Dracula, má láska

Dracula, má láska https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77614/mid_dracula-ma-laska-xbf-77614.jpg 4 106 24

Uznávaná spisovatelka historických románů Syrie Jamesová se chopila proslavené literární klasiky Brama Stokera Dracula a bravurním způsobem ji převyprávěla očima ženy. Nesmrtelný mýtus získal romantické a smyslné obrysy… Mína Harkerová je rozpolcená mezi dvěma muži. Přestože upřímně a oddaně miluje svého manžela, Jonathana Harkera, který téměř zahynul při známých děsivých událostech v Transylvánii, je zároveň neodvratně přitahována k charismatickému, ale nebezpečnému panu Wagnerovi. Brzy se ukáže, kým tajemný cizinec ve skutečnosti je, avšak pro Mínu, která v sobě poprvé objevila skutečnou vášeň, je již pozdě.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Dracula, My Love: The Secret Journals of Mina Harker , 2010

šmudlík
13.02.2013 3 z 5

knížka mě zaujala a do poslední chvíle jsem byla zvědavá jak dopadne. Mísily se ve mě pocity, jestli mám fandit Draculovi nebo hodnému muži hlavní hrdinky.

Michelle93
21.10.2012 3 z 5

Hezká knížka, psáno z pohledu Míny, líbilo se mi to :)

Kelly32
22.07.2012 4 z 5

Tato kniha je určena pro ty, kteří vždycky fandili vztahu Míny a Draculy. Zde se ho nabažíte až až. Kdo fandí Draculovi jako kladnému hrdinovi, vzhůru do čtení! ( Podle mne to mělo skončit o 20 stránek dřív.. :/ )

padajicidvere
25.11.2011 4 z 5

Jak jsem začala číst první řádky, měla jsem strach že mě tato kniha přestane bavit. Ovšem můj první dojem byl špatný! Jen po pár stránkách došlo do milostného a při tom napínavého děje! Pan Wagner mě okouzlil stejně tak jako Mínu. Když snila, snila jsem já. Když tančila, tančila jsem i já. Děj mě natolik zaujal, že jsem četla celé dny abych věděla, co se stane o stránku dál. Fandila jsem Draculovi, věřila jsem že tento román by mohl být trošku jinak, než klasický příběh... . Bohužel nebyl, a tím jsem trochu smutná. Ale nic nezmění můj názor, že je to ten nejkrásnější příběh, který jsem kdy četla !

upíři Anglie 19. století Drákula

Syrie James
americká
2011  84%Dracula, má láska
2008  84%Ztracené memoáry Jane Austenové
2012  90%Tajné deníky Charlotty Brontëové

Kniha Dracula, má láska je v