Záhada zelené jeskyně

Poutavé příběhy plné dobrodružství a fantazie si získaly oblibu u dětí po celém světě. Kalovi se podaří rozluštit zprávu, kterou objevil v Kurielově chýši. Léčitel ho prosí, aby za ním okamžitě přišel do katakomb. Je to nebezpečné a mohla by to být past, ale Kale sebere odvahu a rozhodne se riskovat. Avšak jeho mise ztroskotá hned na začátku. Když se dostane do starostova hradu, chytí ho a zavřou do stejné kobky jako Kuriela! Jak se dostane ven, aby našel další semínko, a zachránil tak s kamarády a jejich draky mluvící stromy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295839/zahada-zelene-jeskyne-LR1-295839.jpg 515

Dračí srdce (A. Galán) 5.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Computer Press (CP Books)

Mondragó: El arbopán, 2013

Kniha Záhada zelené jeskyně

JankaV80
27.11.2020

Tak jako předchozí díly, i tento je plný dobrodružství. Čím víc mají děti semínek, tím víc se všechno komplikuje a hrozí jim větší nebezpečí. Někomu se nelíbí, že pátrají po semínkách a chtějí zachránit Bludný les. Kdo tomu chce zabránit? Je to Kat? A podaří se dětem i v tomto díle získat další semínko?
Syn je z celé této série nadšený, takže další díl bude určitě následovat.

Isew
07.09.2018

Začíná to být opravdu nebezpečné. Už to není nevinná zábava. Začíná přituhovat. I do temných kobek se náš hrdina podívá. Podaří se mu zachránit? Jak se domluví s Kurielem, když on mluvit nemůže? Podaří se jim získat další semínko? Začne Mondrago létat? Samé otázky. Kdybych si kousala nehty, tak teď by byla ta pravá příležitost. Času moc nezbývá a nepřátelé jsou v patách.

art3928
05.01.2017

Čte to můj sedmiletý syn - do teď číst moc nechtěl, ale nyní už jo a těší se na další díly. Jakmile dočte tento, prý mi ho půjčí. Asi to bude dobrá kniha.

jarynek
03.01.2017

Výborná série knih pro menší děti. Napínavé dobrodružství, pěkné kresby.

agatha2
05.11.2016

Opět další výborný díl....moc se nám tato série líbí, jak mé osmileté dcerce, tak i mi - její mamince:-) ....velmi kladně hodnotím i počáteční shrnutí předchozích událostí na začátku každého nového dílu,přeci jen vycházejí s určitým časovým rozestupem a čtenář si nemusí vše pamatovat. Dneska za mnou dcerka přiběhla s novým vánočním katalogem a s očima navrch hlavy mi říká, mami, už bude i sedmý díl, ale já nevydržím na něj čekat až pod stromeček, potřebuju ho co nejdříve.... a to si myslím, že hovoří za vše:-)

cecetka
12.10.2016

Opet krasne napsany pribeh pro deti. Dnes jsme se synem zacali cist uz sesty dil - Pate seminko :)

JanaDor
06.07.2016

Příběh je opět jednoduše, ale velmi poutavě napsán. Nechybí dobrodružství, které dělá vyprávění napínavé.
Hodně se mi líbí, že je v první kapitole shrnut obsah předešlých dílů. Z toho by si mohli vzít jiní autoři příklad. Pokud čtu díly ihned, jak vyjdou, vždy musím čekat na pokračování. Takto se mi pěkně a rychle obnoví v hlavě vše, co bych měla vědět – jména hlavních hrdinů, názvy a ve zkratce co se událo. Je to skvělé a zatím jsem to nikde jinde neviděla. Chválím nejen za tento nápad, ale i za celou skvělou sérii. Já mám prostě pro ni slabost. A mám radost, že si ji oblíbili i mé děti.

Ana Galán
španělská, 1964

všech 7 knih autora

Kniha Záhada zelené jeskyně je v

Právě čtených1x