Dokonalá hra

Dokonalá hra https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496446/bmid_dokonala-hra-mqC-496446.jpeg 4 420 66

Všechno to začalo sázkou. Když můj malý syn zdědil po svém pradědečkovi polovinu starého hostince, rozhodla jsem se, že se oba přestěhujeme na místo, kde jsem vyrůstala. Všimněte si, že jsem řekla polovinu hostince. Ta druhá teď patří Levimu Millerovi, slavnému zadákovi, který má ovšem úplně jiné představy, co bychom měli s nemovitostí udělat. Nebudu se zmiňovat o tom, že jsem ho při našem prvním setkání nešťastnou náhodou zranila, takže mu v nemocnici museli ránu sešít osmi stehy. Dalo by se říct, že jsme vykročili špatnou nohou. Když jsme se oba do hostince nastěhovali, abychom vymysleli, co dál, pořád jsme se jen hádali. On chtěl zchátralý dům, který, pravda, potřeboval velkou rekonstrukci, vyklidit a prodat. Já chtěla hostinci Palm Inn vrátit jeho původní krásu a znovu ho otevřít jako penzion. Nemohli jsme se na ničem dohodnout. Tak mi Levi předložil návrh: pokud se mi podaří do konce léta, než bude muset odjet na soustředění, podnik dát dohromady a pronajmout turistům, ustoupí a nechá mě penzion provozovat. Vsadili jsme se, ale byl si jistý, že nemůžu vyhrát. Jenže týdny strávené pod jednou střechou nám přinesly víc, než jsme si vůbec dokázali představit. S Levim jsme se sblížili, a než jsem se nadála, moje noční fantazie o statném Adonisovi se staly skutečností. Nemluvě o tom, že to s mým synem skvěle uměl. Přerůstalo nám to přes hlavu… nejenže byl tím posledním mužem na světě, do kterého bych se kvůli naší dohodě chtěla zamilovat, ale Levi byl navíc starší bratr mého bývalého manžela. A hostinec se najednou stal tím nejmenším problémem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Well Played , 2021

happy19
10.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Celkem jsem spokojena i když to za top neřadím,-)
Zajímavá zápletka,ale příjde mi že zbytečně nafouklá...stejně je to Váš život...a život si cestu najde:-))
Maminky se mají poslouchat,ale...
Do epilogu zahrnuto opět víc než do třetiny knihy,ale to je u autorek známo,-)

„Emoce jsou barvami duše; jsou velkolepé a neuvěřitelné. Když je necítíš, svět se stává mdlým a bezbarvým.“

NikolaSkop
09.11.2022 5 z 5

Penelope a Vi jsou jedny z autorek na kterych jsem zacinala. Musim ale rict ze posledni knihy ktere odnich vysly v cesku nebyly uplne ono. Az na tuhle, ta byla vazne bozii!! :)

wielka
08.11.2022 5 z 5

Mile, zlate, srdcervuce, prijemne a sladke...

georginaa
07.11.2022 5 z 5

Příběh mě připadal, že jsem ho už někdy četla a nemohu si zaboha vzpomenout co to bylo. V každém případě to bylo příjemné čtení, děj nezadrhával a Leviho si nešlo neoblíbit. Alex byl supr dítko s všetečnými otázkami, přesně jako zvídavý kluk, co se nebojí zeptat. Musela jsem se smát, když chtěl vědět proč se prsům říká kozy. No chvílema to bylo vtipný, prostě oddechovka.

moma08
31.10.2022 5 z 5

Osobně si myslím, že po dlouhé době jedna z lepších knih těchto autorek.
Trochu jsem se zasmála, zamilovala se do hlavního hrdiny a chvílemi se mi i lámalo srdce, než vše skončilo opět tak, jak mělo.
Dokonce si troufám říct, že příběh je i reálný.
Ano je to romantika, ve které najdeme i erotiku a předvídatelný konec, ale s tím do toho čtenář u těchto dvou autorek jde.
Já jsem naprosto spokojená.

anna7852
24.10.2022 3 z 5

Nebylo to spatne,ale ani pro mě žádné velké bum,jak se mi stává u některých knih.

Andrejka91
15.10.2022 5 z 5

Další krásná knížka od mých oblíbených autorek.
Presley s Alexem jsem si zamilovala od první stránky a vůbec jsem jim nezáviděla jejich situaci, která je naprosto ze života. Jako svobodná matka byla cílevědomá, statečná a neměla jednoduché rozhodování.
Levimu jsem fandila po celou dobu a vůbec jsem mu nezáviděla jeho situaci, ale i takové věci se stávají a citům neporučíš.
Tennera bych odeslala nejradši na Mars, ale i on našel svoje štěstí a třeba i dostal rozum.
Kniha se četla skvěle, příběh byl krásný, naprosto reálný a moc mě bavil.

