Dokonalá smrt

Dokonalá smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421845/bmid_dokonala-smrt-QyH-421845.jpg 4 975 975

V kopcích nad Edinburghem se objeví zmrzlé tělo nahé dívky. Téhož dne na druhém konci města zemře bývalý šéfinspektor místní kriminálky, který podle všeho spáchal sebevraždu. Tomu ale nevěří Ava Turnerová, přednedávnem povýšená na jeho místo. Jaký by mohl mít důvod? Detektivy Turnerovou a Callanacha čeká složité vyšetřování, při němž se ocitnou na hranici zákona. A opět hrají o čas, protože vrah s nevinnou tváří si už vyhlédl další oběti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Perfect Death , 2018

mandari
04.02.2021 5 z 5

Já tuhle sérii prostě miluju. Doporučuji ;)

Kalina
31.01.2021 3 z 5

Dobrá detektivka a tím dobrá myslím opravdu pouze “dobrá”. Nevím, ale nějak to nebylo ono. Asi jsem měla velké očekávání.

jaroiva
21.01.2021 3 z 5

Za mě slušná detektivka. Byly tam momenty, které mě i hlouběji zasáhly. Jinak podle mě už trochu šablonovitý scénář.
Ale jednu velkou hvězdu musím strhnout za, podle mého zbytečnou, ale asi dneska už povinnou LGBT linku.

PetK
21.01.2021 4 z 5

Opět audio s Janem Šťastným, opět tomu dodal něco navíc. Případy v této sérii jsou taková klasika, nic, co by extra vybočovalo, ale baví mě i osobní životy hlavních hrdinů, život francouzského "policajta-modela" v drsném Skotsku... Už se těším na čtvrtý díl.

L.D.
21.01.2021 5 z 5

Jako vždy perfektní. Od druhé půlky neodložitelná. Jdu si koupit další díl.

š.m.i.k
17.01.2021 5 z 5

I třetí díl stojí za to. Mohla jsem zase strávit chvíli se známými oblíbenými postavami a vážně jsem si to užila. Nedá se nic dělat, musím okamžitě pokračovat čtvrtým dílem ;)

mirka71
09.01.2021 5 z 5

Tleskám. Všechny čtyři ,,Dokonalé" (stopy,ticho,kořist, smrt) ,co doposud vyšly jsou dokonalé. Brilantně napsané detektivky s dvojicí detektivů, kteří se zpočátku nemohou ani cítit, ale je vcelku jasné, jak jejich nenávist skončí. Náměty jsou netuctové, knížky mají spád, doufám, paní Fieldsová, že ,,dokonalých " ještě přibude...

mataj
08.01.2021 5 z 5

(audiokniha)
Třetí díl opět velice napínavý (i když možná malinko slabší než předchozí). Probíhají dvě dějové linky současně a tak Ava i Luc mají plné ruce práce a obětí i nebezpečných situací je víc než dost. Velice mile mě v tomto díle překvapil Lively, kterého humor mě celkem baví. Celkově musím říct, že i když se mi zdál motiv trochu nereálný, poslech jsem si užila.

LadyLane
06.01.2021 2 z 5

Veľké sklamanie.
Čítala som aj prvé dva diely a skutočne nerozumiem takémuto skvelému hodnoteniu tohoto. Prvých 150 strán ma naozaj nudilo. Hlavné postavy konali nelogicky, celá linka s Begbiem mi prišla nedotiahnutá, len taká výplň hlavného príbehu. Nepáčila sa mi druhýkrát využitá tehotná policajtka, fackovací panák Lance a motív vraha to úplne zaklincoval- nielenže bol pritiahnutý za vlasy, ale ešte ho aj na konci knihy autorka úplne zmenila!

janina66
05.01.2021 5 z 5

Výborný třetí díl série. Mně se naopak líbil více než předešlé. Nebyly zde brutální vraždy jako v 1.a 2. díle. Sympatická ústřední dvojice vyšetřovatelů. A Jak byl Lively protiva, tak v této knize mě nesmírně bavil svými hláškami. Opět jsem poslouchala audioknihu a moc se mi kniha líbila.

