Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1534 1534

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

Samira
18.03.2014 4 z 5

Dlouho jsem váhala, jestli pět nebo čtyři hvězdičky, ale je to tak něco mezi. Knížka je krásně psaná, moc se mi líbí i vedlejší linie postav. Braden je skvělá mužská postava, ale skoro anděl. Chválím prostředí i erotické scény. O hvězdičku méně dávám kvůli hlavní hrdince, ne že by byla špatná a nezpochybnuji, že to měla těžké. Ale byly chvilky, kdy její velmi složitá osobnost byla na mě až moc. Celkově je ale knížka opravdu vydařená.

Erica
16.03.2014 1 z 5

To je tak málo originální, že se mi to ani nechce komentovat. Přijde mi, že to autorka psala podle nějaké příručky, jak napsat erotickou knihu, a protože se jí nedostávalo fantazie, tu nahlédla do Odstínů, tu do Sylvie Day. Hrdinka je tak traumatizovaná, že s ní ani člověk nemá soucit a její trápení ji nevěří. Konec je pak neuvěřitelně zdlouhavý, nenápaditý, fakt jsem ráda, že to mám za sebou. Nejsmutnější je, že jsem si v duchu a nerada říkala - zlaté Odstíny!

Petrasuvicka
15.03.2014 3 z 5

Do půlky jakž takž, od půlky příšerně hloupé a naivní a posledních sto stran jsem prolistovala, protože to byla prostě ztráta času

Sádina
19.02.2014 5 z 5

Hlavní hrdinka nepracuje pro neodolatelného a nechutně bohatého hlavního hrdinu... Erotika vyvrcholila až po 150. stránce - HURÁ :D! Joss mi občas nešla při chuti, ale ten Braden :)! Vtipné, romantické, dramatické... Za mě palec nahoru :)

Catie_
17.02.2014 5 z 5

Někdy mě ta holka štvala, i když vím, že to neměla lehké....je to klasický romantický standard, takže za 3* :)

P.S. Kamarádka mě "přesvědčila", ať si přečtu zbytek série, začala jsem znovu tímto dílem, abych si vše připomněla...nevím, jestli to bylo náladou, větším pochopením pro hrdinku, nebo mým obdivem k Bradenovi, ale tentokrát to bylo za 4* a po přečtení této série u toho hodnocení i zůstanu :)

IFu
16.02.2014 4 z 5

Od žádné knihy se nemohu odtrhnout. Ani tuto jsem neodložila dřív, než jsem jí dočetla. Příběh pěkný, líbilo se mi to. Musím ale říci, že jsem neměla problém jít spát, či trávit čas v práci, aniž bych pokračovala ve čtení. U některých knih mám pocit, že mi něco uteče, zde jsem byla v klidu. Těším se na další díl.

danae1515
14.02.2014 1 z 5

Protože každou knihu dočtu, neodložila jsem ani tuto a v podstatě jsem se občasným přeskočením protrápila až do konce. Takové nějaké nijaké, od všeho něco a celkově nic, láska, erotika, drama, trauma, nemoc..... Jakoby učnice na spisovatelku povinně napsala knihu podle učebnice "jak se píše román". Výsledek? Přirovnala bych to, jako když se mi hrozně nechce a musím uvařit bramborový guláš pro patnáct lidí, místo uzeného tam nakrájím levný točený, nedosolím, málo česneku, málo majoránky, málo provařím mouku a nakrájím k tomu včerejší chleba. Asi jsem namlsaná z právě přečtených několika skvělých knih a tato mě trošku zklamala.

Mergirus
09.02.2014 5 z 5

Strhující děj, tuto knihu jsem přečetla jedním dechem a v jednom dni. Nechybí zde dostatek erotiky ani humoru. Doufám, že Samantha Youngová bude ve své tvorbě pokračovat ve stejném duchu.