Luciska13
14.10.2022 4 z 5

Knížka mě krásně vtáhla do děje a mě se vůbec nechtělo ji odkládat. Škoda, že některé zápletky, nebo zmíněné náměty nebyly více rozvedené - třeba ta sázka atd. a nebyla tím knížka trochu akčnější. I tak se mi příběh opravdu moc líbil a knížku můžu rozhodně doporučit.

petusska01
06.10.2022 5 z 5

Autorky patria medzi moje obľúbené, takže musím povedať, že siahnuť po ich príbehu nie je nikdy sklamanie, aj keď niekedy sa darí viac, niekedy menej. Táto kniha patrí medzi tie lepšie, aj keď zrovna nie som milovníkom "milostných trojuholníkov". Presley ozaj stála pred ťažkou voľbou, aj keď nám mohlo byť hneď jasné, ktorý brat je favoritom. Celkovo príbeh pekne odsýpal a udržiaval nás v napätí až do konca. Jediné čo sa mi nepáčilo bolo ako sa Leviho tréner a tiež matka starali do ich vzťahu a vlastne Leviho podnietili k sebaspytovaniu a k vine. Ale veď zápletka musí byť. Musím taktiež povedať, že minimálne zo začiatku to bolo aj dosť vtipné, potom už sa tam točili relatívne náročné emócie a príbeh tak mierne aj stagnoval, ale zároveň sme sa nevedeli odpútať a čakali sme, čo bude, ako sa to vyrieši. Btw, v tomto príbehu ma erotické scény mierne nebavili a občas v tých emocionálne nabitých situáciách ma trošku aj rušili. Knihu však zaraďujem k tým lepším príbehom.

Jita160
04.10.2022 4 z 5

Presley byla v nelehké situaci.
Stála mezi dvěma bratry Millerovými. Jeden ji chtěl aby dostal druhou šanci a pokusil se vzkřísit její dávnou lásku z které měli společného syna. Druhy bratr Levi ji úplně propadl. Zažehl mezi nimi plamen který se nedal uhasit.
Čeká vás příběh plný emocí a hlavně toho když srdce říká něco jiného než rozum.
Kdo myslíte že v této hře vyhrál? :⁠,⁠-⁠)

Literarytwins
02.10.2022 5 z 5

Čekala jsem takovou tu svou "klasiku" od této dvojice autorek. Musím ale říct, že jsem byla celkem příjemně překvapená a po dlouhé době jsem si jejich knihu opravdu užila. Po dlouhé době to pro mě nebylo jen "tak já si to přečtu, protože zrovna nemám co číst". Příběh Presley a Leviho se mi opravdu líbil. Zamilovala jsem si oba charaktery i jejich cestu, líbilo se mi zasazení příběhu do rodinné problematiky nejen ve vztahu k Presleyinu expříteli, ale i tématika rodinného dědictví. Navíc v kombinaci s NFL to mělo tu správnou jiskru. Co mi ale jako jediné nesedí je obálka knihy. Jednak mi na ní nesedí model k postavě Leviho jako hráče NFL, spíš bych tuto za mě neoriginální obálku zařadila k nějaké office romanci. Líbila se mi i morální dilemata a emoce, které ve mně tento příběh a některé jeho postavy dokázaly vyvolat. Hned v úvodu knihy mě dost pobavila scéna s rádiem :D Za mě téměř dokonalé pohodové čtení, které rozhodně neurazí. :)

kristy.books
02.10.2022 4 z 5

Dokonalá hra je taký typický príbeh, na aký sme u tejto dvojice zvyknutí. Neprišli do žiadnou extra originálnou zápletkou alebo niečím, čím by ma prekvapili, ale čítanie som si užila. Pri týchto autorkách idem vždy na istotu, že dostanem príjemný romantický príbeh, ktorý sa ľahko a rýchlo číta, čo sa mi potvrdilo aj teraz.

Presley bola dobrosrdečná slobodná mamička, ktorá sa snažila pre svojho syna zabezpečiť čo najlepší život. Tvrdo pracovala, aby vrátila starému penziónu jeho zašlú slávu. V láske nemala veľa šťastia, jej bývalý ju sklamal a od vtedy sa jej nepodarilo nájsť si nového priateľa.

Čo sa týka jej bývalého...ten mi poriadne liezol na nervy. Áno, rozumiem tomu, aká bola celá situácia citlivá, ale viackrát Presley podviedol, na syna kašľal, neplatil alimenty, správal sa ako somár, bol príčinou, prečo ich vzťah nevydržal...tak z akého dôvodu by naňho mali brať toľko ohľadov? Tiež sa mi nepáčilo, ako tlačil na pílu, Presley mu viackrát povedala, že sa k nemu nechce vrátiť, ale on ju vôbec nepočúval. Ešte aj ich synovi dával zbytočné nádeje...

Levi sa nepredstavil zrovna v najlepšom svetle a priznávam sa, že zo začiatku mi celkom liezol na nervy. Vedel však len skreslenú "pravdu", ktorú mu do hlavy natlačil jeho brat, takže sa ani nečudujem, prečo sa správal tak, ako sa správal...a neskôr svoje prvotné správanie dostatočne vynahradil.

