Doktorka z konce světa

Doktorka z konce světa https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272356/mid_doktorka-z-konce-sveta-SxG-272356.jpg 4 55 22

Londýnská lékařka Megan už nechce poslouchat svého přítele jako pejsek, a tak se odstěhuje do rodné Austrálie provozovat lékařskou praxi tam. Život ve vnitrozemí je náročný, místní mají Megan za nepostradatelnou, stále jim je k dispozici, pacienti se jen hrnou. Časem ji to vyčerpá natolik, že se vrátí do Londýna. Přesto ji to táhne zpět: tam, kde ji potřebují a kde nechala své srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Country Practice , 2015

Martina1725
19.01.2024 4 z 5

Taková oddechovka, trochu nudné.

alzbeta4340
05.08.2022 4 z 5

Kniha z lékařského prostředí napsaná v typickém stylu této autorky. Žánrově bych ji zařadila do nepřeslazené červené knihovny osvěžené lékařskou praxí. Kniha u nás vyšla už v roce 2015 a anotace opravdu vůbec neodpovídá. Jsem ráda, že se to teď už často nestává.

Jessybelle
09.02.2022 4 z 5

Taková milá nenáročná oddechovka, předvídatelná, dobře se čte. Anotace je zavádějící, ale za to autorka nemůže.

Kudík
23.10.2021 4 z 5

Opět Austrálie, opět lékařské prostředí, a opět jsem přečetla "první" díl až jako druhý. :) Přesto jsem si čtení užila, i když se žádné velké překvapení nekonalo, protože jsem předem věděla, jak to s Megan dopadne. Kdo má rád příběhy z praxe doktorů, ten si přijde relativně na své. Dle anotace jsem stále čekala na to, že se ukáže v nějaké situaci/zápletce Charlie, protože proč by se jinak Megan vracela do Londýna....
Každopádně titul "Naše paní doktorka" čtěte až jako druhý.

Ivetaa
01.04.2021 5 z 5

Nádherný příběh

surikata246
28.05.2020 4 z 5

Po delší době jsem mohla zase číst a dostala se mi náhodou do ruky tato knížka půjčená od spolubydlící v nemocnici. Četlo se to docela pěkně.

levap
06.01.2020 5 z 5

Mě osobně se kniha moc líbila,mám ráda styl této autorky a už se těším na nově vydanou knihu k přečtení

babiočka
16.11.2018 1 z 5

Solidní pohádka na dobrou noc.

Toňula
06.09.2018 4 z 5

Ačkoliv děj byl předvídatelný, docela mi kniha sedla, sympatičtí hrdinové , lidský, čtivý příběh..

Bobina74
08.07.2018 2 z 5

Tak tohle mě zrovna nenadchlo. Vůbec nehaním styl červené knihovny a já se ráda do ní ponořím, ale tady té červené na mne bylo prostě příliš. Bezduché, jednoduché a jednotvárné. Bohužel nedočteno.
P.s. U některých romanťáren víte dopředu jak to dopadne, ale stejně vás to neodradí a čtete, ale to je jiný případ než tento...

tatafa
24.06.2018 4 z 5

Příjemný, oddechový román, který se dobře čte a příběh rychle utíká. Ideální kniha na víkend či dovolenou, která ničím neurazí, ale na druhou stranu se ani příliš neodlišuje od podobně zaměřených příběhů např. z edice Harlequin. Přesto mohu vřele doporučit k přečtení.

Květ
01.12.2017 3 z 5

Oddechový román pro ženy z prostředí slunného australského venkova. V anotaci se vyskytuje chyba, ale odpouštím :) Příjemné čtení pro dlouhé chvíle, nic náročného, ideální pro dlouhé zimní večery nebo na dovolenou

MinaHawke
05.11.2017 4 z 5

Příjemná kniha.

alnahu
25.07.2017 5 z 5

Příběh mladé lékařky Megan .která se odstěhuje na venkov a provozuje zde svou lékařskou praxi a pomalu si získává i zdejší obyvatele ,najde zde i novou lásku. Kniha se mě líbila a těším se na další díl.

Paja1709
26.06.2017 5 z 5

Moc pekna kniha.Oddechovka na dovolenou.

KnihomolTerka
06.01.2017 5 z 5

Úžasná kniha , která stojí za přečtení !

zdehan
21.11.2016 4 z 5

Kniha se mi moc líbila taková oddechovka.

Zdenka1978
11.07.2016 5 z 5

Skvělá oddechovka na dovolenou

KnihomolTerka
08.07.2016 5 z 5

Příjemné čtení . Sean na mě působil velmi sympaticky a Megan taky. Charlie Cooper - největší blb na světě.

bookcase
20.04.2016 4 z 5

Pohodové čtení, moje oblíbená knižní destinace. Na jarní dny jako dělané.