Mrňous1
30.12.2020 4 z 5

Tak opět výborné čtení, i když musím souhlasit s názorem, že zatím nejslabší díl série. Kdo ovšem boduje, je Lively. Na začátku to byl obyčejný pitomec a postupně sbírá plusové body a jeho hlášky a postava ve třetím dílu opravdu baví, chvilkami mi až přišlo, že zastiňuje hlavní postavy, což by mě u předešlých dílů ani nenapadlo. Motiv pachatele opravdu zajímavý a neotřelý, kdoví, zda se autorka inspirovala svou profesní praxí...Opravdu výborná série, těším se na další díl.

KatyM.
26.12.2020 5 z 5

Opět super čtení. Těším se na další díl.

jankaander
19.12.2020 5 z 5

Zase super čtení, doporučuji....

Pavlína2019
09.12.2020 3 z 5

Určitě doporučuji. Kniha je to - napínavá, občas poměrně brutální, rozhodně dobře napsaná - takovéto důvody pachatele jsem ještě nečetla. Nevím, zda mým rozpoložením, ale musela jsem se víc soustředit než u jiných knih, abych udržela jména a souvislosti. Děje se toho opravdu dost, linek je víc. Dobrá detektivka. Musím si přečíst i první dvě...

Pavlína79
08.12.2020 4 z 5

ještě méně lasky/soukromí, ale krimi opět zajímavé a napínavé

lenka7679
05.12.2020 4 z 5

Za mě byl nejlepší druhý díl. Tento a první to mají za čtyřku. V prvním bylo znát, že se s hrdiny teprve seznamovala i autorka a v tomto se toho dělo příliš najednou. A přesto tomuto dílu něco chybělo. I tak je to jedna z těch nejlepších sérií, které jsem četla. Vřele doporučuji a jen upozorňuji, že to není čtení pro slabší povahy, popisy obětí i samotných činů jsou dosti detailní a brutální, i když jsem zažila i horší. Zde je to, dle mého, stále ještě na hranici únosnosti. Také soukromé vztahy, kdy mi v některých knihách doslova vadí tady plynou tak nějak lehčeji a příběh neruší. A hurá, hlavní hrdinové nejsou alkoholici s milionem osobních problém a vůči okolí nesnesitelní. Oba jsou to správňáci s pochopením. těším se na další díl a všem vřele doporučuji celou sérii.

šipek
30.11.2020 4 z 5

Tak mě tahle série neskutečně baví. I když z mého pohledu je tento díl nejslabší. Dvě dějové linie se prolínají celou knihou, která nepostrádá napětí.

edith79
26.11.2020 5 z 5

Nebylo to o nic horší než předchozí díly. Bylo to úplně stejně super. Motiv, pachatel, napětí...strašně mě to bavilo. Ze začátku mi připadalo, že tentokrát je v knize nějak moc postav, ale pak si všechno sedlo a strašně jsem si to užila.

Arsi007
25.11.2020 4 z 5

Série má zatím podle mého názoru sestupnou tendenci. První díl byl dokonalý, druhý měl své mouchy, ale pořád se jednalo o nadprůměrnou detektivku. Třetí byl ale na můj vkus moc rozvleklý a tím, že se řešily dva případy naráz tak i lehce zamotaný. Co mi ale opravdu nesedlo byla přemíra prostoru věnovaná Avě, která se v podstatě stala hlavní postavou příběhu. A co si budem, většina z nás sérii miluje hlavně kvůli Lucovi

IG: @hanybooks

pastelka53
24.11.2020 4 z 5

Zatím nejslabší díl...
Místy tomu něco chybělo, ta třešnička na vrch, aby to do sebe vše zapadlo jako dílky puzzle.