Dreamologie

Dreamologie https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309933/mid_dreamologie-0F5-309933.png 4 280 81

Kdo by nechtěl potkat kluka svých snů? ...A jak se vůbec stane, že se do někoho zamilujeme? Alice potká kluka svých snů – doslova. S Maxem toho od dětství prožili spoustu, pojí je dlouhá léta přátelství, ale i vzájemných sympatií – až na to, že vše se odehrává pouze v jejich snech. Když se pak Alice se svým otcem přestěhuje z New Yorku do Bostonu a začne chodit na novou školu, je pro ni velkým překvapením, když Maxe ve třídě potká – krásného kluka z masa a kostí. Cestu k sobě ale nenacházejí snadno. Za vším vězí dávný experiment, který jim hranici mezi realitou a snovým světem nadlouho rozostřil. Komediální příběh s laskavě potrhlými hrdiny a spoustou sympatických postav, které čtenáře donutí smát se nahlas!... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Dreamology: A Love Story , 2016

Magdyla.8
26.03.2018 3 z 5

Nádherný lehký a romantický příběh, co potěší na duši a vykreslí úsměv na tváři.

evelis48
18.03.2018 4 z 5

Boží. Trochu uspěchaný konec, chvílemi až moc sladké, ale oceňuji autorčinu fantasii. Moc se mi to líbilo. ♥

Lenas2412
12.03.2018

Celkem dobrá knížka, ale spíš bych ji doporučila jako oddechové čtení, neurazí ani nepřekvapí... Osobně si myslím že by se s příběhem dalo udělat mnohem víc... :)

MíšaK.
01.02.2018 4 z 5

Oceňuji originální téma, ale popis toho, co se dělo při "léčbě" by nebyl od věci

AnetV
31.01.2018 3 z 5

Milá oddechovka se zajímavou zápletkou, jen ten konec mi přišel uspěchaný

Petra17
02.11.2017 4 z 5

Celkem příjemná, milá, roztomilá oddechovka, kterou jsem četla s úsměvem na rteh... :)

rarášek
22.10.2017 4 z 5

Nádherná oddechovka, kde se sny stanou skutečností. Je sice pravda, že plně nevyužila svůj potenciál, ale i tak jsem si čtení užila. :)

Pei8
29.09.2017 4 z 5

Bylo to příjemné čtení. Kniha neurazila, ale přece jenom jsem od toho čekala trochu víc. No, ale jinak příjemná oddechovka.

elik-play5518
28.09.2017 4 z 5

Bylo to milé

Hayley_Wilson
08.09.2017 4 z 5

Kniha je příjemná a veselá. Obzvlášť jsem si oblíbila postavu potrhlého Olivera. Nápad propojených snů mě zaujal, i když bych v knize některé procesy uvítala popsané více dopodrobna. Kniha mi zvedla náladu, a to se stačilo jen podívat na obálku nebo přečíst název některé kapitoly. Příjemné, odpočinkové čtení, které můžu jen doporučit.

Alča31
06.09.2017 5 z 5

Příjemná teen knížka. Chvílemi mě trochu štval Max kvůli svojí nerozhodnosti ale vzhledem k situaci jsem to chápala. Jinak ji musím vážně doporučit je to úžasný poutavý příběh

maxihrosik
28.08.2017 3 z 5

Při prvním rozhovoru s ředitelem nové školy se Alice dozví, že je nadšený z jejích skvělých známek z předchozí školy, ale nezdá se mu slovní hodnocení učitelů, kteří ji jednotně označují jako nevyhraněný potenciál. Myslím, že téměř stejnými slovy lze popsat tuto knihu - nevyužitý potenciál. Nápad dobrý, ale povrchně zpracovaný a nedotažený. Škoda.

kedlis
20.08.2017 3 z 5

Dreamologie byla příjemnou oddechovou knihou. Postavy byly sympatické, příběh plynul neuvěřitelně rychle a než jsem se nadála četla jsem poděkování autorky. Ale i tak mě trochu mrzí to, že kniha postrádá vysvětlení ohledně propojení snů Alice a Maxe.

Katty3007
09.08.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Moc milá a čtivá kniha.

Adelin239
23.07.2017 5 z 5

Jak se píše na obálce knihy....opravdu jsem se některým částem zasmála :D
Kniha byla jedním slovem krásná. Lehké, nenáročné čtení, které čtenáře vtáhne do děje a přiměje je knihu dočíst do konce. Musím uznat, že nápad na děj je velice zajímavý a poutavý. Proto mi nezbývá nic jiného než dát pět hvězdiček, protože jsem s knihou byla maximálně spokojená :)
Kdo by chtěl alespoň trochu snít, tak si tuhle knihu určitě přečtěte!

Jasomknihomolka
28.06.2017 3 z 5

Nenáročné napísané. Postavy som si obľúbila. Miestami som si myslela, že sa to deje mne nie Alici. Zistenie ako to s tými snami je bolo prekvapujúce. Zbližovanie Alici a Maxona pre mňa bolo príjemne zvláštne. Proste super knížka.

Nikyyy
25.06.2017 5 z 5

Kniha byla čtivá a velice mě bavila. Děj knihy mě mile překvapil.Ze zezačátku jsem tušila,jak to s Alicí a Maxem dopadne.

Ver-ča
15.06.2017 5 z 5

Skvělá knížka od prvního dne ,co jsem začala číst jsem se nemohla odtrhnout a konec knížky mě překvapil.

DracoMalfoy
31.05.2017 3 z 5

Tak 3 a půl, snad čtyři. Asi nejvíc mi vadil Maxon, ten kluk byl furt tak nerozhodnej a náladovej... no topový to teda nebylo.

Vianescee
27.05.2017 2 z 5

Nejspíš už jsem na tohle moc stará, protože mě to prostě nebavilo. Neskutečně růžový obal mě spíš zahanboval, když jsem knihu vytáhla na veřejnosti. V ději mi nějak chyběly zvraty a akce, na které jsem zvyklá. Stejně tak mě nenadchl ani styl psaní. Kniha, která donutí čtenáře smát se nahlas? Ani ne... Potom co jsem četla třeba Skleněný trůn, jsou mé představy hlavní hrdinky i dalších postav trochu jiné. Ale chápu, že tohle nemůžu očekávat vždy a že se jedná o jiný druh literatury. Jinak nápad určitě zajímavý, jen bych ho rozvíjela trochu jinak. Třeba mi tam chybělo vysvětlení, jak je vlastně propojila ve snech. Jako jak to dokázala? Takže dávám dvě hvězdičky za celkem příjemné jednoduché čtení, a protože jsem tu knihu koneckonců dočetla.

sny pro dospívající mládež (young adult) romance

Lucy Keating
americká