Tajemství mluvících stromů

Tajemství mluvících stromů https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254734/bmid_tajemstvi-mluvicich-stromu-254734.jpg 5 25 5

Dračí srdce (A. Galán) série

Jaké tajemství v sobě ukrývá tajemná kniha? Kale konečně získal svého vlastního draka - Mondraga. Splnil těžkou zkoušku a utkal se se zlým Murdou i se zabijáckými draky starosty Wickenburga. Mondragovi se podařilo tajně vynést ze starostova hradu záhadnou knihu, která mluví lidským hlasem. Na jejích stránkách se objevují tajuplné vzkazy, které naše přátele posílají do nebezpečného Mlžného lesa. Překonají s pomocí Mondraga další překážky? Kdo je tou zahalenou postavou, ze které mají mluvící stromy strach? A co se našim přátelům přihodí na Vlčím kopci? To vše se dozvíte v dalším dobrodružství nerozlučných kamarádů a jejich draků.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Rídel y los árboles parlantes

JankaV80
19.09.2020 5 z 5

Naprostou souhlasím s hodnocením knihy uživatele Isew. Po přečtení 2. dílu se syn těšil moc na 3. díl ....... tak moc, že jsme ho začali číst hned, jak bylo možné. Opravdu vydařená série :)

Isew
17.08.2018 4 z 5

Druhý díl byl zajímavější než první. Jsem velký fanda knihy Rídel. I Dub Dubiňák si mě získal a vůbec se mi to líbí a těším se na další pokračování. A bude Kat ten, který byl v knize naznačen?

Mon12
25.12.2015 4 z 5

Opět se mi knížka líbila, je čtivá a krásně napsaná. Jediné, co mě mrzí, je děj, který bude trvat několik dílů. Mám totiž přečtený i třetí díl a záchrana lesa je teprve sotva v polovině. Počkám, třeba v šestém díle (nevím, kolik bude dílů) by už mohl děj gradovat. Stojí tedy za přečtení, jen na konec příběhu si musíme delší čas počkat.

Knižní střípky
31.10.2015 4 z 5

Opět další dětský titul, po které jsem ze zvědavosti sáhla, abych zjistila, zda jej mohu doporučit k přečtení své dcerce a ano, velmi ráda jí tuto knihu doporučím.....příběh je psán moc hezky, dobře se čte, hrdinové se svými draky jsou strašně fajn děti, které si pomohou vzájemně, když je to zapotřebí.....moc pěkné i poučné

JanaDor
24.06.2015 5 z 5

Dnes se mi do rukou dostala horká novinka druhého dílu Dračí srdce. Co vás může lépe přesvědčit, jak jsem se na ni těšila, než to, že jsem všeho nechala a začala ji ihned číst. Je to kniha pro děti s větším písmem a s nádhernými ilustracemi. Proto jsem věděla, že ji budu mít za chvíli přečtenou. A tak se stalo. S klidným srdcem zcela upřímně sděluji, že se mi i druhý díl velmi líbil. Bavil mě a já se těším na pokračování.

Ana Galán
španělská, 1964
2015  88%Velká zkouška
2016  90%Páté semínko
2015  90%Tajemství mluvících stromů
2016  94%Záhada zelené jeskyně
2016  90%Úkol pro Mondraga

Kniha Tajemství mluvících stromů je v