Páté semínko

Vypravte se společně s našimi kamarády a jejich draky na cestu za novým dobrodružstvím a odhalte velká a překvapivá tajemství. Mluvící kniha Rídel prozradí Kalovi, že další semínko se nachází v Tulském parku. Když se jej ale s kamarády vypraví hledat, park je plný lidí. Kale vymyslí zoufalý plán: v noci všichni utečou ze svých hradů, aby mohli pátrat po semínku. Nevědí však, že na ně někdo nastražil lest, která může znamenat konec jejich poslání… Kdo je zradil? A proč se starosta rozhodl vypsat odměnu na Kurielovu hlavu? Poutavé příběhy plné dobrodružství a fantazie si získaly oblibu u dětí po celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312314/draci-srdce-6-pate-seminko-2wO-312314.jpg 512

Dračí srdce (A. Galán) 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

El árbol del Tule, 2013

Kniha Páté semínko

JankaV80

Super šesté pokračování série o 4 kamarádech a jejich dračích. Čím blíž jsou děti tomu, aby získaly všech 6 semínek a zachránily Mlžný les, tím je to napínavější. Tentokrát přijde zrada při noční výpravě. Doma držíme palce, ať to všechno dobře dopadne a jsme zvědaví na poslední díl z této série :)

Isew
12.09.2018

Noční výprava skončí neslavně. A kde je semínko? Zase komplikace, ale brzy se vše vyřeší. Nebo ne? Ty jo, vypadá to, že to nedají. Jsem napnutá jak struna a beru do rukou poslední díl.

agatha2
27.02.2017

Zde snad není ani co vytknout. Za mě výborná knižní série pro děti, má 8letá dcerka ji miluje a mi se také moc líbí. Síla přátelství čtyř kamarádů a jejich draků by mohla býti příkladem i nám dospělým.

jarynek
12.01.2017

Další super pokračování fantasy série pro menší školáky. Kouzla, draci, přátelství, těžký úkol, který musí hlavní postavy splnit, záporné postavy, které vše ztěžují. S dětmi jsme rychle přečetli a už se těšíme na další díl. Na to, jak je kniha krátká a obsahuje ještě hodně obrázků, tak obsahuje hodně děje. Až mne překvapuje, co vše se za jednu knihu stane. Kresby jsou čím dále lepší.

JanaDor
24.10.2016

Série Dračí srdce má v pořadí již šestý díl, který si drží kvalitní úroveň těch předešlých. Je dobře, že jsou i série určené začínajícím čtenářům jako je tato. Knihy obsahují jednoduché, kratší věty. Má větší písmena a text je proložen hezkými ilustracemi. Mám doma malé děti a oceňuji, že dokáže zaujmout předškoláka i malého školáka.

Ana Galán
španělská, 1964