Dokud nás smrt nerozdělí

„Dokud nás smrt nerozdělí“ aneb balady o nerozlučnosti. Třináct českých a slovenských undergroundových autorů udeřilo potřetí a přináší vám třináct znepokojivých příběhů z křižovatky světů a žánrů. Jejich hrdiny jsou psychopati, nadpřirozená monstra i běžní smrtelníci, důležitou roli mají posedlosti, šílenství, vražedné tendence, odvaha či láska. Ale prim, ten hraje vždy zubatá s kosou. A možná bude právě ona tou hrdinkou, které budete fandit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423485/dokud-nas-smrt-nerozdeli-rCY-423485.jpg 419
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Netopejr

Kniha Dokud nás smrt nerozdělí

mrliš

Průměrná kniha povídek. Některé povedené, některé špatné a některé takové neutrální, nic neříkající.

minimonisek
26.12.2020

Zajímavá sbírka hororových povídek. Pouze dvě z celé knihy se mi zdály slabší. Kniha je doplněna povedenými ilustracemi. Poutavá je i obálka knihy. Doporučuji těm co milují tajemno.

DeadUnicorn
28.10.2020

Neurazí, nenadchne, vlastně skoro žádný dojem nezanechá. Šanci dostaly všechny povídky, ale s přivřenýma očima zaujaly jen dvě. Zbytek byl velmi průhledný, ohraný a jedno klišé za druhým. Asi jsem čekala něco kreativnějšího. Cením povídky Schody a Osudová láska.

Piperman
05.12.2019

Velmi dobrá antologie, v níž si každý najde to své. Čtyři a půl hvězdičky jako nic ;-)