Dospělost je mýtus

Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.7288

Adulthood is a Myth (2016)

Humor, Komiksy
Vydáno:, CooBoo

AnickaMufinka

pobavilo!!! přečteno během chvilky :)

lenkaabooks

Komiks pro tak zhruba 18 leté a trochu starší slečny. Mám v tom věku dcery a v knize jsem je viděla. Jak moc chtějí být dospělé a zároveň dětmi bez starostí. Komiks mě bavil a před spoustou let bych se v něm poznala taky :-)

bibi.r

Oddechová sranda :)

Zuzaa

Hodně pravdy v téhle knížce!

Pietradi

Při čtení téhle komiksové knížečky (které bohužel trvalo asi jen 20 minut), jsem se po celou dobu usmívala jako blázen od ucha k uchu a zažívala hřejivý pocit uvědomění, že v "tom" nejsem sama. Takový pocit, který máte pouze párkrát za život :)

Elern

Jeden z nejlepších dárku v životě za doučování! Od této chvíle chci za pomoc jenom knihy. Pobavila, odreagovala, zrelaxovala. Ve většině pasáží se i našla. Za mě automaticky pět hvězdiček.

IvankaM

Při čtení jsem se tu dusila smíchy a musím říct, že jsem nenašla nic víc přesného, co by sedělo na moji osobu :D

Monnies

Každý sa v niečom nájde... :)

Šmoulinka1980

Komiks jsem si chtěla přečíst ze zvědavosti, protože jsem často četla a slyšela pozitivní a nadšené hodnocení. Ale já nejsem už ta správná věková kategorie, pro kterou je kniha určena :-). Ano, obrázky jsou hezké, texty chtějí být vtipné,ale já se vlastně ani jednou při čtení nezasmála :-(. Takže buďto jsem už moc stará nebo suchar, co nemá smysl pro humor ;-). Zkrátka, kdybych si tuto knihu nepřečetla, vlastně by se vůbec nic nestalo...

KaileyBlot
27.12.2017

Dokonalý a super výstižný komix! Pobaví a zabaví. Moc se mi to líbilo.

Áňa 998
25.12.2017

Dokonalost! :)

mySaints
29.11.2017

Je mi 25 a tahle knížka vystihla úplně všechny moje pocity. Obrázky!!! Tak asi v tomhle nejsem úplně sama. Opravdu si myslím, že s dospělostí se to přehání a neměla by se brát tak vážně.

sola_lupa
27.11.2017

Nasmála jsem se a někdy v půlce přemýšlela, kde je schovaná skrytá kamera, protože není možné, aby toho o mně tolik věděli.

HDosoudilová
22.11.2017

Ačkoli komiksy téměř nečtu, tento mě zaujal okamžitě a taky nezklamal. Je to vtipné, zábavné a hlavně reálné. Těším se na další autorčiny komiksy.

zbožňuju_knihy
02.11.2017

Naprosto super a pokračování rovněž.

blankaa89
22.10.2017

Komiksové knihy si nekupuju, protože mi to tak trochu přijde jako vyhozené peníze. Tuhle jsem ale musela vlastnit. Je vtipná, ze života a o mně.

Anastazie0810
17.10.2017

Já osobně jsem se u této knihy/komiksu lámala smíchy. Je to trefné, zábavné a opravdu ze života. Skvělé pro pobavení, i jako dárek přátelům. Rozhodně Vám zlepší náladu a sami se v mnoha situacích najdete :) Doporučuji!

eliska2106
22.09.2017

Jen jsem do ní chtěla nakouknout a přečetla jsem ji už v knihkupectví :-D tak jsem ji koupila pro kamarádku :-)

NikolIris
15.09.2017

Každá sa tam nájde :) či ste extrovert alebo introvert.
Je to také večerné počteníčko, ja som ju prelúskala cestou v aute z BA domov :) a smiala som sa stále.
Určite neobanujete, keď ju budete mať vo vašej knižnici :)

Vincenzoci
26.08.2017

Tahle knížka se mi dostala do rukou úplnou náhodou, nicméně nelituji a opravdu doporučuji! Kolikrát jsem se v těch obrázcích přímo viděl, jindy jsem tam poznal zase někoho blízkého :-D Příjemná oddychovka, která neurazí a určitě pobaví.

muchomurka
30.07.2017

Skvělá oddechová knížka, dobrý nápad. Některé kresby byly naprosto výstižné, úplně ze života.

Lenny33
26.07.2017

Některé obrázky byly opravdu naprosto trefné a vtipné, některé méně, ale i tak je úžasné, že autorka dokázala sepsat a nakreslit něco, v čem se vidí tisíce lidí. :)

Ewilka
07.07.2017

Naprosto skvělá knížka. Dlouho jsem se u knížky tak nenasmála. Sarah dokáže i z obyčejné situace udělat něco, co hltáte slovo po slově, či obrázek po obrázku.

Ivuska.09
07.07.2017

Skvělá kniha, u které se pobavíte a často se v ní také najdete.

JanaDobby
30.06.2017

Asi nejsme správná cílová skupina. Kresby a styl se mi nelíbí. Když toto pominu , děj a humorné okamžiky jsou spíše hodně slabé a nic co by mi utkvělo v paměti. Lepší hodnocení dostává kniha jen za nápad.

Percabethka
27.06.2017

Ty introvertní vtípky jsem moc nechápala, ale bylo zajímavé si přečíst, co introverti prožívají a co jim vadí - spoustu věcí jsem si myslela úplně opačně; třeba že jsou rádi, když se nemusí začleňovat do kolektivu, ale podle Sarah to tak očividně není :D Jinak jsem se ale smála celou dobu a ty nejvtipnější komiksy jsem si fotila a posílala je kamarádům :D

Christianne.K
25.06.2017

Knížka se mi líbila. Chtěla jsem něco jednoduchého jen tak na necelou půl hodinu do autobusu. Splnila účal pobavila. Určitě o mne :) Navíc jsem se strašně pobovila a zijstila, že je to skoro celé mě:D

Mikik
18.06.2017

Opravdu upřímně jsem se pobavila a v mnoha situacích jsem se viděla :-D .

jakafe
05.06.2017

Velmi rychle přečteno, ale to nevadí, protože až na pár výjimek jsem před sebou viděla dokonale vystihnuté situace introverta, knihomola a běžného smrtelníka - tzn. moje situace :-). Výborně jsem se pobavila a nechápu, proč jsem Sarah neobjevila už dávno. Navíc dobré hlody pro dobrovolně bezdětné. Moc se těším na pokračování.

Ali88
04.06.2017

Krátké, vtipné, výstižné! :) Sobotní po-obědová jednohubka :)

Sarah Andersen

Sarah Andersen