Drewa a Emerie namiešala správny pomer romantiky, humoru, napätia, erotiky. Výsledkom je veľmi pútavé čítanie, hlavné postavy si hneď obľúbite a knihu budete len ťažko púšťať z ruky. Ďalšia skvelá lahôdka k vášmu oddychu! :-)

werkissek
01.09.2020 5 z 5