Dokonalý muž

Dokonalý muž https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11639/bmid_dokonaly-muz-ij4-11639.jpg 4 332 77

Pátek co pátek vyráží Jaine, veselá účetní od rány, na dámskou jízdu s kamarádkami. Jednou se stočí řeč na to, jak by měl vypadat pan Dokonalý. Rozjařené přítelkyně přihazují nové a nové požadavky a postupně vytvoří vtipný, leč mírně jedovatý výčet vlastností ideálního muže. Jejich Seznam, jak se mu začne říkat, se bleskurychle rozšíří po firmě a místní média z něj dělají senzaci. Mnoho mužů se Seznamem baví, jiní se cítí dotčeni. Nevinný žertík přeroste ve vážnou věc, když dojde k vraždě...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Mr. Perfect , 2000

Mirkaha
02.06.2013 4 z 5

Velmi čtivá kniha tak po první třetině. Ze začátku jsem se nemohla do knížky začíst, ale potom jsem ji četla jedním dechem a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Tato kniha byla pro mě první setkání s autorkou L.Howard. Asi se pustím do další její knihy.

jluky
09.04.2013 4 z 5

Dobre napísaná knižka , ja som ju prečítala "jedným dychom" aj vďaka nie dokonalej, ale rozhodne akčnej hl. hrdinke Jaine.
Výborná oddychovečka.

Kůstka
24.03.2013 4 z 5

Božsky odpočinková :) Určitě se to nedá srovnávat s dokonale propracovanými detektivkami, ale i tak mě to bavilo, Jaine mi byla sympatická, hlavně s tím svým věčným "doprdele!". :))

Evaevelína
22.03.2013 4 z 5

je to divné,ale knihu nepovažuji za úplně pro mě skvělou, ale??..strašně ráda jsem se k ní při volné chvilce přilepila.Má něco do sebe.

Andulienka
18.03.2013 5 z 5

Super, super !!! Neľutujem, že som si ju kúpila...Veru, dávno som nemala takú dobrú náladu z čítania. Aj záver bol prekvapivý....

modranka
13.11.2012 5 z 5

Už dávno som nečítala takú skvelú knihu. Bolo v nej absolútne všetko čo ženy milujú. Humor, romantika, skvelý chlap, úžasne vtipná hlavná hrdinka, vraždy, záhady, napínavá detektívka a neskutočné "vyvrcholenie" - deju aj toho ostatného. FAKT skvelé!!!

Lyra22
23.10.2012 5 z 5

Skvělá knížka. Četla jsem jedním dechem a určitě ji ještě párkrát přelousknu.

ina77
19.10.2012 4 z 5

Kniha neměla chybu!Četla se skvěle a dost se člověk nasmál!

evafort
10.05.2012 5 z 5

Skvělá knížka, četla jsem jedním dechem:)

Liwilterhage
19.02.2012 4 z 5

Díky Dokonalému muži, jsem se seznámila s L. Howardovou a v současné době mám všechny její knihy, u nás vydané, již přečtené. Čekám, kdy vyjde něco nového.

Val
24.01.2012 4 z 5

Touto knihou jsem se s L. Howard seznámila..... Jsem ráda :-)

netty.vanity
06.01.2012 3 z 5

Nejvíce se mi líbil humor knížky,doslova jsem se otřásala smíchy na každé stránce-zkrátka naprosto úžasné fóry,nejedná se o žádnou úzkoprsou legraci,ale pořádou dávku svěžího humoru. Kriminální stránka knihy mě tolik nebrala, ale svým způsobem celé dění bylo dojemné;kdybych já byla Jaine,pravděpodobně bych skončila
v blázinci,ale ona z toho vyvázla dobře.Nejde mi na rozum,PROČ dívky nebyly po smrti první z nich hlídané policisty,prostě jim byla udělená rada "dávejte na sebe pozor", Sam se věnoval jen Jaine a tak měl vrah plno příležitostí je dostat.To mi přišlo docela nelogické.Ale jinak se mi dost líbilo vyústění,kdy se přišlo na to, že SPOILER vrah je ve skutečnosti žena,i když vyrůstala jako muž. Atmosférou a několika detaily mi to připomíná knížků Srdcová dáma,ale
Dokonalý muž je mnohem,mnohem lepší. Navíc nemůžu uvěřit, že knihu napsala ta samá autorka, co "Ztracené město",protože to byla opravdu hrozná kniha..

Lenka79
19.09.2011 5 z 5

Kniha je super. Doporučuji.

Pefka
26.04.2011 5 z 5

Od Lindy Howard už jsem přečetla řadu knih a tahle patří rozhodně k těm nejlepším, co autorka napsala. Napínavá a vtipná zároveň.

meduzka123
10.04.2011 5 z 5

Naprosto úžasná kniha!

Trina1
29.03.2011 5 z 5

Po dlouhé době knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem od začátku do konce. Perfektně napsaná, velmi čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Brockchen
30.11.-0001 5 z 5

Díky téhle knížce mám o dalšího oblíbeného autora víc.Nechybí humor a slíbené napětí.

Linda S. Howington
americká, 1950