Domácí lékárnička pro zdravé

Domácí lékárnička pro zdravé https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8388/domaci-lekarnicka-pro-zdrave-8388.jpg 5 11 2

Knížka humorných povídek izraelského spisovatele by měla být v každé domácí lékárničce jako lék proti stresu a splínu, protože s laskavou ironií vypravuje o zdravých nemocných lidech a společenských situacích, které jsou z každodenního života dobře známy.

Literatura světová Humor
Vydáno: , Talpress

Hausapotheke für Gesunde , 1992

Greenfingers
01.08.2020 5 z 5

Po přečtení Domácí lékárničky se Ephraim Kishon stal definitivně mým favoritem. Jeho humor má ten správný říz. Eseje, glosy, fejetony, případně další krátké literární útvary v podání autora působí velmi přesvědčivě - jsou totiž ze života. Místy Kishon používá nadsázku, ale vždy je to přiměřené a na správném místě. Takže pokud si libujete v kvalitním humoru, neváhejte a čtěte (Kishona).

vendy246
08.06.2020 4 z 5

Perfektní čtení na dovolenou. Vtipně podané životní zkušenosti, které nejsou ani trochu k smíchu. Návštěva lékaře, kašel v divadle a mnoho dalších. Za mne brilantní obraz společnosti jako otroků na galéře, kde veslující mají dobrou práci na čerstvém vzduchu a dovolenou tráví na lehké práci v lomu.

Kniha Domácí lékárnička pro zdravé je v