Styblice
09.02.2014 5 z 5

Kniha mne velice překvapila. U některých pasáží erotických scén jsem se opravdu hlasitě smála. Knihu jsem měla přečtenou za necelé dva dny. Krásně napsané, skvěle se čte - doporučuji všem milovnicím erotiy vs. pana dokonalého! :)

georginaa
08.02.2014 3 z 5

Jak jsem se v úvodu dočetla, že se příběh odehrává ve Skotsku, byla jsem natěšená. A bohužel hned zklamaná. O samotném Skotsku ani zmínka, jen ulice kam se hlavní hrdinka přestěhovala a kde pracovala a to bylo vše. Což se mohlo více rozvinout o skvělou přírodu apod. Samotné chování Brandona mě občas šokovalo, hraje si na ukázkového chlapa a má velice vlastnické chování, což je poněkud divné, když někoho neznáte a hned mu nařizujete co má a nemá dělat. Nu což....i takový se mezi námi najdou.

La Fiera
07.02.2014 3 z 5

Zajímalo by mne proč v žánrově podobných knihách mají hlavní hrdinové vždy pohnutou minulost. Jak se to neustále opakuje je už trapné. :D
Celkově to nebylo špatné, ale chyběla mi jakási jiskra příběhu. A to jsem se na prostředí Skotska tak těšila, konečně změna od USA. První polovina knihy se mi líbila poněkud víc než ta druhá. A to, že se mi hodně zprotivila Joss raději nezmiňovat, ona mi docela nesedla ani na začátku. Zamotání Elliina osudu do příběhu, se mi zdálo až moc překombinované.
Nevím jestli je to tím, že jsem si zvykla v poslední době na čtení v angličtině, ale ten překlad v některých chvílích... no měla jsem sto chutí rvát si vlasy.
Hodnocení něco mezi 3 a 4 hvězdičkama o něco blíž k těm třem.

Paithe
04.02.2014 5 z 5

Dokonalá kniha! Opravdu mne překvapilo, jak poutavě je napsaná. Vtipná, romantická, erotická a tak dojemná. Splňuje všechny předpoklady pro úžasný příběh! :))

trynitrix
02.02.2014 5 z 5

Líbila se mi knížka mnohem lepší příběh než to co jsem četla předtím v podobném žánru. Tady jsem se spíš přikláněla k postavě Bradena který byl na chlapa až moc v pohodě (Sympaťák) a Joss hold nevyrovnaná. Příběh má vášeň, cit, lásku spoustu emocí :-) moc pěkný .

Nuttelka
31.01.2014 5 z 5

Super čtení,kniha mě chytla a nepustila,smála jsem se s nimi i brečela... dávám plný počet

barborelka
27.01.2014 4 z 5

Tak spíš než erotický román bych to zařadila jako romanťák.
Hlavní hrdinka mi lezla krkem ale za to Braden byl frajer :-), příjemný popis děje,lehká zápletka, pěkná obálka.....jediné co bych malinko vytkla bylo často se opakující přirovnání ( jsi jak z doby kamenné), ale to je asi v každé knize, někde je to vnitřní bohyně nebo jiný vnitřní barometr :-)

lusesita
26.01.2014

Je to dobry pribeh libil se mi ale hlavni hrdinka me neskutecne stvala

Otmarek
26.01.2014 5 z 5

Po nedočtení 50 odstínů šedi jsem váhala, zda číst další erotický román. A přiznám se, že kdyby ho jeden e-shop neměl za akční cenu 49,-Kč, nekoupila jsem si ho. A již po přečtení několika stránek jsem nelitovala, je to úplně jiný šálek kávy než 50 odstínů... Romantičkám doporučuji :) A těším se na další díl série.

sssmrcek
26.01.2014

S knížkou jsem byla moc spokojená. Moc pěkně se četla ;) ...doporučuju ;) :)

chadulka
26.01.2014

Přečteno jednmí dechem:-)knížka je moc hezky psaná....bude to další z knih kterou si budu pamatovat!!!!:-)

malazluta
24.01.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh, skvěle napsaný. Už na začátku je čtenáři jasné, že nakonec všechno dobře skončí, ale i tak jsem ji přečetla jedním dechem a jen těžko se od ní odtrhávala.