Ave, Caesar!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato knížka přenese malého čtenáře do antického Říma, kde se bude muset vypořádat s se zákeřným zlodějem. Napínavý příběh čtenáře rychle vtáhne do děje. Podaří se mu pomocí znalostí z historie a bystré mysli uskutečnit vysněné setkání s císařem? Jestli někdy zaváhá, nevadí, příběh ho přivede zpátky tam, kam bude třeba. Rozvíjeno je následující: využívání znalostí z oblasti historie starověkého Říma Benefity: slovníček základních pojmů na konci knihy vtipné ilustrace...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227884/ave-caesar-227884.jpg 4.413
Série

Dobrodružná historie 1.

Žánr
Gamebook, Literatura naučná, Pro děti a mládež
Vydáno, Rebo
Orig. název

Race Through Rome, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Ave, Caesar!

Přidat komentář
jhnatek
09.02.2020

Pěkná encyklopedie pro děti ztvárněná v netradičním stylu ("napodobenina gamebooku"). Kdyby bylo více různých možností, ze kterých by se odvíjely různé příběhové linie, tak by to bylo zajímavější než jen výběr mezi správnou a špatnou odpovědí a tedy jen jedna navazující lineární cesta. Ale i tak myslím, že by mohla příjemně zaujmout, pokud děti neztratí příliš rychle pozornost.

haki34
28.01.2020

docela dobrý gamebook...zaujal děti i mně :D zavzpomínala jsem na časy dětství , kdy jsem hltala starověké báje a pověsti...a i když se toho vybavilo dost, přeci jsem se i něco nového naučila...ilustrace zdařilé :) doporučujeme !


fajka
18.10.2019

Kniha byla dobrá. Mě popravdě zaujala. Hodně jsem se toho naučila a dozvěděla. Líbilo se mi, že jsem byla vlastně hlavní postava JÁ. Což bylo dost originální. Pěkný a nečekaný příběh.