Romantická linka bola komplikovaná (aj keď ako som už spomínala vyššie, mám na to svoj názor) a dosť emotívna, Presley a Levi museli o svoju lásku naozaj silno bojovať.

Dellphi
30.09.2022 4 z 5

Dokonalá hra, téměř dokonalá četba. Bavilo mě to. Příběh to byl zajímavý, i když teda posazený do dosti nepříjemné situace. Ta bratrská rivalita, to byl docela stres … Taky mi v knize chyběla trocha toho humoru, ale i tak to bylo fajn. Občas mě sice štvalo chování Presley (proč jen nebyla ráznější v přístupu k Tannerovi?), ale jinak to bylo velmi čtivé. Hlavní hrdinové byli sympatičtí, jiskřilo to mezi nimi a vy jste jim prostě museli fandit.

Jen snad malinkatá výtka co se týče obalu knihy... Nějak mi to nesedí ani k příběhu, ani k Levimu a celkově se mi nelíbí a je bez nápadu... Vážně si myslím, že by bylo fajn být trochu kreativnější (a ne dávat na obálku prostě jakéhokoliv chlapa a střídat jen barevnost obleku...).

tereza9371
29.09.2022 4 z 5

Příběh se nikde nezadrhává a hezky plyne. U knihy si odpočinete, zasmějete a máte prostor se i zasnít.

Hlavními postavami byli Presley a Levi. I přes počáteční nesympatie to mezi nimi příjemně jiskřilo. Presley byla skvělá máma, fakt se mi líbilo jak vždycky myslela na syna. Proto jsem chápala, že se snažila držet si odstup od Leviho, dokonce i její pochopení pro Tannera. Z mrzouta Leviho se vyklubal sympaťák se smyslem pro rodinu. Ze začátku bych neřekla, že bude tak laskavý, ochranitelský a obětavý.

Asi jsem špatný člověk, ale naštvalo mě, když se Levi stáhl a dal příležitost Tannerovi, který jí v podstatě jen tak zahodil. Nakonec i Levi pochopil, jakou chybu udělal.

Jestli hledáte příjemnou oddechovku na podzimní večer a máte rádi romantiku, kniha Dokonalá hra vás určitě potěší.

IG: vesnicka_knihomolka

Tesset
29.09.2022 4 z 5

Další super oddechovka. Presley jsem občas nechápala a trošku mě štvala svým chováním, ale jinak fajn. Závěr možná moc zrychlený, pár stran navíc by mu neuškodilo.

Raislin
28.09.2022 4 z 5

Oddechovka ke sklenice vína. Autorky mám ráda, ale mám pocit, že v poslední době to není úplně ono. Prostě nenadchne, ale ani neurazí.

Kristy.Seb
28.09.2022 4 z 5

Dělat chyby je někdy dobrý, protože si uvědomíš, na čem musíš ještě zapracovat, aby ses zlepšil.

Žádný úspěch na svete nestoji za to, aby člověk zapomněl, co je opravdu důležité.

Vždycky je tu zítřek.

Jak už to tak bývá, kdyz člověk udělá jeden krok vpřed, následují dva vzad.

Když něco moc chceš, nedovolíš, aby ti v este stály nějaké překážky.

Kde je vůle, tam je cesta.

Když se nebojíš, že o něco přijdeš, nestojí to za to, abys tomu věnoval čas.

Myslíš si, že máš v životě na všechno spoustu času, ale čas je právě to, co není nikdy jisté.

Někdy jsou ta nejtěžší rozhodnutí, která musíme udělat, ta správná.

V životě je tolik různých cest, kterými se můžeme vydat.

Láska a úcta jdou ruku v ruce. Nemůžeš mít jedno bez druhého.

Abyste mohli být šťastní, musíte dělat těžká rozhodnutí a překonávat překážky, které vám stojí v cestě. Někdy to znamená i opustit lidi, které jste kdysi milovali - alespoň na nějaký čas.

Milý příběh. Obdivovala jsem Presley, jaký měla neustále pochopení pro Tannera, možná až příšlis.

hana1039
26.09.2022 5 z 5

Ano, super oddechové, milé čtení na relaxaci, prostě takové, jaké čekáte od tohoto dua autorek...

terikus
25.09.2022 5 z 5

Knížka super, hlavní hrdinové byli skvělí, četlo se to dobře. Taková jednohubka, ale je vidět, že autorkám to spolu dobře funguje :-)

Ketfl
22.09.2022 4 z 5

To teda byla ale pitomá situace, do které se hlavní dvojice dostala. Nezávidím. Každopádně četlo se to pěkně. Říkám si akorát, že možná do toho příběhu mohly autorky zakomponovat trochu nějakou minulost, přeci jen se Presley s Levim určitě znala od mládí, když Tanner byl do Presley zamilovaný od 8. třídy a od střední spolu chodili. No, nevadí. I tak to byla opět fajn jednohubka od této dvojice. Těším se na další knihu.